Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marlen_ka

Prysznic bez brodzika

Polecane posty

Gość marlen_ka

Hej, będziemy remontować łazienkę i wymarzyłam sobie teraz modny prysznic bez brodzika. wiecie, że jest deszczownica, a woda leci od razu na kafelki :) fachowiec powiedział nam, że to dużo zachodu pieniędzy, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, bo przecież ludzie robią sobie takie prysznice! znacie jakieś dobre sposoby, jak zbudować taki prysznic bez brodzika? co warto wiedzieć, żeby fachowiec nie zdarł z nas pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry odpływ liniowy, spadek w brodziku na płytkach, bo jak nie to woda będzie stała, i miejsce w podłodze do schowania syfonu, bo wbrew pozorom gdzieś ta woda musi uciekać (przecież nie do sąsiadów) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta juz w szpitalu korzystalam z takiego - cala lazienka w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żurawiecka
ha! mieliśmy dokładnie taki sam problem! tym bardziej że chcieliśmy taki ładny odpływ liniowy. na allegro znaleźliśmy płytę prysznicową, którą można wbudować w podłogę i zakryć płytkami. Prościzna :) wpisz sobie na allegro "płyta prysznicowa", my wybraliśmy model steignera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka kabina walk-in to jest moje marzenie. Już mam upatrzone elementy armatury i dodatki w http://karolewscy.pl/, któe idealnie będą pasowały do takiej kabiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram poprzedniczkę - dobry odpływ liniowy, spadek w brodziku na płytkach i miejsce w podłodze do schowania syfonu. To powinno Ci wystarczyć, by cieszyć się pięknym prysznicem bez brodzika :) Też mi się taki marzy, ale to dlatego, że na fanpage'u Elements zobaczyłam bajeczną łazienkę własnie z takim rozwiązaniem. Skradli moje serce - i oni i ta łazienka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, anetpes napisał:

Kabina prysznicowa walk-in, tak czy nie? Jakie są plusy i minusy tego rozwiazania, stoję przed wyborem i jestem ciekawa Waszych opinii, woda nie chlapie na całą łazienkę?

Jeśli jest miejsce to jasne, że tak.

Jest dużo wygodniej, bardziej estetycznie, nie zepsuje się. Wadą jest to, że zabiera dużo miejsca, potrzebuje oświetlenia nawet w dzień, może trochę chlapać na podłogę poza kabiną, no i bez brodzika, jest większe narażenie na pleśń w fugach, gdzie normalnie ich nie ma bo jest po prostu gładka powierzchnia brodzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, domeczka22 napisał:

Jest wygodniejsza w czyszczeniu.

Nie jest. To chiński szajs. Owszem całkiem trwała i nieźle wykonana ale zupełnie nieprzemyślana konstrukcja, bazująca na  standardowych rolkach od najtańszych kabin. Beznadziejna przy czyszczeniu. Dolne rolki zachodzą kamieniem tak, że nie da się ich doczyścić. Nawet od zewnątrz. Poza tym nie da się ich dobrze zamocować. Obracają się na śrubach i wyginają na boki. Przy górnych rolach także czyszczenie jest utrudnione bo też trzeba omijać wystające mocowania rolek. Tyle, że górne nie są tak narażone na zakamienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×