Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwielbiam małe cycuszki

Polecane posty

Gość gość

Uwielbiam, takie max miseczka B. Pieściłbym i całował, cały dzień. Może jest tu taka pani, która posiada takie skarby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie są ale się wstydzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego się wstydzą ? Przecież małe jędrne piersi są o niebo lepsze od wielkich, które fajnie wyglądają dopóki nie ściągnie się biustonosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z małymi chodzą bez stanika:) i to plus:) i łatwiej im sutki sterczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z małymi noszą stanik puszap, bo bez stanika wyglądają jak faceci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna kobieta z małymi piersiami , dla mnie wygląda jak kobieta. Poza tym każdy lubi co innego, ja akurat wolę małe i sterczące cycusie :D. Zdania nie zmienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznałam faceta co zachwycał się moimi cyckami dopóki nie zdjęłam stanika, chyba myślał, że są większe :o generalnie to nie wiedział co z nimi robić i ledwo je dotykał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowo piersiątkapowoduje napięciei potem wielką ulgę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To źle trafiłaś, moja droga. Już ja bym wiedział jak się nimi zająć. Jak dotknąć, jak pieścić, jak całować, gryźć, i ssać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei uwielbiam sportowe piersi. Czyli nie za duże, takie okrągłe piłeczki. Miałem kobiety i z dużymi i mniejszymi i szczerze mówiąc mniejsze były fajniejsze w dotyku i wizualnie śliczne, nawet bez biustonosza. Większość moich kumpli obstaje przy łagodnych ramionach, niedużych piersiach i płaskim brzuszku niż dużych piersiach, co zazwyczaj wiąże się z szerokimi barami i wąską d/ u/ p/ k/ ą. Nie oszukujmy się. Duże piersi to zazwyczaj większa masa ogólna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko ładne słowa, przychodzi co do czego i jakoś inwencji brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma tu lasek z małymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno z 10:25 czyżbyś już kiedyś się zawiodła. Na kimś kto liczył na coś większego ? Słowa słowami, chcesz to udowodnie Ci że ja takie lubię i wiem ci z nimi zrobić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jesteście, dziewczęta. Może któraś ukryta się w Katowicach. Chętnie zrobię masaż takich piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu dechy się dowartosciowuja:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się przyjacielu, akurat temat założyłem, ja.Mężczyzna, wiek 33, wysoki i wysportowany. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże piersi to zazwyczaj większa masa ogólna. vv Zauważyłem, ale ja wolę takie bardziej puszyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze to baba śląska Szeroka w barach W du =pie wąska:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż miło czytać temat autorze ;) Pozdrawiam, właścicielka małego B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompleks małych piersi jest taki sam jak kompleks małego kustasa u facetów. Ja również uwielbiał małe najlepiej takie B, jestem facetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, że są tacy którym takie nieduże się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz wybor. Wiekszosc ma male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór może i jest, tylko kobiety same nie potrafią lub nie chcą uwierzyć że takie biusty mogą się podobać i mogą podniecać faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku może i będzie fajnie, ale po dłuższym czasie pewnie wam zaczyna brakować, bo wieje rutyną i nudą w związku to zwalacie na biust bo za mały i właśnie z tego powodu chcecie się rozstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele może być powodów rozstania i zmiany partnerki. Niezgodność charakteru, niedopasowanie w łóżku, zdrada, rutyna i nuda i wiele innych. Ale za mały biust to chyba najbardziej kretyński z powodów o jakich słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i powiedziałeś to. Nuda, rutyna, niedopasowanie w lóżku z powodu małego biustu. Nie wymyślam tego, czytałam takie wątki na tym forum. +brak spełnienia w lóżku z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty gadasz, właśnie, niedopasowanie jest z powodu dużego biustu i z tego powodu mogą być rozstania, a nie z powodu małego. Ja swojej kobiecie zasponsorowałem operacje zmniejszenia biustu. Zmniejszyła z C były wiszące (a kremy działały chwilowo i nie do końca) zmniejszyła na B sterczące i jestem teraz w siódmym niebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet lubi coś innego. Mi duże piersi podobają się , nie powiem- kocham przecież kobiety! Jednak te mniejsze B - C duźo bardziej. Z prostej przyczyny. Duże kojarzą mi się z macierzyństwem, które jest piękne ale pozbawione sexu. Mniejsze natomiast z młodością, lekkością ; nawet jeśli ich właścicielka jest ryczącą czterdziechą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor_tematu
Nie wiem, ja się z takim powodem jeszcze nigdy nie spotkałem, choć swoje lata już mam. Może dla niezdecydowanych małolatów to może być powód, ale dla dorosłego mężczyzny który wie co lubi raczej nie. W każdym razie chętnie nawiąże znajomość może być wirtualna na początek z szczęśliwą posiadaczką małego B jak to napisała koleżanka powyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×