Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śmieszni są faceci którzy piszą, że laski z tatuażmi są tylko do seksu

Polecane posty

Gość tak zza winkla
Róbcie co chcecie i to nie tylko z ciałem ale wiedzcie że osoba bardziej przypominająca kryminalistę z 15to letnim wyrokiem niż kobietę u części mężczyzn, między innymi i u mnie, nie ma szans. I nie to że mam się za Bóg wie kogo ale po prostu dziary zawsze kojarzyły mi się z patologią:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może miałeś po prostu kontakt tylko z patologią i tatuażami więziennymi? Nie wiem, nie wnikam. Sama nie uważam żebym wyglądała na byłego więźnia, a tatuaży mam dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy naprawdę musisz tu siedzieć od rana do nocy i nawijać o swoich durnych tatuażach?Naprawdę nic nie poradzę że tatuaże mają głównie środowiska patologiczne . Jak cię widzą tak cię piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zza winkla
Nie, nie miałem ale po prostu tak to odbieram. Dla mnie to idiotyczna moda i tyle. Możesz być naprawdę wartościową osobą ale jak masz tatuaże to z automatu wypadasz z mojego kręgu zainteresowań i to nie tylko jako kandydatka do podrywu ale nawet relacje koleżeńskie byłyby ograniczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - naprawdę musisz siedzieć we wszystkich tematach od rana do nocy i obrażać każdego komu się podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I uważasz, że to jakaś strata dla mnie? Nie lubię powierzchownych ludzi którzy nawet swoich znajomych dobierają pod względem wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, wytatuowane dziewczyny lecą na podobnych sobie facetów. Chyba, że mówimy o Karynach z tatuażami robionymi u Zenka na kwadracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zza winkla
gość dziś Nie. Ani dla Ciebie strata, ani dla mnie. Zwyczajnie mam swoje zdanie i już. Wolno mi 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich "podobnych". Ludzie którzy mają tatuaże wcale nie muszą być podobni do siebie z charakteru, a ja właśnie o tym mówiłam. I nie każdy kto sam ma tatuaże umawia się tylko z wytatuowanymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co miał na celu ten komentarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zza winkla
Zdanie swoje wyraziłem i tyle a teraz idę sobie gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuję się wzbogacona o wiedzę na temat twojego zdania na temat mojego (i nie tylko mojego) wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.45 - trafiłas w sedno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Kogoś tu chyba zabolało :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie zabolało, po prostu byłam sarkastyczna. Ciebie boli, że nie każdemu się podobasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczkom ( nie mylić z Polakami ) wydaje się, że ich zdanie kogoś obchodzi. Każdy buc w skarpetkach i sandałach uważa, że jest wyrocznią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą być też adidasy, długie skarpety i krótkie spodenki:D To taka sama wiocha jak zestaw sandały + skarpety. Januszom wydaje się, że mogą wszystkich oceniać i krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a każda wydziergana szmata ma się za piękną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i oczywiscie kazdej kobiecie powinno być przykro jak taki janusz jej nie chce. Przynajmniej wiemy skąd biorą ludzi do "rolnik szuka zony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, już się janusz odezwał :) Myślę, że ci ludzie sami są z patologii, widać to po samym języku jakiego używają. Sami pomyślcie, znacie normalnych ludzi którzy z taką agresją i chamstwem wypowiadają się o innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zza winkla
I na każdego z tych rolników przypada 4 laski, które walczą o jego względy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za każdy odcinek uczestnicy dostają pieniądze, dlatego chcą zostać jak najdłużej. Ty nie miałeś gdzieś iść? Jak chcesz pogadać to proszę, byle grzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zza winkla
A gdzie byłem niegrzeczny? Miałem iść i poszedłem ale już wróciłem. Jeśli jednak nie jestem tu mile widziany, to się nie narzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wyganiam i grzecznie uprzedzam, a na miłą rozmowę zawsze jestem chętna nawet jak się z rozmówcą nie zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie mam dziary, ale nie przeszkadzają mi ludzie, którzy je mają. Wkurzają mnie idioci, którzy urodą, intelektem, poziomem i stylem nie grzeszą, a oceniają kobiety i ustalają prawa. Najpierw spójrzcie na siebie. Moglibyście wyjść z gówna w którym większość z was się tapla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zza winkla
A ja odniosłem wrażenie, że szukasz towarzystwa wzajemnej adoracji siebie i swoich tatuaży a każde inne zdanie jest z góry skazane na krytykę i nieudolne próby ośmieszenia. Tylko że nie bardzo umiecie to zrobić. Żeby nie było że niegrzeczny jestem to pewnie kiedyś, kiedy dorośniecie, nauczycie się. Niegrzeczne jest każdego o odmiennym zdaniu wyzywanie od Januszy i zakładanie z góry jaka kogo będzie albo nie będzie chcieć, bo jeszcze mogłoby Wam oko zblednąć. Nie życzysz sobie krytyki, to nie zakładaj topików na forum a jak zakładasz, to nie obrażaj innych, którzy Ciebie nie obrażają, pomimo innego zdania niż Twoje. A teraz tymczasem. Miejcie się dobrze Ty i Dziary Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ja napisalam post o januszach, to po pierwsze. Po drugie temat założyłam bo w innym temacie (nie o tatuażach, żeby było śmiesznie) właśnie się panowie rzucali, że kobiety z tatuażami to tylko do łóżka na raz. To jest zabawne, tak jak zabawne jest porównywanie więziennych tatuaży do tych wykonanych profesjonalnie i jak ktoś nie widzi różnicy to jest śmieszny. Kiedy niepytany opowiadasz o tym kogo i czego nie lubisz to jest to zabawne bo to taki internetowy odpowiednik tej jednej osoby która zawsze wcina się w rozmowę i wygłasza swoje zdanie luźno związane z tematem które nic nie wnosi i nic nie udowadnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×