Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Stomatolog Częstochowa

Polecane posty

Gość gość
Ja i moja rodzina od dawna chodzimy do centrum stomatologii www.medidens.pl w Częstochowie i nie mamy już problemów z zębami. Pracują tam świetni specjaliści, którzy rzetelnie wykonują swoją pracę. Polecam wam przejrzeć ich ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rammonkaa
A ja polecam przejrzeć ofertę http://medyk-centrum.pl/cennik_uslug_stomatologicznych miałam robione u nich implanty i jestem bardzo zadowolona - oczywiście ze znieczuleniem i w pełni profesjonalnie! Szczerze to mało jest dobrych stomatologów w naszej okolicy, a Ci z Medyk Centrum są godni polecenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elakni
Ja w Medyk-Centrum na Aleji Wolności zawsze robię ząbki. Super Stomatolog tam jest, nigdy nic nie boli i szybko można się umówić na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrdin
Dziekuje za polecenie jestem wlasnie po wizycie w https://medyk-centrum.pl i faktycznie samo podejscie do pacjenta na wysokim poziomie z reszta zarowno jak samo leczenie. Na pewno tu wroce bo nawet cenowo wszystko wyglada dobrze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonego gabinetu stomatologicznego w Częstochowie to warto zgłosić się do www.stomatologiarodzinna.net Gabinet ten jest świetnie prowadzony i posiada bardzo korzystne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donka43
dr Anna Bińczyk-Kowolik , bardzo sympatyczna Pani, świetna specjalistka :) tutaj są namiary na nią https://medyk-centrum.pl/lekarz/binczyk-kowalik_anna , jestem pacjentką od kilku miesięcy odkąd zaczęły się moje problemy z zębami, kilka zębów już mi ładnie poleczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaKa
Ja bym polecała Panią dr Anna Bińczyk-Kowolik , moim zdaniem najlepszy Stomatolog w Częstochowie :) jestem stałą pacjentką u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawicka
Też słyszałam o dr Annie Bińczyk-Kowolik, że bardzo dobrze leczy zęby i sporo osób sobie chwali ja niestety bede musiala miec usunieta ósemkę i szukam kogos kto zrobi to bezbolesnie myslicie, ze do tej pani dr faktycznie warto sie zapisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregoriis
Wiele osób poleca dr. Annę Bińczyk-Kowolik i nie bez powodu. Też jestem zadowolonym klientem miałem kanałowo leczone zeby i wszystko poszło jak najbardziej dobrze praktycznie bez bólu także od siebie też polecam umówić wizytę, bo to profesjonalistka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendara
No dobrze o tym, że dr. Anna Bińczyk-Kowolik jest dobra to już wiem, ale czy przyjmuje również dzieci? Moja córeczka ostatnio była u jakiegoś innego dentysty to bardzo źle ją potraktował nawet znieczulenia nie dostała jak sytuacja u pani Anny wygląda z dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina44
Przyjmuje :) byłam z córką u tej Pani doktor, dobra dentystka :) Miła i wszystko dokładnie robi, córki nawet nie bolało nic przy leczeniu ząbków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlena27
również byłam dwukrotnie u dr. Bińczyk-Kowolik i nie dziwie sie ani troche ze ja panstwo polecacie bo zabieg usuwania osemek wykonala bardzo profesjonalnie praktycznie mnie nie bolalo i nic sie nie babra bardzo dobrze sie goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestoor
W Medyk-Centrum są sami dobrzy specjaliści. Kilka razy miałem okazję się o tym przekonać. Co do stomatologa dr. Anny Bińczyk-Kowolik dopiero jestem zapisany na wizytę, ale mam nadzieję, że jest tak skuteczna jak piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagor36
a jeśli chodzi o dr. Bińczyk-Kowolik to jakie ma podejście do dzieci? Poprzedni stomatolog zepsuł kompletnie to co mial naprawic i teraz szukam dobrego specjalisty, ktory mojemu synowi to wszystko naprawi. Warto do Medyk-Centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszkowa
Ja byłam u niej z dzieckiem (11 letni syn) i bezboleśnie wyleczyła 2 zęby. Chyba, że masz na mysli młodsze dziecko? generalnie to nie słyszasłam, by ta Pani doktor źle kogoś potraktowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moge polecić klinikę Olmedical - tam jaką full opcję jeśli chodzi o stomatologię. I jest tam najlepszy dentysta ever: dr Tomasz Olek. Według mnie to najlepszy specjalista w naszym mieście 🙂 Chodzimy do nich nawet z naszą 5-latką: wreszcie wizyty odbywają się bez krzynku i płaczu, bo mają świetne podejście do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×