Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35 plus

Polecane posty

Gość gość

To stara panna czy singielka z wyboru? Wg mnie to stara panna, której z różnych powodów, nikt nie chce. Sama mam dwie koleżanki w tym granicach wiekowych i widzę, że są to panie zmanierowane, za mądre jak na ten świat, głupio dumne i wyrachowane i mają to, co mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba niewłaściwie sformułowałaś pytanie. "35 plus" mówi tylko o wieku, a nie o "statusie" danej osoby. Kobieta 35 plus może równie dobrze być mężatka. Jeśli chodzi o osoby samotne, to te, które są same z wyboru, są singielkami, a te, które czują się samotne, a nie mogą nikogo znaleźć, są starymi pannami (a w innych wypadkach rozwódkami). Te ostatnie niekoniecznie też nie mają nikogo, dlatego, że nikt ich nie chce. Czasem to one nie chcą tych, u których mają powodzenie. Zawsze tak po dwóch jednostkowych przypadkach wnioskujesz o reszcie osób na całym świecie? To wyjątkowo nierzetelny sposób przeprowadzania badań. Na zakończenie zastanawiam się, czy powodem założenia tematu była próba dowartościowania się faktem, że jesteś mężatką, czy też młodszym wiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara, zgorzkniała panna! największym jej problemem jest towarzystwo prawych mężatek...bo sama często bierze ochłapy i trudni się d****arstwem z żonatymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tej jednej nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że osoba sama z wyboru, to taka, której małżeństwo okazało się nieszczęśliwe. Ale nie mów mi, że paniusia, która ma np. 36 lat, stroi się, flirtuje, widać, że chce faceta, nieważne jakiego i nikogo na poważnie nie ma, jest sama z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę aby nikt nie chciał. Coś musi być nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście, z głową coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy kobieta która jest sama nie ma prawa dobrze wyglądać, nie ma prawa do flirtu i przebywania w towarzystwie, w którym czuje się dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, ze może tylko potem niech nie mieli....ze jest sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:53 Niestety muszę się zgodzić i to jako kobieta na przykładzie koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaccessible89 dziś Mylisz ale nie tylko ty pojecie samotne i same. Bycie samotnym to uczucie a bycie samemu to fizyczny fakt. Mozna byc w zwiazku i czuc sie samotnym jak i byc samemu i nie czuc sie samotnym. Ja wyrozniam singielki czyli tzw. same kobiety uprawiajace seks z kim popadnie i takie ktore seksu nie uprawiaja jak i samotne ktore chca byc w zwiazku albo sa w zwiazku i czuja sie samotne czyli uprawiaja seks z kim popdnie, uprawiajace go w zwiazku lub wcale. Podobnie u mezczyzn. Ja jestem singlem bo nie chce zwiazu i nie uprawiam seksu a jak ktos chce miec dziewczyne a nie ma to jest kawalerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 latka nie równa 35 latce wygląd, zadbanie, atrakcyjność, obycie towarzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę? nie ukryjesz 35 lat, najwyżej przypudrujesz... No właśnie, ale w grunt tak myśleć: wyglądam na mniej niż mam. Rzeczywiście, to kłamliwe zdanie bardzo pomaga w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie do końca wierzę w kobiety, których "nikt" nie chciał, bo faceci to na ogół mało wybredni są - nawet zakonnice i staruszki mają branie byle miały cipkę. Pewnie z jakiegoś powodu ta kobitka odrzuciła tych, co ją chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z tym wyglądem ? Naprawde myślicie ze dla mężczyzny tylko to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odrzuciła tych, co ją chcieli? Gdyby tak było, to by było dobrze. Seks po dwóch randkach i dziwić się, że ją zostawiają, zbyt łatwa dla nich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem - kawaler i nie czuję się samotny. i jak myslićie drogie Panie dlaczego nie mam jak dotąd żony :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś odrzuciła napewno stukaczy którzy dużo obiecują a nic kompletnie od siebie nie dają oprócz stojacego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:48 ta analogia prowadzi do dużego prawdopodobieństwa, że to nie kobiety zostawiają a mężczyźni zostawiają takie kobiety. Kiedy wy zrozumiecie, że d***** są d******i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie jakiś problem z tym, że ktoś ma 35 plus i jest sam? Nie rozumiem o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - Masz rację, ale ponieważ z drugiej części zdania wyraźnie wynika, o co mi dokładnie chodziło, proponuję jednak odnieść się do sensu wypowiedzi :) Tak samo, gdybym miał być czepliwy, singiel nie chce związku, ale zwykle uprawia sex. Kawalerem jest nie-żonaty facet. Jak ktoś chce mieć dziewczynę, a nie ma, to jest osobą samotną, ale niekoniecznie kawalerem. Kawaler może mieć dziewczynę / konkubinę, a opisany facet może być rozwodnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Faceci zostawiaja kobiety, a prawda jest taka że im sie tylko wydaje jestem facetem jestem kawalerem i obserwuję z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:30 Różne mogą być powody np. ktoś nie lubi dzieci i nie chce ich mieć, nie chce brać ślubu.....Gdyś wiedział/wiedziała ile jest odchyleń od normy, dla których ta "biedna kobieta" odrzuciła tych normalnych. Wydaje mi się, że było odwrotnie. Faceci lubią normalne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś zwykle uprawia sex - masz na myśli masturbację Ci od sexu to zwykle rozwodnicy, kochankowie,kochanki.kawalerowie i Panny z dziećmi ( w mniejszym lub znikomym stopniu ) U kawalera i Panny ( +35 ) seks jest na drugim planie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na portalach jest pełno ogłoszeń od panów szukających seksu. Ja tego nie potępiam, ale co to oznacza? - W realu widocznie tego seksu im brakuje skoro sięgają do neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kawalerem +35 nie brzydki nie dzieciaty nie biedny nie brzydki nie pali nie pije nie wali :-) ma swoje zainteresowania i kobiety niestety szufladkują takich ludzi. Wolą rozwodników, dzieciatych bez względu na ich wady !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Faceci lubia normalne kobiety HA HA HA zdefiniuj krótko pojęcie normalna kobieta ! normalny facecie HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście bardzo ograniczeni umysłowo i szufladkujecie ludzi. Wiele mężatek jest gorszych od starych panien, są podłe, wredne, zawistne, mam takie mężatki w rodzinie; jedna nawet męża zdradzała choć niczego jej nie brakowało. Ale wy ciągle tylko o tych pannach, jesteście chorzy ludzie... To właśnie mężatki są często największymi szmatami, zdradzają męża, każdego obgadują. Podły charakter nie ma nic wspólnego ze stanem cywilnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:20 To ty jesteś ograniczona umysłowo, bo niczego nie zrozumiałaś. To właśnie ty zaszufladkowałaś wszystkie mężatki. Sama jesteś szmata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przecież logiczne, że ludzie są różni i nie ma to nic wspólnego z ich stanem cywilnym. Zawsze znajdzie się jednak "geniusz", który wrzuci temat o starych pannach. Nie wiem, może w ten sposób musi sobie ulżyć? Różne są zboczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×