Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Awaria się upiła

Polecane posty

Gość gość
Podszyw Matu i innych chyba jest z towarzystwa Hajusi..dziwne, że właśnie tu hejtuje..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AO upił sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu wszyscy piją :O Solidarnie Łączy nas alko i ..... co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja hejtuje Agenta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam Haji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz swojego psychiatrę z NFZ? C/h/u/j z Agentem i Smofem, przedstaw się idioto tworzący geyowskie monologi podszywów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
haja! ze mną nie wypijesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent nie przejmuj sie podszywkami gejowskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haja
bledny jasne, tylko porę dobierz odpowiedniejszą.:-) No i się kręci.Zakładam, że początki zawsze są trudne, a ludzi normalnych tu nie brakuje. A może gość, który współczuł bycia na celowniku chorych zechce zamienić kilka słów na przyjemniejszy temat?;-) Dodam przy okazji, że jestem za wolnością słowa, ale na posty j*********h nie odpowiadam (nie licząc kaprysów), ale to było już wczoraj wcześniej zauważalne.:-D No i życzę, oprócz udanego dnia takich lodów, żeby po brodzie ciekło.I po walfelku. Praca wzywa, nara.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mati hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też. Haja 🖐️ Matu 🖐️ Rycerz 🖐️ I reszta normalnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Też machne łapką. 🖐️ Matu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
haja dziś (...) A może gość, który współczuł bycia na celowniku chorych zechce zamienić kilka słów na przyjemniejszy temat?oczko.gif x Dobrze haja, próbuj, może znajdziesz zastępstwo Psuja ;) x Również pozdrawiam normalnych, choć ja inaczej ich definiuję :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Oczywiście jak zwykle Matu rzeczowy inteligentny nieomylny. Ah, aż mi stanął. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mid dlaczego wpisujesz się na ten temat? Mało ci? Ktoś cię wymienił? Podbijasz tematy wymierzone w Haję specjalnie? Zazdrościsz? Podburzasz? Typowe dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie lubię ciotek. Zastanówcie się nad sobą zanim potem napiszecie, że jesteście ofiarami. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haja
Ale jak tak będziecie tylko pozdrowienia zostawiać to będą j*******i temat prowadzić! Tytuł jest tak fajny, że aż mi by szkoda było.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haja
matu :-) taki lichy ten fake wyżej, że ślepy by wymacał. O lodach piszmy.Taką mam chęć, że anginy się dziś jak nic nabawię.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awa zotawiona przez psuja szuka kogokolwiek do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Masz rację, gościu, nie będę przeszkadzać haji w odbudowie "normalności" wespół zespół z wylogowanymi, nagle się nią interesującymi (kiedy miała temat, pies z kulawą nogą tam nie zaglądał jakoś, a główny aktor porzucił rolę bez słowa ;) ). Tyle są właśnie warte wasze relacje tu :) Zostawiam i przyjemności życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mid najpierw zaczepia a potem ofiare udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haja
:-D Dziwię się, że reagujecie naprawdę.To laska na wizji szczy na łóżko hotelowe a wy nie potraficie olać takiej Eve czy innych płacząc, że ero zdechło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest prawda. Haja pisała sobie z kilkoma osobami kiedy zaczęłaś oskarżać ją o wiele rzeczy i przeszkadzać. Bez dowodów. Tak samo jak robi to Mucha. Wszyscy goście mylą się w stosunku do was, ale wy nigdy nie mylicie się. Jesteście zwykłymi ofiarami zazdrośnic z forum. Niewinnymi. Daj se siana i czekaj na gę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haja
Lody Lody Lody!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reaguję bo gdybyś to ty poszła na ich temat zjadłyby cię. Potem miałabyś mnóstwo hejtu od gości jak zaczepiasz,hejtujesz ciotki, zazdrościsz im, że szukasz psujowego hooja. Nienormalne to już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo goście to Ciotki :D Idę obejrzeć obszczumurka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Hejterko hajko, wiemy obie nie od dziś, że fekalno-urynarne tematy są twoim hobby, a słomą z twoich butów można by wyścielić oborę, bez względu na to, jak się wykształciłaś i na jakie salony zabłądziłaś ;) Możemy "brać się za kudły" albo rozejść :) Któraś musi być mądrzejsza, która? ;) Ja znam prawdę, ty też. I to chyba wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haja
:56 Ale mi to dynda rozumiesz?Mam ubaw.Nie chcę ciągnąć tego g****a samo się ciągnie.:-D Olej jak ja.Czytaj, śmiej się ale nie komentuj.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys Cizia sie wspypala na geganiu, zapomniala sie wylogowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×