Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość typowy polaczek kawaler

Mam w pracy 35 letniego starego kawalera o mniemaniu ksieciunia

Polecane posty

Gość typowy polaczek kawaler

Twierdzi, ze nie ma juz kobiet wolnych. Adonisem nie jest, wyglada przecietnie, za to jest pewny siebie i zawyzone mniemanie o sobie jak wszyscy wiecznie wolni faceci szukajacy ksiezniczek z bajki. Kolezanki z pracy uganialy sie za nim ale juz daly sobie spokoj. Jest podrywany przez kobiety gdzie nie pojdzie, bo jest zabawny, usmiechniety, wygadany, a on tylko kreci wciaz nosem i wybrzydza i narzeka ze nie ma wolnych kobiet, nooo heloł, zadna nie jest go warta czy co? :D. Zadna nie spelnia jego wyimaginowanych wymagan. To jest juz taka mentalnosc u kawalerow, maja sie za ksieciow . faceci teraz wybrzydzaja bardziej niz kobiety i szukaja sami nie wiedzac czego, kogos na wzor gwiazdy, modelki, postaci z komedii romantycznej. Raz bredzi, ze brak kobiet i milosci a dookola wszystkie zbywa olewa, czeka na ksiezniczke z bajki jak typowy polaczek z wysokim mniemaniem o sobie. Coraz wiecej takich teraz jest facetow. 35 lat, niebrzydki, nieglupi i sam? cos nie tak z nim. Szkoda czasu na takich. Zal mi sie robi kolezanek jak lataly za nim i dostawaly kosza, jedna po drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jest ukrytym gejem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poskakałabym jakby bylo na czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy placzka prawik
Gada ze szuka zony i chce miec rodzine, a robi wszystko by z zadna sie nie zwiazac. Chodzi na wesela, na imprezy ze znajomymi, koncerty, jest towarzyski, poznaje duzo kobiet, z kobietami pracuje i zadnej nie dal jeszcze szansy. Nie wiem na jaka nimfe on czeka ale moze sie nie doczekac jak wielu z was marzacych o wyimaginowanych bostwach. Tyle kobiet bylo nim juz zainteresowanych, zadna sie na dluzej nie zainteresowal. Zalosny typek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie już jakąś sponsoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej no to azorze masz rodzine czy jednak sponsorujesz, bo ja sie juz gubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gej a szukanie księżniczki to ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi na dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie widocznie też sie podoba że musisz to wszystko wypisywać na forum biedna kobietko :D I kogo tu jest tak na prawdę żal jak nie ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys mi sie podobal, ale kiedy to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uwazam ze gej, zachowuje sie tak samo tylko jestem kobieta i... wole kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole woytusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś pewnie przeciętna grubaska bez cycków rozżaliła się, że fajny facet ją olał. Co ci do tego, z kim chce się chłopak związać, ma swoje wymagania i ma prawa, nikomu nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 lat to jeszcze nie stary kawaler... A gość ma rację. Skoro na początku nie czuje tematu, to potem ni chuja, nic z tego nie wyjdzie... Ja np. w pracy miałem opinię pederasty, bo nie interesowałem się tamtejszymi kobietami. A to był w 90% taki motłoch, że szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być wiele powodów takiego zachowania, np. jest zakochany bez wzajemności albo jest bezpłodny. A w pracy na ogół nie ukazuje się swojej prywatnej strony, więc najprawdopodobniej ta prawda wygląda trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gej pijak i zlodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezczelny typ,jak mozna nie chciec posuwac kolezanek z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezplodnosc nie przeszkadza w kopulacji, ba jeszcze lepiej bo mozna bez gumy. moze ci chodzilo o impotencje.. zz tak ja tez jestem zakochana bez wzajemnosci i przez to tez nie patrze na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas pracy 30 letni kawaler się zwolnił, bo nie mógł się opędzić od babsztyli natrętnych. W sumie gdyby sobie romans strzelił z którąś to pozostałe ją zniszczą. Teraz jest kobieta informatyk i mamy spokój. Jeszcze jej powiedziały, że pracował u nas pedał. Mój kolega szkolny teraz jest programistą w tej samej firmie co nasz były współpracownik i on nas obsmarował, że głupie i brzydkie jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"on nas obsmarował, że głupie i brzydkie jesteśmy" Prawdę pewnie powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupie,brzytkie i natretne,calkowita katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może szuka dziewicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szuka, kolega mi powiedział, że ma dziewczynę, rozwiedzioną i dzieciatą. A co do dziewic, to są to najczęściej pasztety, których nikt nie chciał. Jest wiele dziewczyn, które bardzo chciałyby mieć kogoś, a tu klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, czy ty wogóle znasz go bliżej? skąd takie pomysły, że szuka księżniczki? może nikogo nie szuka! nie każdy musi koniecznie z kimś być. może odpoczywa po poprzednim związku... gadałaś z nim choć raz czy wszytko co o nim wiesz to plotki? żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechanik567
zdarza sie ale nie masz racji to kobiety ciągle kombinują i jest im źle, ja ci powiem ze nie dziwie sie mu bo ja tez uwazam ze nie opłaca sie miec żony a zwłąszcza narzeczonej bo po prostu jest sie w gorszej sytuacji, ciagle płacic za nią puszczac wszedzie przodem znosic humory a jak sam cos zrobi to od razu afera, nieraz nawet jak ona go uderzy a on sie tylko broni to obróci wine przeciwko niemu, takze sie nie dziwie, spotkac sie kilka razy pogadac to tak ale związek... chyba rzadko która jest tego warta niestety, mądry człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się nie dziwię, że on nie chce z tymi paniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLV wczoraj 35 lat to jeszcze nie stary kawaler... A gość ma rację. Skoro na początku nie czuje tematu, to potem ni ch*ja, nic z tego nie wyjdzie... Ja np. w pracy miałem opinię pederasty, bo nie interesowałem się tamtejszymi kobietami. A to był w 90% taki motłoch, że szkoda gadać... x Dokładnie. To, że mężczyzna ma w otoczeniu dużo kobiet, a z żadną się nie wiąże jeszcze nie oznacza, że czuje się "księciuniem". Umówmy się, częśc facetów wiąze się z kobietami, bo chcą jakiejś stabilizacji, seksu, potomka. Z prawdziwą miłością nie ma to nic wspólnego. Lepiej być 35 letnim kawalerem i żyć w zgodzie ze sobą, niż wiązać się z kimś na siłę. Kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 lat, nigdy nie byłem w związku, brzydki nie jestem, nieraz kobiety zerkają na mnie. Kobiety, dziewczyny nie szukam, żony również nie zamierzam mieć ani zakładać rodziny. Facet może nie chcę mieć też dzieciaka i kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×