Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bigosostry

Powerbank dla żony

Polecane posty

ja też kupowałam w sferisie, duży mieli wybór i fajnie mi doradzili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantellax
W Teletorium mają spory wybór fajnych powerbanków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakan
@radziioo świetny ten powerbank który polecasz ze sferisu :) będę go zamawiał dla swojej narzeczonej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karayyy
Dobrej klasy akumulator 1100 mAh kupiłem sobie w sklepie na stronie http://lispol.com. Ma zabezpieczenia przed nadmiernym rozładowaniem i przeładowaniem, dałem za niego trochę ponad dwie dyszki. W sklepie mają bardzo dużo elektroniki, mam w planie u nich też kupić sobie antenę CB bo widziałem że za rozsądną kasę sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dessie7
Ja ostatnio w Teletorium widziałam fajnego powerbanka w kształcie lusterka, sama chyba też się na niego skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdie77
Te powerbanki z lusterkiem z teletorium są naprawdę fajne, mi się bardzo podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirina
Swój powerbank zamawiałam w sferisie, cenowo naprawdę spoko i jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokino
Dla siebie kupiłem w sferisie, bardzo fajnie mi doradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoniuszQQa
ja kupowalam w media expert i jest extra. ale nie sadze, zeby to byl fajny pomysl na prezent DLA ZONY... takie cos "dla kazdego"to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinaka
ja mam śliczny różowy powerbank za 30zł, kupiłam go na stoisku sferisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonek1
Moja dziewczyna uwielbia wszystko co różowe :) dlatego też otrzymała powerbank w kolorze różowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie najkorzystniejszym rozwiązaniem w przypadku zakupu Powerbanka 20k mAh aktualnie jest Adata AP20000D-DGT-5V-CWH (w sferis aktualnie za 86 zł). Producent deklaruje możliwość aż 6-krotnego naładowania przeciętnego smartfona. Trwały, elegancki, niezawodny. Dodatkowo, wyposażony w podświetlany (opcjonalnie) wyświetlacz oraz latarkę led, dzięki czemu dobrze sprawdzi się na wycieczkach pieszych czy wyjazdach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie najlepiej cenowo prezentuje się model RC05ABB-FB1 który świeci w sferisie. Za niecałe czterdzieści złotych otrzymujemy akumulator o pojemności aż 5000mAh . Spokojnie wystarczy do codziennego użytkowania a samo urządzenie jest małe i poręczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to powerbank, który jest jednocześnie dyktafonem: https://www.spyshop.pl/ukryty-w-powerbanku-dyskretny-dyktafon-mq-l500-1336.html dwa w jednym :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×