Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Właśnie mój mąż

Polecane posty

Gość gość

tak mocno zerżnął mi cipkę, że boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spuścił ci się w cipkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to super, a mi zona powiedziała ze średnio ja pociągam, chodź jestem jak powiedziala najprzystojniejszy z całego naszego towarzystwa (i fiuta mam dużego, jak dla zony za dużego tak mi powiedziała), chyba pora zmienić kobiete, bo ostatnio seksu to u nas brak, zazdroszczę twojemu mezowi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo ja uwielbiam swojego męża, bardzo mnie pociąga. rżnie dobrze, długo i mocno, bardzo mi zawsze przyjemnie, ale zawsze potem cipka mnie boli ze dwie godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabo z tą twoją żoną, współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no slabo, slabo, zobaczymy co to dalej będzie, ale chyba nic dobrego. tak czasem bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może zerżnij ją porządnie, tak jak mnie mój? Bez żadnych ceregieli, słodkich słówek, pieszczotek itd. Stanowczo, od tyłu, z klapsami. Od razu będzie mieć ochotę na Ciebie :) Jak mi odwalało, to mąż zawsze tak robił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do laski z 0.33 bzykałem ja nieraz ostro az mówila ze potem dwa dni go czula-(bo mam bardzo grubego-chodź to nie istotne dla ciebie) i narzekala ze ma cipk,e poobcierana, nie wiem gdzie u nas problem, bo dziewczyny np. na miescie, zawiesza spojrzenie na mnie. ostatnio na baletach sama laska mnie za reke wziela i do tanca chodź miałem inne plany, szedłem się napic do baru. podejrzewam ze mozecos w psychice siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do laski z 0.33 bzykałem ja nieraz ostro az mówila ze potem dwa dni go czula-(bo mam bardzo grubego-chodź to nie istotne dla ciebie) i narzekala ze ma c*pk,e poobcierana, nie wiem gdzie u nas problem, bo dziewczyny np. na miescie, zawiesza spojrzenie na mnie. ostatnio na baletach sama laska mnie za reke wziela i do tanca chodź miałem inne plany, szedłem się napic do baru. podejrzewam ze mozecos w psychice siedzi x laska z 00:33 to ja, autorka :) to ona nie lubi porządnego bzykanka? :/ mąż też ma dużego, i co z tego? przecież to mega przyjemne. potem trochę boli, ale przecież przestanie. No i jakby się naprawdę PODNIECAŁA to by nie była poobcierana, bo tak by jej z cipci soczki ciekły, że byłby poślizg dziwna ta Twoja laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×