Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznam samotną kobietę.

Polecane posty

Gość gość

internetową przyjaciółkę, do rozmowy o życiu, problemach, uczuciach itp. Ja samotny po 30-tce i mam nadzieje że normalny :) . Ogólnie spokojny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Węglowodany w paszach pochodzenia roślinnego (Rys. 1) można podzielić na dwie frakcje: ■ węglowodany strukturalne (NDF, ADF), które występują w ścianach komórek roślinnych (CWC – cell wall carbohydrates). W ich skład wchodzi celuloza, hemiceluloza, lignina, pektyny, beta-glukany oraz galaktany. Strukturalne składniki takie jak celuloza, hemiceluloza oraz lignina oznaczone w neutralnym detergencie określane są jako włókno NDF. Natomiast oznaczona w detergencie kwaśnym celuloza i lignina łącznie razem, określana jest mianem włókna ADF. ■ węglowodany niewłókniste (NFC) – łatwo ulegające hydrolizie i fermentacji – stanowią głównie materiał zapasowy w komórkach roślin. W ich skład wchodzi skrobia oraz cukry (sacharoza, fruktany) rozpuszczalne w wodzie (WSC), oraz kwasy organiczne powstające w fermentowanych materiałach paszowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiek jest istotny? Czy musi być samotna w sensie bez mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bez mężczyzny ponieważ może coś zaiskrzy i wtedy będzie problem :) . Wiek? Zbliżony do mojego, czyli okolice 37 lat, może być starsza nawet kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dużo starsza i chciałam tylko z kimś porozmawiać, mam doła, jestem na tzw. życiowym zakręcie. Nie w głowie mi nowy związek, właśnie kończę obecny. Stąd "dół "i "samotna kobieta". Ale dzięki za odpowiedź i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mi się wierzyć nie chce, że tu tak pusto. Tyle postów o samotności o braku mężczyzny, a jak się znalazł konkretny chętny wolny facet to żadna się nie odezwała . Co z wami kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te posty sa za kase. normalna kobieta nie szuka w necie portek do prania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13,32 No niestety, ale dziękuje za wsparcie i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge poklikac co mi tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ja to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18,20 napisz proszę ile masz lat i może chociaż troszke jaka jesteś na codzień? Bo ja jak pisałem z natury spokojny facet ale lubię pogadać o wszystkim. Przepraszam że tak późno odp. Ale nie miałem czasu wcześniej zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy macie z tymi portkami. Ja sobie sam piorę portki :) żona nie musi tego robić. Raz że jest od tego pralka a dwa swoje ciuchy i swoje smrody tylko ja tykam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Określenia masz na poziomie, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmnie jnie udają kogoś kim nie są naprawdę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś zupełnie normalny to na http://snapczat.pl bez problemu powinieneś znaleźć kogoś fajnego :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na snapczat to przewaznie same malolaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:20 a ja zajrzalam dzisiaj :) czasem z nudow czytam tu to i owo, komus cos doradze jestem po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14,14 czy to było do mnie czyli autora?, bo się troche pogubiłem :) . Jeśli tak to robisz podobnie jak ja tylko nikomu nie doradzam :) i zaglądam poczytać jak się bardzo nudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14,14 czy to było do mnie czyli autora?, bo się troche pogubiłem usmiech.gif . Jeśli tak to robisz podobnie jak ja tylko nikomu nie doradzam usmiech.gif i zaglądam poczytać jak się bardzo nudzę. x o 22 to ja juz spie a nie sie nudze autorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc jesteś grzeczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2030
A czemu tak bardzo nie może być młodsza? Jestem parę lat po 20-tce, acz lubię mężczyzn po 30-tce w każdym aspekcie, tak ogólnie. Też jestem spokojna, ogólnie jestem dość introwertyczna, choć nie znaczy to, że od unikam wszelkiego towarzystwa... Daj mi tę szansę choćby internetowej znajomości, nie skreślaj z powodu liczby :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2030. Ile lat po 20-tce?, ja jednak sporo lat po 30-tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Więc jesteś grzeczna x czasem jestem grzeczna, czasem nieznosna :P hahaha, kobiety tak maja chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitka, gość 2016.08.02 , jestes tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora: chcesz tu pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę a kto pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj to właściwie można pogadać tylko o niczym :) . Wolałbym prywatnie. Jeśli jakaś kobieta była by zainteresowana niech zostawi namiary. Autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23,45 Dlatego kobietę trzeba przyjmować taką jaką jest i nie starać się jej zrozumieć :) . Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriela112
W której części Polski mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Północno centralna Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×