Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sabka__

Zbieram opinie

Polecane posty

Gość gość
tage :) jest naprawdę świetna i wydaje się ze zna się na rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu wybacz ale czy Tage jest świetna to się być może dopiero okaże. Rozumiem że masz ochote po tych kilku zdaniach ją przelecieć ale daj szanse poznać ją bliżej i nie słodź za wcześnie . Ona raczej nie jest głupia i w takie słodkości po kilku zdaniach nie uwierzy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Teraz się na czworakach wśliznę między kolana i obciągnę tak bardzo jak lubię.;-)To w fantazjach a naprawdę to nie wiem co teraz bo możesz odbiegać znacznie od moich wizualizacji.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
A może jest mi właśnie tak przyjemnie, że nie chcę żebyś mnie (czasem) zbyt gwałtownie na ziemię nie sprowadził? Jesteś z tych sprytnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Myślisz, że to się w sieci tak często zdarza?Nie sądzę. Znowu w relacjach bezpośrednich, gdybym oceniła Twoje szanse pozytywnie, zapewne by mi zabrakło jednak odwagi by zapytać czy lubisz lodzika. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie zdarza się często ale czytałem gdzieś że się zdarza. :) Jeśli chodzi o lodzika to nie musisz pytać bo odpowiedź już będziesz znała : Uwielbiam kobieta zajmująca się moim kutasem . Satysfakcjonuje cię ta odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Miękko idzie.:-D A ja twardych lubię. Deklaracja o lodziku jest banalna.Powinieneś raczej zaciekawić mnie stosunkiem między Twoim językiem a wnętrzem kobiecych ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadajesz pytania na które powinnaś znać odpowiedź. Jak inaczej miałem odpowiedzieć? Pytasz o lodzika a interesuje cię co mogłoby się dziać między kobiecymi udami. Logika kobiet. :D Nigdy nie pozostaję dłużny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Czytaj między linijkami, inaczej nie dotrzymasz mi kroku.Pytałam przecież czy jesteś z tych sprytnych.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Skąd niby powinnam wiedzieć?Chcesz mi powiedzieć, że jesteś po prostu jak każdy jeden facet? (nie rób tego) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze opinie brzmi tak jakby zaczniesz od dobrego loda to bedzie ruchanie.. to skoro tak to zostanmy na etapie lodzik minetka? Nie wiem macie wrazenie ze ruchanie jest dla kobiety? Ze go tak potrzebujemy? Mam wrazenie ze sami geje na tej planecie heh teczowi chlopc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
W bardziej sprzyjającej atmosferze wcale nie zajmuję się rozbieraniem literek, ani tym co pomiędzy, ale brzmisz jakbyś miał w tym niemałe doświadczenie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rozbieraniu literek? Niieee za stary jestem na to . Czasami różne sytuacje pobudzają czasami niekoniecznie twarza w twarz ale takie są najlepsze gdy mam to na wyciągniecie reki . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Jak często spotykasz na swojej drodze kobietę, której usta chciałbyś poczuć tak właśnie? Ma sens to pytanie dodam jeszcze.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Do dziś.Mam tę pasję na twarzy wypisaną zdradzę.:-D Nie do końca się spotkaliśmy, ale za to rozmawiamy bezpośrednio.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym zobaczyć jak ta pasja wygląda. ;) Takie składanie literek dla siebie to nie rozmowa bezpośrednia dla mnie. Wolę gdy widzę jak składasz usta oczywiście najlepiej też dla mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Oczywiście, jesteśmy tu pozbawieni wielu zmysłów.Mimo to, płynie coś z tych literek.Czuję to wyraźnie.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Bezpośrednio w sensie, że nie siedzielibyśmy teraz w kawiarni jako dwoje znających się od kilku chwil i nie rozmawialibyśmy o ochocie na miłość francuską tu i teraz...mimo realnych możliwości.hmmmmmm musiałabym zwariować.Wiesz, to by było z******te.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zwariować. Czy nie warto kiedyś zwariować ? Tak raz? Tak na całość nie patrzeć na nic tylko zaszaleć? Pomyśl Tage. ;) Wystarczy tego na dziś pora wrócić do codzienności. Miłej wizualizacji Tage. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Bywaj Bohaterze. Eh aż przygryzam na te słowa.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio66
Szkoda, że tak pózno tu zajrzałem. Tage - literkami mozna odkryć wnętrze. Zrobiłaś to bardzo sprytnie. Co do tematu, to nie zawsze lodzik jest na pierwszym miejscu. Bywa tak, że to właśnie minetka rozpala dziewczynę, a pozniej juz tylko twardy wchodzi , by wypełnić swoimi sokami .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybieram ruchanie zdecydowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×