Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Indikla

Drukarnia Ellert opinie

Polecane posty

Cześć! Rozważam ostatnio możliwość zatrudnienia się w drukarni Ellert, czy ktoś z was tam pracował? Warto składać aplikację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn córki znajomej tam robił. Młody chłopak to i zadowolony był. Pieniądz na czas, praca nie aż taka ciężka. Godziny sam ustalał, więc w domu był często. Dla młodych to taka oferta nawet dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 zmiany z tego co mówił, więc jak chciał wypocząć to mógł sobie po południu iść, a jak zabalował to nawet i na noc. Umowa dobra, bo o pracę, więc raz jak spadł tam z jakiejś maszyny to od razu świadczenia wszystkie miał za darmo. No i dobrze ludzi traktują- to ważne, bo gdzieniegdzie to łaskę o wszystko robią, a tyrać trzeba. Tutaj bardziej po ludzku jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kojarzę to miejsce, moja siostra tam pracowała. Chwaliła sobie warunki, choć początkowo pensja raczej niska to z czasem perspektywy coraz większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontaktowałam się z osobami zajmującymi się zatrudnieniem nowych osób i od poniedziałku zaczynam pracę :) To prawda, na początek stawka jest mała, ale z czasem można liczyć na więcej. Plus będę tam pomocnikiem operatora maszyn introligatorskich, więc tak naprawdę do moich zadań będzie należało przede wszystkim zarządzanie materiałami i surowcami, sprawdzanie stanu maszyn itp. Dzięki za polecenie drukarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że ci się udało! Moja córka również tam pracuje i do tej pory nie narzekała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosia
Jaka tam jest stawka? Były od stycznia jakieś podwyzki? Płacą za pracę w nocy ,czy w niedzielę sie pracuje? i jak to jest platne? Przepraszam ,że tyle pytań/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarobki masz około 1000 zł. :) umowę o praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka44
dobrze trafiłam, bo czytałam o drukarni właśnie, podobno nadal szukają na introligatornie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulerose
szukają, potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu chyba pomieszał! zarobki to 2000 brutto na intro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka44
co sie tam robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic skomplikowanego, po prostu masz nożyk i wycinasz kartony i to jest takie główne zadanie, ale łatwo można to ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupoty piszecie, widać że nie piszą tego pracownicy, znam ich opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tu pisać wielkiego? jedno to pisanie, a drugie to pracowanie tam. wiadomo, że słowami nie oddasz tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka44
mieszkam na gocławiu, na lotniczej, nie mam auta. jak to z dojazdem wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dojazd masz dobry, jakieś 40 min i masz 722, 730, 720. Także nie ma bardzo na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka44
no to tak chyba normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, niektórzy ludzie jeżdżą tam dłużej nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indikla zdecyduj się kiedy zatrudniłaś się w Ellercie, bo na tym samym forum ale w temacie "introligatorka" w dniu 03.02.2016 piszesz, że pracujesz tam już od miesiąca. To co zwolniłaś się i w sierpniu znów się zatrudniłaś opisując to w tym temacie? :):):) Ludzie, niestety większość pozytywnych wpisów (jeżeli nie wszystkie) na różnych forach dyskusyjnych i opiniotwórczych dotyczących Drukarni Ellert to wpisy dokonywane przez opłacone firmy. Wystarczy prześledzić wpisy niektórych osób - udzielają się w różnych postach bez ładu i składu, ale zawsze pozytyw :), ale w końcu za to im płacą. Firma próbuje za wszelką cenę ocieplić swój wizerunek, ale nie wpisy a realne działania przynoszą efekty. Niestety na pozytywne zmiany w tej firmie nie ma co liczyć, przynajmniej za "rządów" obecnej pani prezes. Pracowałem wiele lat w tej firmie i wiem co piszę. Odszedłem do konkurencji i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz55
Od jakiegoś czasu szukam pracy i słyszałam, ze do tej drukarni potrzebują pracowników. Z tego co wiem to można dostać tam umowę o prace i praca jest zmianowa. Czy ktoś tam pracuje i może te informacje potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa25
Potwierdzam, że pierwsza umowa to umowa o prace na okres próbny. Wynagrodzenie zawsze na czas. Możliwość korzystania ze szkoleń i kursów. Praca co prawda monotonna ale nie trudna i ciężka. W każdym razie praca to praca. Najlepiej zadzwoń do firmy i zapytaj czy nadal prowadzą rekrutacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz55
Mi zaproponowali pracę na introligatorni. Praca zmianowa a wykonuje się przycinanie kartonów bo firma wykonuje opakowania. Teoretycznie nic trudnego. Wynagrodzenie też bardzo dobre, bo praca nie wymaga wiedzy i doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz55
Tak. Ranki, popołudniówki i nocki. Ale nie ma co narzekać bo żeby mieć pieniądze trzeba pracować. Tak jest to życie stworzone. Dla chcącego nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×