Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga567

Mama mojego chłopaka.

Polecane posty

Gość Aga567

Witam,mam na imię Agnieszka,mam 19 lat. Dla nie których z was mało,a może dla niektórych wystarczająco żeby poruszać ten temat. Pisze tutaj,gdyż nie mogę uzyskać pomocy u każdej z bliskich mi osób,bo to jest moje życie i moja sprawa jak to wszystko rozegram. Opisze sytuacje. Jestes z moim chłopakiem ponad 3 lata,nasz związek w pewnych momentach nie wyglądał za dobrze,myśle ze tak jest w kazdym. Zawsze zalezalo mi na dobrych relacjach z jego rodziną,g*****e z jego mamą. No ale cóz. Miałam znajomego z 1 klasy liceum z ktorym obcowalam,bo wiekszość klasy była gburowata. Moj chlopak go znał i też go bardzo lubił. Jak to "młodzi" w sumie nadal jestem odwaliło sie pare rzeczy z ktorych teraz sie smieje lub wstydze. Lecz co sie okazało,że mama tego znajomego pracuje z mamą mojego chłopaka. Dodam ze za kazdym razem jak byłam u chłopaka nigdy do mnie nie przyszła zagadać,zapytać co tam u mnie,nawiązać jakikolwiek kontakt ze mną i moje próby też były nieudane bo zawsze miała coś do roboty. Wniosek,znała mnie tylko i wylącznie z wyglądu i powiedzenia "Dzieńdobry" Wracając do poprzedniego wątku,moj znajomy miał mało sadysfakcionujące oceny w szkole. Wychodził o mało odpowiednich godzinach z domu ze znajomymi,a jego mama wszelkie petensje które miała do swojego syna przelała na mnie. Bo to ja napewno z nim wychodze po nocach. Z czego moja mama nigdy by na to nie pozwoliła. Jego oceny tez były moją winą. I przyszedł ten czas gdy ich mamy zgadały sie w pracy. Zostałam tak oczerniona w oczach mamy mojego chłopaka że tego nie da sie opisac. Nigdy nie podejmowała ze mną żadnej rozmowy i nasłuchała sie takich wizwisk na mnie. Znienawidziła mnie. Przestałam jezdzic do chłopaka wiedząc ze samym wzrokiem by mnie zabiła. Niesłusznie. Mówi mojemu chlopakowi ze jestem nierobotną dziewczyną. Nic o tym nie wiedząc. Jestem sama z mamą i siostrą,i chcąc nie chcąc przejełam męskie obowiązki domowe. Wrzucanie wegla na opał rąbanie drewna,naprawy czegokolwiek w domu,gdy mama chodzi do pracy opiekuje sie siostrą ,gotuje i sprzątam w domu od naprawde młodych lat. Fakt może przez to że stalo sie tak a nie inaczej bardziej preferuje "męskie" roboty. Postukanie młotkiem naprawa aut itp. Wiec jak jakis czas temu moj chłopak robił sobie garaż pomagałam mu,małowanie spawanie wstawianie i wycinanie nowych szyb. Jego mama była w domu i nic kompletnie nie widziała i nadal wychdze na nie robotną. Wlasnie niedawno dowiedziałam się ,że mama mojego chlopaka wiesza znow na mnie psy i mowi że moj chlopak wydaje na mnie wszystkie swoje pieniądze. Kupuje mi papierosy,i wszystko czego sobie zapragnę. A to nie jest prawdą. Jesli kupuje mi coś droższego na na urodziny które mam raz w roku i ten prezent nie przekracza 100 zł. Jest mi cięzko niewiem co robic. On też nie gdyż z natury jest cichy. I mało co rozmawia ze swoją mamą. Są syuacje w ktorych nie jest w stosunku do niej w porządku. Np kiedy u mnie śpi,nie uprzedzi jej wczesniej tylko mowi wszystko na ostatnią chwile. W takich sytuacjach sama ją rozumiem. Moja mama zabrala mojego chlopaka razem z nami na wakacje nie wołając nawet na niego złotówki. Z jego mamy strony nigdy nie było takiej sytuacji. Chce jechac do jego mamy,porozmawiac z nią,zeby w końcu poznała mnie z tego co ja mowie a nie mama mojego znajomego. Niewiem czego sie spodziewać,krzyku,zrozumienis albo wywalenia z jego domu. Jakieś koncepcje jak to rozegrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robotna, nierobotna problemy polskiego plebsu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bransoletki zawsze przydają się każdej kobiecie. Nie inaczej jest w przypadku naszej mamy! Polecam piękną czerwoną bransoletkę z zawieszką! Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×