Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

law_enda

Jak się mobilizujecie do ćwiczeń?

Polecane posty

Dzisiaj zabieram się za ćwiczenia, ale nie wiem, czy wytrzymam na dłuższą metę ;) Zawsze po tygodniu-dwóch zapał opada i nie zostaje nic z entuzjazmu... Znalazłam dziś artykuł http://dojrzalakobieta.pl/jak-zmobilizowac-sie-do-regularnych-cwiczen/ i wzbudził we mnie poczucie winy ;) Macie jakieś sposoby na motywację? Oprócz patrzenia na wałeczki w lustrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
Nie muszę, ćwiczę regularnie. Biegam, gram w tenisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie http://obk.pl/ , masz wiele porad i inspiracji na temat odchudzania. MOżesz też takim małym artykułem bardziej się zmobilizować. Powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie znalazłam kilka dziewczyn na YouTubie, których ćwiczenia i energia mi pasuje. Wybieram krótkie filmiki a potem łącze w jeden ponad godzinny trening. Wybieram różne ćwiczenia, dzięki temu nie nudzę się, nie jest męcząco i jednostajnie. Jak się zacznie wiosna to wrócę do roweru i siłowni zewnętrznych. A teraz to wieczorkami spoglądam na swoje ciało, podoba mi się jak się pozytywnie zmienia i to mnie dodatkowo motywuje. Gdybym miała bliżej to pewnie pomyślałabym o siłowni, wykupiła karnet, żeby potem żal było zrezygnować. I wciągnęła jakaś koleżankę żeby się wzajemnie wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na mój kanał na yt https://youtu.be/qBiN5qOZYLk . Jest też filmik na małą mobilizacje ! Możesz dać suba zeby nic Cie nie ominęło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poziomie początkującym nie obejdzie się bez pomocy trenera. Bo jak inaczej nauczyć się prawidłowej techniki? No nie ma szans na szybkie efekty. A i motywacja często kuleje. Ja swojego trenera znalazłam tutaj: https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe  Nie ma wygodniejszej wyszukiwarki trenerów na całą Polskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.16 Weż poprawkę, ze nie każdy może sobie pozwolić na opłacanie trenera, że ludzie mieszkają tez na wsi i maja daleko na siłownie, która zresztą tez kosztuje. Ponadto krępują się iść na siłownie, nie stać ich na odpowiednie ciuchy albo zwyczajnie wstydzą się tych jakie maja, ze nie firmowe itd. A w domu to można i w podartych gaciach. Ważne aby wybierać odpowiednie filmy, jest dużo osób fajnie prowadzących treningi, tłumaczących jak wykonywać poszczególne ćwiczenia. A młodsze osoby to i coś z wf-u bywa, ze pamiętają. Kiedyś nie było trenerów personalnych a ludzie tez sobie radzili, czasem opierali się jedynie na zestawach ćwiczeń z gazet i było dobrze :) Nawet najlepszy trener nic nie zrobi jeśli ktoś nie znajdzie motywacji w sobie. Przecież silą Cie na siłownię nie zaciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam ubrania sportowe w prezencie - legginsy i top z Cuna Zone. To taka moja mała mobilizacja i zapisałam się na siłownię... Co będzie dalej, okaże się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zawsze po takim czasie spada motywacja najlepiej zaczyna się od krótkiego czasu ćwiczeń i bardzo lekkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaCzaja
Ja jako mieszkanka Wrocławia na przykład mogę polecić Szkołę Tańca. Zazwyczaj sport, jaki wybierałam mnie nudzić i po kilku tygodniach i tak lądowałam na kanapie z chipsami. Egurrola Dance Studio to świetne miejsce, żeby po prostu spędzić czas i poznać nowych ludzi. A przy okazji możemy nauczyć się nieźle ruszać https://taniec.com.pl/ww/grupy/kobiety/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość znajomych nie wspominając już rodziny odradzała mi zakup Slimunox.Ja jednak postanowiłam zaryzykować i teraz nie żałuję podjętej decyzji.Kilogramy spadają a Ci którzy mi odradzali sami kupują i się odchudzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak się ćwiczy to, co się lubi to nie trzeba się jakoś specjalnie mobilizować. najgorzej to chyba wybrać aktywność, której nie lubimy. a oprócz tego pomaga wykupienie karnetu na zajęcia i siłownię albo zakup nowych ciuchów, bo wiemy, że już wydałyśmy pieniążki więc szkoda to zmarnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waleria

Moim zdaniem jak najbardziej warto zastosować Slimunox.Sama go stosowałam przez 3 miesiące i efekt taki,ze waga spadłą o 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybieram takie ćwiczenia, jakie lubię i nie zmuszam się do innych. wtedy to dla mnie przyjemność i relaks po pracy :) a najlepiej przygotować sobie wszystko dzień wcześniej, żeby tylko przebrać się w strój i iść poćwiczyć i nie mieć czasu na myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×