Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćautorkaaaaaaaaaaa

Dzięki programowi 500 plus w tym roku byłam na trzytygodniowych wakacjach

Polecane posty

Gość gość
gość dziś gość dziś A wszyscy zwolnimy się z pracy i będą nam piniądze drukować. TO TAK SIĘ DA? No pewnie, że da się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko moglabys sie chwalic gdybys na te trzytygodniowe wakacje zarobiła sama. A tak nie ma sie czym szczycić. I nie, nie jestem zazdrosna, bo dostaje na drugie dziecko. A na wakacje ida pieniadze z pensji, a nie z 500 plus. I bez 500 jeździliśmy na minimum 2 tygodnie wiec te 500 nie robi zadnej roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka ma kompleksy i zostala pokrzywdzona przez ludzi, dlatego musi czepiac sie innych i siac mowe nienawisci, pewnie maz ja bije i rzeczywistosc dobija, inni ja traktuja zle to ona chociaz moze pluc jadem bo ma 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka samotna, która pochowała męża nie musi utrzymywać siebie i dziecka z jednej pensji, takie dziecko ma rentę. Podobnie matki, które rozwiodły się z ojcami swoich dzieci mają alimenty na dzieci. Pracuję z takimi rodzinami i tam, gdzie był ślub i praca to i pieniądze są na dzieci po śmierci lub rozwodzie rodziców. Co do grupy 500+ to mam mieszane uczucia. Z jednej strony znam fajne rodziny, które na prawdę dzięki programowi mogły wyjechać, zapewnić dzieciom zajęcia w szkołach językowych, zajęcia dodatkowe. Znam jednak i takie, które pokazują ciążowy brzuch dodając "500+", gdzie jest alkohol, niechęć do pracy... Mam wrażenie, że jednak dla rodzin patologicznych te 500zł dużo zmienia ;-( Fajnie autorko, że wykorzystałaś pieniądze na wyjazd, dzieci na pewno skorzystały. Rozumiem też rozżalenie tych, którzy nie dostają. Nie jest to idealny program. Mam sąsiadkę, która ma 3 dzieci w wieku 18-22 lata. Najmłodsza w liceum, starsze na studiach. To dopiero skarbonka. Program nie przewiduje pomocy takim rodzinom. Druga sąsiadka ma synów bliźniaków po 18 lat i 8-latka, biedni są, chłopcy teraz idą do 3 klasy technikum a całe wakacje wynajmują się do ciężkich fizycznie prac. Nawet na 1 się nie należy, bo jest traktowane jak jedynak. Dziwne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szczyci tylko cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn jeszcze przed wejsciem 500plus uczeszczal na zajęcia dodatkowe. Na prywatne wizyty u stomatologa tez byly pieniądze. Mam rozpaczac,bo dostaje na dziecko ? W Niemczech ludzie tez dostaja i nikt afery nie robi. Tylko w pl ludzie sa tacy zawistni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.37 A co jeśli facet przed śmiercią nie zdąży przepracować tylu lat, które są potrzebne, żeby jego rodzina miała rente? Moja koleżanka jest w takiej sytuacji. Zarabia 1700 zł, wynajmuje mieszkanie i ledwo jej starcza a i tak 500 zł jej nie przysługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emill
Tylko patologia się połakomi na500zl,do tej pory ludzie sobie radzili bez 500+robili zakupy,niektórzy byli wspierani przez mops.A teraz dzikusy rzucają się na 500zl,nie uważacie że jest to poniżajace brać od rządu?Mam2 dzieci uczciwie pracuje,nie zarabiam kokosów wniosku z żoną nie złożyliśmy.Jestem100%mężczyzną Zasadziłem drzewo,zbudowałem dom,nie jesteśmy zależni od rządu i tych ochłapow.Mamy taką rodzinę,żyjemy na poziomie na jaki jesteśmy w stanie zapracować tak powinna wyglądać rodzina.Matki ojcowie,stancie przed lustrem spójrzcie na siebie i zadajcie sobie pytanie czy jesteście godni tych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech jest kindergeld na każde dziecko, a samotne matki są wspierane a nie napietnowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuki08
emmil sobie zyj my zyjemy za 500+ i jest naszym dziecia lepiej zal d**e sciska czy co? jak tak to weź drugi etat jak ci tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emill
gośćkuki08 < Jakbym chciał drugi etat to bym wziął 500+ i narobił sobie jeszcze kilkoro dzieci, ale nie jestem pasożytem jak ty .To ty lepiej poszukaj pracy ,a nie wyciągasz łapy po cudze ,jak zabraknie kasy to ty będziesz wyć i skomleć do księżyca ty nieudaczniku życiowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuki08
pozatym tu siedza kobiety chyba ze ty taki nie teges jakiś jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuki08
swiadomy jesteś tego ze te 500+ w przyszłości będzie pracowalo na twoja emeryture cwoku albo podcierali ci d**e w domu starcow? TY WYBUDOWALES DOM JA MAM WILLE można ? można jak się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćkuki08 Z tych 500 zł to Ty lepiej przeznacz trochę na słownik i naucz się poprawnie pisać. Naszym dzieciĄ ? Poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emill
gośćkuki08 < Każdy może wchodzić gdzie chcę ,nie wiadomo kto jest po drugiej stronie lustra :) po drugie wszedłem z ciekawości bo żona czasami tu wchodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:04 Wille to Ty chyba w telewizji oglądasz i płaczesz, że nigdy takiej mieć nie będziesz. Całe życie w zagrzybialym socjalnym ale pomazyc sobie mozesz przeciez hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mezem mielismy wybudowany dom jeszcze przed wejsciem 500 plus wiec jak widac nie tylko Ty jestes na tym swiecie,a pieniadze bede brala,bo naleza sie na dzieci czy Ci sie to podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuki08
gdzie walnelam literowke pedale ja do szkoły chodziłam Ty idz chwasty z ogrodka poplewic bo widze zarosły osle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuki08
do gościa wyżej jestem takiego samego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEFLACJA
O co wam chodzi nadrukują więcej pieniędzy i będzie hiperinflacja. TYLE KRZYKU O NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:14 Jak kobieta może byc pedałem? Właśnie pokazałaś typowy poziom patologii z socjalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćkuki08 dziś gdzie walnelam literowke pedale ja do szkoły chodziłam Ty idz chwasty z ogrodka poplewic bo widze zarosły osle Homocwelko ty też dziurę dajesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuki08
emill to osobnik zenski czy meski podstawowke skonczyles? Raczej na wagarach byles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emill
gośćkuki08 A co już ci podcierają dupsko obsrane widzisz ty masz Wille a ja mam dom, i ty masz więcej dzieci i 500+ i tobie jeszcze mało .A mi wystarczy to co mam ,ja jestem szczęśliwy, a ty jesteś zgorzkniała chytra i nieszczęśliwa pomimo tej kasiory .Jestem ciekawy czego nauczysz swoje dzieci chyba żądzy pieniądza i zawiści do drugiego człowieka, lepiej tą kasę odkładaj na opiekunkę dla siebie bo na swoje dzieci w takim przypadku nie będziesz mogła liczyć materialistko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 13:12; takie sytuacje to wyjątki. Są zapomogi celowe przewidziane w wyjątkowych sytuacjach, koleżanka powinna się zgłosić do MOPR i próbować coś wyegzekwować. Nie rozumiem postawy Emila. To nie jest kwestia honoru. Nie chcesz brać 500+ to nie bierz, ale nie czuj się przez to żadnym bohaterem. Nie oceniam tego programu, chociaż idealny nie jest, ale wniosek złożyłam i pieniądze biorę. Nic nigdy nam nie przysługiwało, teraz dostaję. Co ma do rzeczy duma? Nie rozumiem ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie emil. inni sa gorsi,bo biora? nie chcesz to nie bierz i tyle.tez mam wybudowany dom,dzialke 50 arow,dwa samochody i firme i nie zamierzam rezygnowac z tych pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emill pewnie w Niemczech pobiera na dzieci a tu z siebie swietego robi,hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo dom dostal w spadku lub na kredyt,tak to kazdy glupi potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emill
gość dziś < Tu nie chodzi o dume ale spójrz na posty gdziekolwiek jacy ludzie są wredni dla siebie właśnie przez ten program ,jeden dugiego obraża i poniża .Ludzie są podzieleni na gorszy i lepszy sort ,uważam że pomoc rodzine powinna polegać na daniu wędki a nie ryby ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkkuki08
wiesz co nigdy nie bylam materialistka ale moje dzieci na tym naprawdę zyskaly nie znasz mnie nie osadzaj i uważaj kret w ogródku ci chodzi uważaj na srodki chwastobójcze PATOLOGIO SOCJALNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×