Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię dla chłopca Colin

Polecane posty

Gość gość

Co o tym myślicie? Podoba się Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladne pod warunkiem, ze na stale mieszkasz za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rób dziecku krzywdy, chyba ze mieszkasz w usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za granicą imię jak imię, w Polsce wyraz głupoty, niskiego poziomu emocjonalnego rodziców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Cullen? Będzie pasowało do nazwiska Zmierzchowski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po co od razu się nabijać. Teraz można już nazywać dzieci obcobrzmiącymi imionami, więc za kilka lat wymieszają się w tłum. Colin fajne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to teraz można nazywać obcojęzycznymi imionami? Gdzie i od kiedy? Coś mnie ominęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile dziecko moze nie miec problemow w wieku kilku-kilkunastu lat (wsrod dzieciakow sa tak roznorodne imiona ze Colin to nic nadzwyczajnego), o tyle problem moze sie pojawic jak juz bedzie dorosle i bedzie szukac pracy. Dorosli ludzie niestety nie sa tolerancyjni, co zreszta widac na tym forum - jak ktos dziecku nie chce dac imienia typu Ewa, Anna albo po dziadkach (Antonina, Janina, Barbara) to zaraz jest wyzywany od patologii chcacej sie wyroznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz obcobrzmiące nazwisko to jeszcze ale Colin Kowalski albo Colin Golonka brzmi idiotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwazam ze polskie iiona sa idiotyczne i na swiecie ich nikt wymowic nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he, ja nazywam się po mezu Klonkie. nasze dzieci to Hanah i David. Tyle ze nie mieszkaliśmy w Polsce jak przyszły na świat. teraz chwilowo (moi rodzice zachorowali i na kilka tygodni, może 2 miesiace) przylecielismy do Polski pozalatwiac wszystko-sprzedac-i zabrać rodziców do nas. I z imion nawet się nie śmieją, bo w wymowie Hania i Dawid, więc niby" normalne", ale już z nazwiska się nabijaja. I z tego jak mówi syn-ma dość silny akcent. W Polsce jakbyś nie dała na imie imie, to ktos i tak znajdzie powód do wysmiewania. Z córki dzieci się śmieją, że niemodnie się ubiera... A ona ubiera się tak jak teraz jest u nas modnie, tutaj ta moda też pewnie za jakiś czas dotrze, bo to co modne tutaj było u nas modne 2 lata temu ale córka z nikogo się nie śmiała ze mają niemodne ciuchy bo u nas nie ma takiej mentalności, ceni się indywidualność, jest więcej tolerancji. A w Polsce niestety wciąż wiele osób jak stado baranów bez własnego zdania byle wysmiac i ponizyc kogoś kto śmie coś mówić lub robić inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce tylko moga byc imiona po babci===dziadku bo inaczej widza co bedzie w szkole jak beda wolac. G-w-o prawda wola sie tak jak sie pisze .COLIN piekne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ten aktor, Colin Firth.:-) Duzo ladniejsze niz "Brajan" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne imię, moje bliźniaczki wabią się Mercedes i Domestos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GinnyPotter
Nie lubię zbytnio zagranicznych imion, ale to mi się podoba. Mam do niego sentyment - był Colin Creevey z Tajemniczego Ogrodu ;) Moja sąsiadka ma psa o tym imieniu, ale on jest bardzo słodki ;) Jeśli masz typowe, polskie nazwisko, to lepiej odpuść, bo dzieci naprawdę śmieją się z takich połączeń. Niestety ludzie nie są tolerancyjni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tra-ge-dia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze nazwisko jest krótkie i nie ma typowo polskiego brzmienia. Będzie się dobrze komponować z imieniem Colin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma-ka-bra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość No Herter
Nie komentuj czyjegoś imienia świat idzie z postępem zawistny zaściankowy człowieku. A jak byś dał na imię swojemu dziecku Wiesiu, Czesiu, Lesiu a może Zdzisiu co ? Bo to jeszcze większy obciach niż wspomiany Colin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćyyyy
Kazik z Kazią hejtują czyjeś imiona a swoje maja nie lepsze. Teraz jest moda na światowe imiona tak jak w latach 80-90 Klaudia, Angelika, Oliwia itp. I tez Kazik z Kazią sie dziwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKazia
Kazik z Kazią hejtują czyjeś imiona a swoje maja nie lepsze. Teraz jest moda na światowe imiona tak jak w latach 80-90 Klaudia, Angelika, Oliwia itp. I tez Kazik z Kazią sie dziwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze farelki poszukaj na aledrogo, może znajdziesz gdzieś używaną, to taniej będzie do kompletu z kolinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest moda na stare tradycyjne imiona, a nie nowe. Colin mi sie osobiscie nie podoba, ale od Adama czy Jakuba rozni sie tylko tym, ze te dwa zostałay zapozyczone juz dawno i sie przyzwyczailismy, a Colin jest po prostu najnowszym zapozyczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w szkole nauczyciele będą czytali specjalnie colin przez "c". Nikt nie ma obowiązku znać angielskiego jak się czyta. Dziecku moze byc przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Hej i jak Pani dała na imie... Ja mam Colina synka i uważam że imie jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×