Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madertija

szukam biura rachunkowego w Gdyni

Polecane posty

Gość Madertija

Szukam dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego w Gdyni. Będę wdzięczny za pomoc jeśli ktoś jakies zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dantus
Z własnego doświadczenia moge polecić Ci biuro EFEKTA. Co prawda nie z samej Gdyni a z Redy ale to na prawde dobre biuro. Kilka już w swoim życiu przerobiłem i tylko z tym współpracuje tak długo. Masz tutaj stronę z informacjami o biurze http://www.biuro-rachunkowe-reda.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GeneralOutsource
Witam, proponujemy prowadzenie księgowości on-line w przystępnej cenie, bez fizycznego dostarczania dokumentów. Wystarczy, że dokumenty otrzymamy pocztą, e-mailem lub kurierem. Indywidualna wycena usług po kontakcie: generaloutsource.kontakt@gmail.com, telefon: 22 211 22 27, www.GeneralOutsource.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również polecam wypróbować program, który wystawia faktury online, na przykład https://biuro24.pl/ . Na początku warto skorzystać z wersji testowej. Ogólnie takie programy są fajne, bo nie kosztują tyle, co księgowa lub biuro rachunkowe, a są bardzo łatwe w obsłudze. Uzupełnia się tylko dane, a faktura generuje się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneksy
Ja tak samo jak poprzedni mogę polecić Biuro Pani Ewy Horak. To bardzo dobra księgowa do któej mam pełne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre i sprawdzone biuro rachunkowe? To myśle od razu In-nova. Dlaczego? Bo korzystałam z ich usług i byłam zadowolona. Teraz już nie korzystam, bo nie prowadze firmy. Jeżeli miałabym sie podjąc tego jeszcze raz, to mój wybór padłby z pewnością a nich. Co prawda szukasz w Gdyni, a oni są w Krakowie, ale im napewno uda sie to jakoś połączyć - teraz lokalizacja byra rachunkowego nie ma znaczenia. Zapytaj ich masz tu numer 12 378 34 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steffy31
W Gdyni nie wiem, ale w Gdańsku mogę polecić MG-Finanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukając opini o biurach rachunkowych znalazłam ciekawą ofertę na stronie biurorachunkowe.krakow.pl . Myśle, że mają fajne usługi. Nie wiem jak cenowo, ale myśle ze warto sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petitee
Ja jestem z Gdyni, ale księgi mam prowadzone w Gdańsku u pana Godlewskiego. Mogę polecić bo naprawdę dobrze się współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A orientujecie się gdzie w 3mieście mogę ogarnąć sobie zwrot podatku z zagranicy? Póki co rozważam skorzystanie z usług firmy Europejskie Centrum Podatkowe, http://www.ecpodatkowe.pl - korzystał ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam, ale mogę Ci polecić firmę Euro Punkt, http://euro-punkt.pl, a też mają oddziały w Trójmieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z wyżej wymienionego Generala Outsource i moge polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piaseczny
Polecam www.biurorachunkowe.pl Możliwość odbioru faktury przez biuro. Solidna i sumienna pani prowadzi biuro. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi co roku rozliczenie pit robią w biurze rachunkowym p. Rozalewicz. Na stronie www.kr-finanse.pl jest pełna oferta. Szybka obsługa, dokładnie wprowadzone dane, jeszcze mi się nie zdarzyło żebym musiał do US jeździć i się tłumaczyć z pitu. A mam kolegę, któremu tak spece od księgowośc***ita wypełnili, że wyszło mu kilka tyś zwrotu, co oczywiście było błędem i teraz gość ma kłopoty i musi się spowiadać w urzędzie skąd takie wyliczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie z Gdyni, ale współpracują zdalnie - biuro rachunkowe OPTIMA. Super, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełl
Osobiście miałem styczność tylko z biurem rachunkowym Macieja Godlewskiego z Gdańska z ulicy Lęborskiej. Muszę powiedzieć, że naprawdę profesjonalna i miła obsługa. Co do cen to raczej konkurencyjne patrząc na Gdynię. Teraz dużo spraw możesz załatwic online (też to praktykują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina2356
Moge polecic modrzejewski-biuro.pl bo sama korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietx

Zerknij na - www.efekt-ksiegowosc.pl . Kilka razy zdarzyło mi się korzystać z ich pomocy i za każdym razem wychodziłam zadowolona. Rzetelnie, sprawnie i w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×