Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Davvid1998

co zrobić żeby mi wybaczyła?

Polecane posty

Gość Davvid1998

ostatnio z moją dziewczyną próbowaliśmy współżyć, to miał być jej pierwszy raz tak jak i mój, pieściłem ją, długo, była już całkowicie mokra, pytałem się jej z 5 razy czy jest pewna że tego chce to powiedziała że tak, no i jak już zacząłem w nią wchodzić, to syknęła z bólu, no to oczywiście wyszedłem z niej, i zaproponowałem że spróbujemy kiedy indziej ale chciała spróbować teraz jeszcze, no to pomyślałem że zrobię zdecydowany ****** wszedłem w nią szybko, myślałem że będzie mniej bolało itp. No to krzyknęła z bólu i się popłakała, przepraszałem ją, ale nie odzywa się do mnie, ja serio chciałem dobrze, a teraz nie odbiera moich telefonów, nie odpisuje, co ja mam zrobić żeby mi wybaczyła? Bo już nwm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davvid1998
Ktoś odpowie ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dział erotyczny baranie znasz? a nie tutaj te świństwa opisujesz??? Ludzie wy ani wstydu ani honoru nie macie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej trochę czasu na zrozumienie, że dokonałeś defloracj na jej własne życzenie:) Jak zamilkniesz na chwilę zacznie wydzwaniać sama. Wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie tak to sobie wyobrażała i jest rozczarowana, różnie może być, sam zobaczysz co będzie dalej. Idź do niej, przytul, porozmawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×