Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polepiona_ona

30letnie singielki nie z wyboru

Polecane posty

Mam prawie 30 lat i nadal jestem sama (ale jeszcze bez kota). Ostatnimi czasy wygląda to tak, że zaczęłam czuć presję czasu i jakby bardziej staram się wejść w jakikolwiek związek, a tu okazuje się, że po kilku spotkaniach facet urywa kontakt. I teraz jaka jest tego przyczyna... Może wygląd: z tego co słyszałam to dają mi 7/10, czyli taki średniak, niska jestem, niestety 158, szczupła bardzo ale pupa i cyc proporcjonalne do całości, głupia chyba też nie aż tak, coś tam czytam, mam polubione różne ciekawe treści na facebook'u w tym dwa polityczne, unikam wirusów, spamu i nie udostępniam kwejków. Chodzę do łóżka po 3 randce, głównie ze względu na opinię publiczną, a nie własne potrzeby. Może powinnam to wydłużyć do 7-8? Jak myślicie?Badoo przeszłam już 2 razy, założyłam Tindera ale rzadko dochodzi do jakichkolwiek spotkań. Już nawet przestałam golić nogi, bo pracuję w domu przy komputerze, a wyjść nie ma z kim i po co. Ktoś chce się nad sobą poużalać i opowiedzieć swoją historię? Połączmy się w bólu ;) Zapraszam do żywej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 randka i seks. balabym sie o to co moze przez gume przejsc.. a facetom nie ufaj ze czysty pod tym wzgledem - tak pojda w zaparte jak bracia Zielińscy.. :D x x co sadzisz o tym clipie? https://www.youtube.com/watch?v=sOCyviAPJls :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko umówisz sie ze mną na kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ze mną na dwie i trzecią u mnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jesteś autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guma jest, nie zaryzykowałabym wpadki, bo nie czuję potrzeby posiadania potomka. Czyli jednak sex. Za szybko. O dziwo, mój najdłuższy związek był z facetem z którym przespałam się po 2giej. Ale czuć było w powietrzu, że to jest to i nie trzeba było z kalendarzem chodzić i zakreślać ile to randek już było. x co do klipu - jakby się ktoś zastanawiał, gdzie jest koniec internetu, to proszę obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma seksu za szybko czy za późno. Ważne żebyś robiła to bo tego chcesz, a nie musisz. Ja ze swoją poszedłem do łóżka na drugiej randce i jesteśmy dwa lata, ale dlatego, że ciągnęło nas ku sobie bardzo. To nie wina seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mężczyźni wolą właśnie średnie z wyglądu do związków więc tu jakby wszystko ok. Twój problem polega chyba głównie na tym, że mężczyźni są już w znacznej mierze przebrani i trudno znaleźć fajnego, wolnego po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
zapomniałaś napisać że jesteś głupia i tu zapewne tkwi problem. poza tym średnia jak nazwa wskazuje to 5/10 a nie 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ostatnimi czasy wygląda to tak, że zaczęłam czuć presję czasu i jakby bardziej staram się wejść w jakikolwiek związek, a tu okazuje się, że po kilku spotkaniach facet urywa kontakt. I teraz jaka jest tego przyczyna..." Błąd, tym sposobem pokazujesz że, jesteś zainteresowana mężczyzna, gdy on to dostrzega że, już cię właściwie zdobył rezygnuje, taka mają nie którzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na seksie o dziwo nie chodzi teraz tak za bardzo, nie to że mi się nie chce, ale radzę sobie, mam na to swoje sposoby (+18). Tyle, że w przeciągu dnia to taki żywot pustelnika. Mieszkam na pomorzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś coś w tym jest, ale akurat mam to w sposobie bycia, że lubię się starać i wychodzić z inicjatywą, postawić piwo, kupić jakąś błahostkę, chyba po matce, bo też zastawia jak szalona cały stół dla gości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co masz do tego clipu? na poczatku millenium to byl hit wloskich dyskotek. i to serduszko jest slodkie :) x x guma to guma - sa mikrootwory, przepuszcza rózne wenery prosze pani. balabym sie kily, rzeżączki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przenies seks do 5 randki i zobacz jakie beda efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm wg mnie to powinni Cie wielbic za szybki seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umawiasz się na randki z anonami z netu i dajesz im dupy na 3. randce? Czy dalej musze pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do ktorej randki ma czekac? jak za dlugo to facet odejdzie. pytanie o badania tez kazdego uraza. poza tym jak zna kogos z "reala" to przeciez ten ktos tez moze byc czyms zarazony. bo moze byc ok kolega ale obracac panny z neta na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak upewnić się co do uczuć - swoich i partnera? Najpierw powinna być jakaś stabilizacja, w tym emocjonalna. Wtedy nie trzeba prosić o badania i wypytywać na forum, po ilu randkach jest ok. Jeżeli facet odejdzie, bo nie dostał seksu, to dobrze. Oznacza, że nie był ci pisany. Chociaz z opisu nie wydaje mi się, że autorka szuka jakiejś prawdziwej miłości, kandydata na mężczyznę życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obraź się, ale jakbym miał 30 czy 30 parę to byłabyś dla mnie za stara do związku. Szukałbym sobie dziewczyny tak max do 27-28. A z takimi 30stkami to bym się umawiał w między czasie na seks robiąć pozory, że niby zależy mi na związku. 30 są zdesperowane i o seks jest łatwiej bo myślą, że muszą być bardziej uległe bo o nie nikt już tak nie zabiega, ale rozgarnięci faceci po kilku randkach zrywają kontakt bo właśnie z tej desperacji co druga może mieć w głowie pomysł na planowaną wpadkę. Wiadomo na pierwszych paru randkach nie zdecyduje się na taki *******le później zagrożenie jest realne i trzeba się szybko wylogować z tego układu. Myślę, że tak to własnie wygląda w twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25-27 latka tez moze miec plan zeby zlapac na dziecko. nie wszystkie sa ambitnymi biznes łomen. Poza tym czy to tak trudno nie wziac tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nie zmienia faktu, że będziesz uważana za za starą dla dużej części 30latków, którzy wybiorą 25-27, a nie ciebie. Tak to wygląda. Nie na próźno dziewczynom od zawsze rodzice i rodzina wmawia, że muszą znaleźć sobie mężą do 30 bo potem to krucho. Z palca się to nie wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety laska desperacja :( Weź się w garść. Nie idź do łóżka bo gdzie sprzeczytałaś że tka trzeba, tlyko jak masz ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fikuMikuu dziś tak trzeba w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i pierwsza myśl to że autorka jest kobietą bez czaru i uroku. Bez obrazy, po prostu takie odnoszę wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 25-27 latka tez moze miec plan zeby zlapac na dziecko. nie wszystkie sa ambitnymi biznes łomen. Poza tym czy to tak trudno nie wziac tabletki... x x sorry ,ale mam 27 lat i od 3 lat nie uprawiam seksu i zyje. nie mam parcia na *****nko na faceta. nie umowie sie z nikim z neta, bo to mi uraga zeby na necie szukac frajera = to jest oznaka, ze jestes pissda w swiecie (kozak w necie). bez dluzszego chodzenia i okazania wynikow na wenery tez nie pojde do lozka. anty tez nie zamierzam nigdy brac, bo za bardzo cenie swe zdrowie i za zle sie czuje po tabl. na tarczyce by sobie jeszcze kolejne hormony dowalac. nie ufam nikomu, wole byc sama ale zdrowa, wolna od infecji cip.ki i ukl. moczowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kad pamietam podobalo mi sie zycie w pojedynke.Los decydowal jednak za mnie.w wieku 21 urodzilam corke.sama ja wychowywalam i nadal nie szukalam na sile faceta.tak bylo mi dobrze.dochodzilam do 40stki jak los znowu dokonal za mnie wyboru.postawil przede mną z***bisotego mężczyzne,w którym zakochalam sie bez pamięci z wzajemnoscia.Nie wiem po co szukac na sile jak los sam szykuje nam niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze chciałam przeżyć internetowy hejt... :) Na dziecko nigdy nie chciałabym nikogo urobić, a to z tego względu, że sama nie widzę siebie jako matrona. W kuchni rzadko gotuję, jestem wege, jem owoce i wdycham powietrze. Z tym sexem z pierwszym lepszym tez nie tak do końca, nie przespałabym się z nikim, gdyby nie pociągał mnie przede wszystkim intelektualnie. Głównie trafiam na muzyków, ostatnio nawet pianista, ludzi o zaburzeniach emocjonalnych, z problemami, takich lubię najbardziej. Także coraz mniejsze grono panów tego pokroju w przedziale +/-30. Chyba wybiorę się na samotną eskapadę w weekend, poudaje że mam 23-25 lat (na tyle właściwie wyglądam), może jakiś Pan się nabierze i w przypływie % poprosi mnie o rękę. Zdesperowana jak tu co niektórzy sądzą nie jestem, po prostu lubię z kimś spędzać czas i w zimę trudno o sex w plenerze. Oj żenua ten wątek, ale mimo to chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym jest ten temat? Chcesz żeby Cię pocieszać bo jesteś singielką, czy chcesz się w dowartościować pisząc o swoich przygodach? Krytykantów masz za żenujących hejterów, więc napisz wprost czego Ty chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawmy sprawe jasno i nazwijmy rzeczy po imieniu. Autorka - jest stara - sypia szybko i z kim popadnie - uwaza sie za ladna a pewnie jest ponizej przecietnej Co do wpisow pod tematem to widac wiele prawidlowosci - wymyslanie dziwnych teorii jak to fajni mezczyzni sa pozajmowani do 30 a fakt jest taki ze fajni nie maja w wiekszosci powodzenia w mlodosci - gadanie bzdur w stylu okazywanie uczuc to powod rozstania - co do wpisu dziś szkoda komentarza na kobiete ktora niby chciala byc sama a sypiala z kim popadnie, zaszla w ciaze potem nikt jej nie chcial a na koniet uwaza, ze frajer ktory chce samotna matke i to z kosmicznym przebiegiem jest w jej oczach zajebisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×