Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość eliza

domek letniskowy czy macie?

Polecane posty

Gość gość eliza

Planuję kupić domek letniskowy nad zalewem. Mam tam ok 80 km. Miejscowość nie za duża i nie żadna "dziura", jest się gdzie przejść, są stragany (wiadomo to dzieci lubią ...), jest park linowy, wesołe miasteczko, bary, sklepy, molo. Plaża połączona z sosnowym laskiem, wyznaczony i ogrodzony teren do pływania. W zasadzie jestem zdecydowana , bo nawet jak nam się znudzi to daleko tam nie mamy, można będzie komuś wynająć, czy trzymać jako inwestycję, ale pojawia się problem - czy przyznawać się znajomym, rodzinie, bo wiadomo jak się dowiedzą, to każdy będzie chciał wpaść na parę dni , czy nawet na cały dzień i zamiast wypoczynku zrobi się hałas, nerwy , że zaraz nam się ktoś niespodziewanie zjedzie.... Domek wymaga remontu, zmiany wyposażenia i pewnych "przeróbek" ale widzę tam mój- nasz raj na ziemi, ale właśnie obawiam się nagłych wizyt rodziny , znajomych , którzy będą do nas mieć też np 80 czy wręcz mniej km drogi... Jak zareagować gdy przykładowo komuś nie powiemy a nagle się tam spotkamy na plaży, na ulicy , ośrodku wczasowym? Macie takie domki, jakie są Wasze doświadczenia, rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietteeex
Ja mam i chwalę sobie.. od zawsze chciałam mieć ale mąż nie chciał się zgodzić. Znajomy sobie postawił to i mąż zaczął się interesować. Od słowa do słowa i polecił mu firmę Domtop ze Zgierza. www.domtop.pl Pogadaliśmy, omówiliśmy co i jak..no i jest ! Domek jest śliczny, a nocleg w nim to sama przyjemność. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×