Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

blisko, coraz bliżej... SKARBIE...

Polecane posty

Gość gośćszatynka
"Czasami wydaje nam się, że ludzie są loteryjnymi losami: że znajdują się obok nas, by urzeczywistnić nasze absurdalne nadzieje." Carlos Ruiz Zafón xxx "Zaloty są jak tango: czysty absurd i same esy-floresy." Carlos Ruiz Zafón Pozdrawiam mojego Uta, w czółko 👄. Trzymaj się Kochanie:) słoneczko :) I jak się teraz czujesz? Lepiej Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo cieszy mnie ta zmiana :):):) bo ..widzę pojawiajaca sie iskierke miłości ...czyli moje starania nie ida na marne czytaczka przypadkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
spokojnie, to zupełnie nie twoja zasługa przypadkowa kobieto... xxx Utku teraz widzę, że jesteś wart uwagi. Kolega ordynarny nam pokazał ciemną stronę traktowania kobiet i dlaczego wolimy mężczyzn delikatnych i wrażliwych. Tylko miernoty - kobiety (których mi zresztą żal) flirtują z takimi ła.... i są im uległe. Dobranoc Ut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.15.t.w?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milczący gość
„Mądrej głowie dość dwie słowie”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie słowie i liszka xxx Każda pliszka / sroczka / myszka swój ogonek chwali - tego wyrażenia używamy, by podkreślić, że każdy człowiek najlepiej ocenia to, co jest mu najbliższe, co go bezpośrednio dotyczy. xxx Pamiętajmy: Mądrej głowie dość dwie słowie, Każda liszka swój ogonek chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym ja spotkal to bym dal w ryja. Jest super. Utek te dwa tematy wyglądają mi na Twoje.Potwierdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ut jest za wrażliwy i za dobry. Zostawcie go, znam go co prawda jako kolejna czytaczka, ale nie posądzam nawet o takie słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatynko nie dałaś rady nie odeszłas jesteś tu z pewnego powodu. Tego ktore maja w sobie kobiety ktore zdazylam tu poznac na kafe ... Jednak zaznaczè ze swoje prawdziwe oblicze pokazalas i nie jest to pozytywne ...ja wiem w czym rzecz bo kobieta kobietę wyczuje po trzech slowach :)autorze spij dobrze i jutro bedzie dobry dzien ja swoja robote wykonalam... z aniołami .... :):):)Kochajcie się i szanujcie pa przypadkowa czytaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie płacz Ewka bo tu miejsca brak.... wsród rozbitych szyb.... oby do... .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
22:39 Moje oblicze nie jest pozytywne, ponieważ ty nie miałaś żadnego wpływu ani bodźca na to, żebym ja tutaj była czy nie była i czuła co czuje....to ciekawe.... Ty nie musisz być moim bodźcem, abym miała pozytywne nastawienie ku jakiejś sprawie. Dla mnie kobieta, która mile podchodzi damskiego boksera, człowieka ordynarnego, która wyzywa kobiety od suk, pasztetów...jest właśnie człowiekiem o negatywnym obliczu. I naprawdę nie wiem po co ty tutaj za panią aniołową robisz a kiedy ktoś cię poprze i napisze coś ku pokojowi, to całą zasługę przyznajesz sobie. I to właśnie jest oblicze twoje niezbyt jasne i pozytywne. Nie musisz ze mną rozmawiać. Porozmawiaj sobie lepiej z milczącym gościem. To lepsze towarzystwo dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
"Jednak zaznaczè ze swoje prawdziwe oblicze pokazalas i nie jest to pozytywne ...ja wiem w czym rzecz bo kobieta kobietę wyczuje po trzech slowach " uuu, ja tak nie potrafię. A te twoje anioły, to aby jasne??? xxx Przysłowie mówi, że aby poznać człowieka trzeba z nim zjeść beczkę soli. Uzasadnij słuszność tego przysłowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
"Jestem przekonany ze anioły nie pogardzają ludźmi w tym stopniu, co ludzie sobą wzajemnie." Monteskiusz x "Bardzo powinny być nam podejrzane sądy przyjaciół, kiedy padają na naszą korzyść." Kartezjusz x "Trzeba by wyrzec się moralnego osądzania kogokolwiek. Nikt nie odpowiada za to, czym jest, nie może też odmienić własnej natury. To jasne jak słońce, wszyscy to wiedzą. Dlaczego zatem kadzić czy oczerniać? Dlatego, że żyć to oceniać, wydawać sądy, i że powstrzymywanie się od nich wymaga - jeśli nie jest wynikiem tchórzostwa - ogromnego wysiłku." Emil Cioran xxx I ty, pani aniołowa, pozdrawiałaś autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milczący gość
Szatynko może zacznijmy od tego kim dla Ciebie jest inny człowiek? Czy jesteś w stanie przejrzeć jego intencje, motywacje,pragnienia,cele? A może patrzysz na innego człowieka według własnych kryteriów, które są dla Ciebie ważne? Różne są nauki ze zrozumieniem człowieka i zjedzenie z kimś beczki a może tony soli nie ma tu nic do rzeczy. Każdy musi znaleźć ten właściwy " uniwersalny klucz" który pomoże zrozumieć drugiego człowieka. Mam przekonanie, że przypadkowa czytaczka go w Tobie odnalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
la, la. la, la, la, la, la utek swoje panie ma i ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, jak myślałam pani aniołowa chciała wystawić szatynkę na lincz...kogo? wiadomo. Świetna pani aniołowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milczący gość
Przez chwilę jako kobieta wcieliłam się w rolę ordynarnego mężczyzny, byś moja Droga Szatynko poczuła na sobie to co poczuli inni wraz z autorem wątku od Ciebie. Nie będę przepraszać bo i nie mam za co. Miłego dnia dla Wszystkich.https://www.youtube.com/watch?v=pg-23XLgHe8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Tak myślałam, erotomania... xxx medice, cura te ipsum xxx Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, to przeproś mnie za wyzwiska. Bo ja nie sądzę, żeby one mi się należały. A jeśli nie, to...nie trzeba ci chyba mówić. Wiem, że policja czyta te wasze fora...Pilnuj się! Bo nie masz prawa mnie obrażać. Nie mam już czasu, mój przerywnik właśnie się skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanieńka na przeprosiny trzeba sobie zasłużyć. Widzę, że w dalszym ciągu do Ciebie nic nie dotarło. W policji też są ludzie i całe szczęście że są. Gdyby nie oni mielibyśmy w Polsce już dziki Zachód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to znaczy, że możesz kogoś bezkarnie obrażać... to ty musisz zasłużyć na ogólny szacunek tutejszych czytelników, jak w ogóle jeszcze jacyś są...bo tu doprawdy nic ciekawego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy, że ty byłaś/łeś, jesteś i będziesz pisał /a i zakładał/a tematy i posty nic nie wnoszące , prowokujące i zaniżające godność człowieka. Będziesz się otaczał/ła podobnym sobie towarzystwem i w ten sposób ubliżając innym, wyzywając ich od zboków, erotomanów,psycholi, schizofreników, nieudaczników podniesiesz swoją wartość. Będą ci bić brawa a ty przedstawisz się w jasnym świetle, chociaż twoja dusza jest czarna jak smoła. Fora tworzą ludzie im więcej takich jak ty, będą jak sam/a napisałeś/łaś nieciekawe/nudne i odrażające/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:57 Hola, hola...zanim zabrniesz człowieku!!! Ogólnie był tu poruszony problem erotomanii jako choroby, którą trzeba leczyć. Czy ty nie czytałeś ile było tutaj wulgarnych, obscenicznych wpisów niejakiej " uczuciowej trupki"? i stąd to się wzięło. Ma to też swój początek w tym, że autor flirtował z każdą kobietą. O brawa nie dbam, zresztą nikt tu ich nie bił nikomu...A czy ktoś ma duszę czarną czy białą, ten osąd pozostaw Najwyższemu! przypadkowa czytelniczko/ku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, nic nie piszcie na tych forach..to nic nie da...nie wiecie z kim rozmawiacie, kto jest przyjacielem, kto nie... Flirty, wulgarne wpisy, słowa pogardy, krytyki... to wszystko nijak nie służy człowiekowi. Dlaczego ktoś was osądza po trzech słowach...dlaczego ktoś pisze wam, ze macie dusze czarne, dlaczego ktoś na siłę zapędy erotomańskie tłumi... Tak, szatynko to nie miejsce dla takich jak ty. To jest forum erotyczne Kochanie i musisz stąd odejść. To, co robisz to walka z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Dobra, zresztą i tak nie mam czasu. Brawo ja, brawo Ty! jeżeli już o to chodzi. xxxxx do Erosa opowieść o Erosie i Psyche Czym innym jest popęd seksualny, symbolizowany przez Erosa, a czym innym „miłość serca”, którą uosabia Psyche. Przedstawiano też Erosa jako „zwierzęcą”, kierowaną przez bezmyślne popędy część człowieka, a Psyche jako ludzki intelekt i wrażliwość. Z czasem wokół tego dualizmu narosła cała legenda.http://szuflada.net/eros-i-psyche-romans-wszechczasow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat to jedna wielka gra Utka :-) Przyłączyłam sie do tej gry na chwilę ...z nudów :-) Mam nadzieję, ze moje utwory muzyczne niektórym sie podobały ;-) Pozdrawiam . Eros ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
zagramy?... znowu... jeszcze raz?... SKARBIE... może znowu się zobaczymy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×