Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwona37

Adwokat Pomorskie

Polecane posty

Gość Iwona37

Witam poszukuje adwokata w pomorskim. Okolice Trójmiasta, Tczewa itd. Chce wziąć rozwód i potrzebuje dobrego, skutecznego adwokata, który udowodni że rozpad małżeństwa z winy męża który mnie zdradzał. Pozdrawiam i dziękuje za wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz naprawdę sensownego prawnika to sprawdź tu: mec. Dariusz Staniszewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od bardzo dawna wspolpracuje z Kancelaria Adwokacka Sebastian Pestka http://www.adwokattczew.pl/ z Tczewa. Z ich strony zawsze moge liczyc na fachowa pomoc w zakresie praca, ale rowniez i porade. Pelen profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Myślę że warto wspomnieć, że od niedawna w Gdańsku działa oddział znanej wrocławskiej kancelarii Klisz i wspólnicy. Śmiało można oczekiwać, że ten gdański oddział stoi na równie wysokim poziomie i z moich doświadczeń wynika, że wtedy tylko ten i żaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil

Polecam Kancelarię Adwokacką Cejrowski. Szukałam adwokata w Tczewie i została mi polecona ta kancelaria. To był słuszny wybór, ogromne doświadczenie w sprawach gospodarczych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filon

Na pewno warto zdecydować się na p. Pawła Cejrowskiego. Imponująca wiedza, doświadczenie, podejście do klienta na plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×