Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lissa1

Pomocy, doradźcie.

Polecane posty

Mam problem z teściową ponieważ mojego męża siostra bierze ślub za 2lata kościelny a ja z mężem mamy cywilny i mamy dwójkę dzieci ( parkę) . I jak braliśmy cywilny to była tylko rodzina czyli moi rodzice i siostra i męża rodzice i rodzeństwo jego. Ale ja chciałam całą rodzinę babcie,dziadków,chrzesnych, ciotki,wuje itd. ale teściowej się to nie podobało bo ma złe relację z swoimi teściami i stwierdziła wtedy że za 2-3 lata weźmiemy kościelny to się zaprosi całą rodzinę ale ja nie chciałam ale i tak nie było po mojej myśli. A teraz teściowa mówi żebyśmy i my za 2 lata wzieli kościelny razem z męża siostrą a ja powiedziałam jej że nie że po co skoro mamy cywilny i jest ważniejszy i że przecież małżeństwem jesteśmy a ona że dlaczego i że było myśleć wcześniej przy cywilnym jak nie chcemy kościelnego to żeby wtedy na cywilnym była cała rodzina to ja do teściowej że przecież mówiłam mamie to a mama że nie a teściowa no to teraz trzeba myśleć jak to zrobić jak nie chcecie kościelnego. Chodzi o to jak zaprosić całą rodzinę na jakieś przyjęcie w teściowej słowach. Proszę doradźcie co mam zrobić. Dla mnie bez sensu brać znów ślub skoro już mamy i nie chce kościelnego. Wiem że to moje życie i ja decyduje i inni się wtrącać w to nie mogą ale powiedźcie swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto jesteś jak manipulowane dziecko :) żyj swoim życiem w/g własnych norm a nie na pokaz rodzinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, To twoje zycie. Jestes dorosla i to ty podejmujesz decyzje. Twoja tesciowa musi to zrozumiec -- jej synek rowniez nie jest dzieckiem, ktoremu moze cos nakazywac lub narzucac, tylko doroslym czlowiekiem. Jednym slowem ma sie od was odwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×