Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35 plus

Polecane posty

Gość gość
Ja mam 37 lat, jestem mężatką, mam 2 córki. Szczerze mówiąc nie mam wśród znajomych panien. W pracy jest jedna pani 50+ panna, sama mówi, że ma okropny charakter i nie nadaje się do związku. Za to mi imponuje jej niesamowita inteligencja i wiedza. Kilka moich znajomych jest sama po nieudanym małżeństwie, wszystkie mają dzieci przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panny i Kawalerowie w większości wolą byc sami niz mieć róhaczy i cihodajki za partnera. SĄ za mądrzy i zbyt przewidywalni aby brać ślub z pierwszym-ą lepszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:27 tak sobie ulżyć: :D bowiem jetem za tym, aby stare panny nazywać starymi pannami :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare Pany sa starymi Pannami a mężowie zwykle róhaczami i są jeszcze cichodajki w małżeństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale samo słowo nikogo nie rani ani nie nobilituje. To tylko słowo, a od nas zależy co będzie oznaczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:30 tak niewiele niektórym potrzeba do szczęścia :-P Czy stare mężatki też doprowadzają cię do równie silnej "ekstazy"?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:34 Różne są zboczenia. Ty też masz nieźle bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w pracy taką "koleżankę"-mężatkę, opiszę w skrócie: rozwydrzona wredna plotkara, do tego zafiksowana na punkcie swojej wagi o czym nie wiem w jakim celu co jakiś czas informuje otoczenie. Oczywiście ma swoich zwolenników, w tym jednego spokojnego żonkosia, który właśnie z nią a nie spokojnymi zrównoważonymi dziewczynami lubi ucinać sobie pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:34 dobrze, ze jestem w miarę młodą mężatką, bo gdybym była starszą, chętnie dałabym ci w pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:38 co ty nie powiesz :-D? Nie wiem czy kiedykolwiek tobie dorównam w tych bolesnych zboczeniach,:-P no dobra możesz być mistrzem świata w zboczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:40 życzę Ci bycia starą mężatką, tylko nie bądź taka agresywna:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a za co w pysk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyższe zdanie świadczy o szczególnej podłości człowieka, który pisze w eter o bliżej nieokreślonej osobie, nieznanej mam i to kolejne zboczenie tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a za co w pysk ? młoda pyskata i agresywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za co w pysk? za twoją obłudę! niby dlaczego wybrałaś to porównanie? bo masz w pogardzie stare mężatki i prawdopodobnie starość, której nie unikniesz. Nie pisz nic, bo mojej następnej odpowiedzi nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jakiej nieznanej, potrafisz czytać i składać ltery danie komuś w pysk świadczy o agresywności osoby szczególnie że powyższa osoba nic chamskiego nie napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba Sisi coś się pomyliło i myśli, że to o niej ktoś pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie jestem tą osoba która pisała to za co mnie oczerniasz tylko inna osoba pytającą. Czy ta osoba napisała cokolwiek o wieku ?? napisała rozwydrzona wredna plotkara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś aha rozwydrzona wredna plotkara to chyba zła cecha charakteru a nie coś obraźliwego !!! i gdzie jest jeszcze wiek a którym mowa u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam, że ostatnio słowa są tak lekceważone, pomijane, źle odbierane - że gdyby tak od czasu do czasu w m...ę dać, to by wszyscy lepiej rozumieli. :D Zresztą i tak kamienie przemawiać będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zatkało !!! i Cisza a po drugie jestem starszy od tej rozwydrzonej wrednej plotkary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co wam ludzie chodzi? Skoro można używać określenia stara panna, to również stara mężatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby mi ktoś powiedział, że jestem starą mężatką... W małżeństwie są jubileusze, rocznice, życzenia a nie staropanieństwo miernoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Panny zawsze będą stare brzydkie i głupie A mężatki piękne i młode i MĄDRE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to świat zwariował czy to ja zwariowałam?:-) Nie ważne, tylko chciałoby się, żeby ludzie mieli w sobie więcej kultury i umiejętności czytania ze zrozumieniem. Wypisywanie komentarzy od czapy psuje tylko cały temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:06 jesteś starą mężatką :-P Zadowolona? Masz jeszcze duże szanse na bycie starą rozwódką, bo idę o zakład, że mąż marzy o tym od dawna, by się uwolnić od takiej baby jagi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś prawda boli dziecko jubileuszy !!! Nie mam pojęcia za co mężatki nie lubią Panien - wręcz ich nienawidzą. Ale jak trzeba pomocy to pierwsze z pomocą lecą do tych głupich starych panien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jestem FACETEM więc twoje wpisy sa nie na temat HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Facetem który wszystkie wypowiedzi bierze z dystansem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:06 :-) tak, tak mężatki są zawsze piękne i młode i mądre.... dopóki mąż ich nie zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×