Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Masaya

Mamy na Kwiecień 2017!

Polecane posty

Gość Mama po raz czwarty
GośćAnia 27 lat Nie zaznaczyłem całych linków. Musisz sobie skopiować sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puławianka
Mi tez sie zrobilo slabo jak przeczytałam o kregoslupie :( tez sobie o tym poczytalam, poodbno w Bytomiu operuja prenatalnie z duzym powodzeniem... Najwazniesze ze jest jeszcze w miare wczesnie. Pomodle się za was, tylko tyle moge zrobic... Dobranoc...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Mama po raz czwarty Znalazłam na olx po 7-8 zł ta książkę myślę że zamówię poczytam nie mam nic lepszego do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
GośćAnia27lat Ja dałam 10zl za sztukę. Jak nowe☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEviii
mama po raz 4 - ja miałam cytomegalie przed pierwszą ciążą, dawno temu, więc tych wyników już nie mam, ale sprawdź sobie w necie, jeśli chcesz, można znaleźć stronki z dobrymi interpretacjami wyników. Jeśli wynik wskazuje że nie jest to świeże zakażenie, tylko przechorowalaś kiedyś, to nie masz się czym marteić, a nawet masz lepiej, bo wiesz przynajmniej że nie załpiesz tego pierwszy raz w ciąży, co już jest bardziej niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Mamusie znowu dostałam waloweczke tym razem od brązowej meza jak one to robią że większość jest dla chłopca?? Nie wiem jakieś mają przeczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
GośćEviii Tak jak myślałam wychodzi na to, że w przeszłości miałam cytomegalię. Lekarz mówi, że to nawet dobrze bo przynajmniej nie zachoruje na to pierwszy raz w ciazy w razie co. No i mam przeciwciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Doczekałam się w końcu wizyty☺ Lekarz potwierdził, że to chlopiec☺ Mam nawet zdjęcie siusiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Zaś uciekło mój post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Zapytałam lekarza czy robi wogole usg 3d i mi zrobił. Widziałam buźkę dziecka. Jest śliczna. Spodziewałam się, że w tym tygodniu to jeszcze będzie wyglądał jak kosmita, a tu niespodzianka. Mam tez zdjęcia poza zwykłymi to też w 3d ☺ doliczył mi tylko 10zl więcej do tej kwoty na którą się umawialiśmy przy zwykłym usg. Maluch jest zdrowy to najważniejsze. Zrobiłam jeszcze cytologie bo dawno nie miałam. Teraz mogę szukać ubranek w końcu wiem dla kogo. Jak ja lubię te malutkie ciuszki. Muszę posprzedawac ubranka po dziewczynkach bo sporo mi tego zostało. Jeszcze czekałam z tym aż potwierdzi się płeć ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puławianka
Kurcze martwię sie o dzieciaczka z gory :( mam nadzieje ze lekarz się pomylil na usg... Caly dIsn jakos o was myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Mama po raz czwarty Ale szczesciara :-) wow Ja w piątek mam wizytę i też zapytam czy robi 3D przygotuję się w razie czego zapłacić. Mój maluszek cały dzień spał a teraz sobie harcuje w najlepsze :-) Wyżej napisałam brązowej zamiast bratowej telefon nie pisze tak jak ja chcę :-) mam nadzieję że te ubranka mi się przydadzą a mam ich naprawdę dość sporo. Już chyba wszystko co trzeba. Od paru dni leci mi krew z nosa :-/ nie przyjemne Klaudia 0329 co u ciebie? Jak rozmowa ze specjalistą? ✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Puławianka Ja też dzisiaj na wizycie u lekarza pomyślałam o maluszku Klaudi. Szczególnie jak rozmawiałam z lekarzem na temat tego dlaczego lekarze mylą się co do płci. Powiedział mi.in o słabej jakości sprzętu i tak mi przyszło do głowy, że może lekarz myli się przez ten sprzęt nie tylko co do płci. GośćAnia27lat A ciśnienie masz w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaw35
Moj maluszek daje mi sie we znaki calutki dzien.Caly tez dzien mysle o Klaudii. Strasznie mi to w glowe weszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Mama po raz czwarty Nie mierze :-/ zawsze mam 100/60 i to jest dla mnie zdrowe ciśnienie jak mam wyżej to już czuję się licho jak pielęgniarka mi mierzylam u gina w gabinecie to zwykle takie miałam nie boli mnie głowa nie śpię już tyle co na początku a i tak zawsze rano leci mi krew :-/ nos wiecznie rano zawalony nie wiem co robić Klaudia może lekarz ma dziadostwo nie porządny aparat usg?? Oni straszą na wstępie a potem ciężko się wytłumaczyć 21 wiek a jeszcze taki sprzed jak zabytek moim zdaniem 3 D to już powinna być norma w gabinecie na coś te podatki płacimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
MagdaW 35 Ja już nie pamietam jak to jest z ******* dziecka w poszczególnych tygodniach. Mój maluch jest póki co delikatny i jak ruszam się w ciągu dnia i nie myślę o *****ch to nawet specjalnie ich nie odczuwam. Dopiero jak sobie spokojnie siądę to czuję. Piszecie, że maluch tak się rusza,że aż widać przez brzuch. U mnie póki co tego nic nie widać. Ruchy odczuwalne już przed 16 tygodniem. A jak u Was z ******i? Pytałam jeszcze lekarza o termin cc i mi mówi, że na marzec się nie zalapie. Także jak maluch sam się nie pospieszy i nic się nie zmieni to będę mamą kwietniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Ale mi wycenzurowalo post. Tam gdzie są gwiazdki chodziło o ruchy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
GośćAnia27lat Pytam o ciśnienie bo czasami jak jest wysokie to tak może być, ale ty mówisz o niższym. Zwiększa nam się ilość krwi, staje się żadsza, naczynka w nosie mogą pękać i to chyba stąd. Do tego organizm osłabiony. Pewnie nic groźnego, ale lepiej sprawdzic. Na pewno musi być to uciazliwe. Z tym ciśnieniem to ja mam tak jak ty. Lepiej mieć troszkę niższe niż za wysokie. Tak samo temperaturę ciała mam o stopień niższa, ale to bez względu na ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa_z_mlekiem91
Witam Was :) z racji tego że też spodziewam sie dzidziusia postanowiłam dołączyć :) u nas termin z miesiączki to 2 kwiecień ale usg pokazuje 30 marca ;p w poniedziałek zaczęłam 22 tydzień i powoli szykuje wyprawkę:) lekarz na ostatniej wizycie powiedział że będzie chłopak a że mam już w domu 5 letnią Ole to zakupy zaczynam od postaw. :) dopiero teraz zaczynam się "bezpiecznie" cieszyć ciążą bo niestety w styczniu tego roku poroniłam w 11 tygodniu i ta ciąża tez od początku była zagrożona bo plamienia , wczesniejsze poronienie itd. Kilka dni temu odstawiłam luteine i wygląda na to że wszystko jest ok. Przytyłam 4 kg ;) , ruchy czuje od 18 tygodnia z każdym dniem coraz mocniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Klaudia0329 Tego nawet się nie spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Zaś uciekło mi post do Klaudi Pisałam, że bardzo mi przykro, aż brak mi słów. Ściskam Cie bardzo mocno. Ja też trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Mama po raz czwarty U mnie w dzien to tak dość delikatnie w porównaniu z tym co z rana lub z wieczora. W dzien to mnie muska w pachwinie czuje na krzeselku ciężko siedzieć To pod zebro się pcha ale delikatnie a z rana to mam stozki w okolicach pempka mam wrażenie że za mało jest dla Maluszka miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też.. tak się cieszyłam na drugie, staraliśmy się pół roku.. a tu taki wyrok, życie jest okropnie nieprzewidywalne, do końca wierzyłam, że pomyłka, jednak zmiany są dużo większe niż myśleli... Oby 2017 rok przyniósł dużo dobrych wiadomości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Klaudia tak mi przykro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Kawa_z_mlekiem91 Witamy☺ Ciesze się , że wszystko w porządku z dzieciątkiem☺ Fajnie tak wszystko od nowa kupować. U mnie też praktycznie wszystko różowe, ale coś powinnam znaleźć uniwersalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Klaudia życzę Ci żeby ten nowy rok przyniósł ci wiele radości i dobrych wieści :-) bądźmy dobrych myśli ✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Klaudia0329 Masz rację życie jest niesprawiedliwe, ale też po każdej burzy przychodzi słońce. U Ciebie tez tak będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaw35
Klaudia0329 OGROMNIE MI PRZYKRO. BRAKUJE SLOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaw35
Kawa z mlekiem91 tez stracilam ostatnia ciaze w 10 tyg.wiec wiem jak sie czulas zachodzac w kolejna. Ten nieustajacy strach... Mama po raz czwarty pierwsze ruchy poczulam w 17 tyg. Z czasem sie nasilily ale tez nie czulam ich bardzo kiedy cos robilam w ciagu dnia. Wczoraj jednak po poz pierwszy czulam je caly dzien i nie zawsze bylo to przyjemne, moze jeszcze nie bardzo bolesne ale takie drazniace, mocne- jesli wiecie o co mi chodzi. Dzis jednak cisza od rana i zaczynam sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×