Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćautorkaaaaaaaaaaa

Dzięki programowi 500 plus w tym roku byłam na trzytygodniowych wakacjach

Polecane posty

Gość kuki08
kup wedke ty z jakiejś partii jesteś co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emill
gośćkkuki08 Ja bardzo lubie krety ,ty pewnie na swojej posiadłości mordujesz biedne kreciki. Kto korzysta to korzysta z mopsu, nawet nigdy nie byłem w mopsie ale ty wiesz lepiej widać że odedzweała się urażona ambicja zgorzkniałej kobiety która ma ciągle pusto na koncie :) A teraz wybaczcie moi drodzy jade z moją rodziną do Spa na weekend za swoje pieniądze które zarobiłem własnymi rękoma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emill
Ja bardzo lubię krety ,ty pewnie na swojej posiadłości mordujesz biedne kreciki. Kto korzysta to korzysta z mopsu, nawet nigdy nie byłem w mopsie ale ty wiesz lepiej widać że odezwała się urażona ambicja zgorzkniałej kobiety która ma ciągle pusto na koncie :) A teraz wybaczcie moi drodze jadę z moją rodziną do Spa na weekend za swoje pieniądze które zarobiłem własnymi rękoma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emill
Ja bardzo lubię krety ,ty pewnie na swojej posiadłości mordujesz biedne kreciki. Kto korzysta to korzysta z mopsu, nawet nigdy nie byłem w mopsie ale ty wiesz lepiej widać że odezwała się urażona ambicja zgorzkniałej kobiety która ma ciągle pusto na koncie :) A teraz wybaczcie moi drodze jadę z moją rodziną do Spa na weekend za swoje pieniądze które zarobiłem własnymi rękoma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 14:23; Fakt, że program powoduje wiele emocji, ale piszesz, że jesteś prawdziwym mężczyzną i poradzisz sobie bez pomocy rządu. Ja też nie uważam się za "niedoroba", męża oceniam na prawdziwego mężczyznę ;-) a pieniądze biorę. Pracujemy oboje na państwowych posadach, więc dochody w pełni jawne. Mamy dwoje dzieci. Również bez programu mamy gdzie mieszkać, czym jeździć i za co pojechać na wakacje. Mimo to rezygnacja z czegoś, co mi się należy to wg mnie głupota a nie kwestia honoru. Mam nie korzystać z urlopu czy świadczenia urlopowego/świątecznego? Przecież i bez tego głodna w święta nie będę i na wakacje wyjadę... Podobnie 500+ biorę, bo znalazłam się w grupie objętej programem. Dużo można o programie mówić, też uważam że nie jest to ideał polityki prorodzinnej, że lepiej dać wędkę. Nie ja jednak prawo ustanawiam i niewiele moje zdanie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, tu samotna matka z początku wątku. Nic nie mam do autorki, ani tym bardziej do jej dzieci. Jestem tylko wściekła, że państwo niesprawiedliwie rozdziela środki z naszych podatków. Mnie mąż zdradził, zrobił dziecko innej i odszedł. Płaci regularnie alimenty, ja pracuję, ale mimo wszystko bardzo mocno odczułam pogorszenie sytuacji finansowej. Jestem powyżej progu 500+ dla pierwszego dziecka, ale nie zarabiam nawet średniej krajowej, a żyję w dużym mieście. Właśnie jadę z synkiem na tygodniowe wakacje z samodzielnie uciułanych oszczędności. Też zamierzam się dobrze bawić :) Mimo tego, że wg państwa (i komentujących) powinnam albo nie istnieć, albo czym prędzej machnąć drugie, a najlepiej i trzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:32 Kogos nazywasz patologią, a sama jaki poziom prezentujesz? Podpowiem Ci, gorszy niż ten spod budki z piwem. I nie jestem Emil, to ja pisalam o twojej literowce i o tym, ze nie moge byc pedałem, bo jestem kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gamoniu Kuki. Na swoją emeryturę ja sobie sama zapracowałam 37-letnim stażem pracy i nie potrzebuję, żeby biedota i margines społeczny cokolwiek mi dokładał. Teraz to wam dokładam z moich podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sąsiadów którzy całe życie żyją na opiece społecznej dzięki temu programowi 500+ ich status społeczny wzrósł. Co miesiąc mają 4000zł + obszerny socjal, i się uważają za lepszych od innych którzy mają jedno i dwoje dzieci .Oni się śmieją z ludzi pracujących robiąc głupie docinki że ja pracuje od rana do nocy ,że ktoś wziął kredyt na mieszkanie itp , a kolega siedzi pierdzi w stołek popijając piwko i grając w konsole .A sąsiadkę emerytkę kazali uśpić bo jest niepotrzebna czy to jest normalne zachowanie rodziny którą rząd wspiera pieniędzmi z 500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore i mam plakac,ze inni maja dom na kredyt a ja za gotowke? Trzeba bylo wcześniej myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuki08
emil czy jak ci tam z opieki nie korzystam z 500+ owszem a tobie nic do tego zresztą miałeś czy mialas być w SPA maz odszedł czy zona zdradzila ? ale jazda tobie pomoze jedynie wizyta u psychiatry bo sam nie wiesz kim jesteś patologio jakies zaburzenia czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:09 A z głową to wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze że sobie pojechalaś na 3 tyg wczasy. Rodziców dzieci wreszcie stać na to zeby ze swojej pensji troche odłożyć i wyjechac na urlop, a nie wszystkie oszczędości ładowac w maluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale za dodatkowe 6000zl nie spedzisz dwoch tygodni nad morzem ! Chyba, ze w namiocie ! Nie mieszkam w pl, nie pobieram 500plus. Mam 2 dzieci i nas wakacje 2 tyg all ink. kosztuja conajmniej 5000 euro w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci mają rentę po zmarłym ojcu. No super. Szkoda, ze mąż mojej kuzynki zmarł tak młodo, ze chłopcy mają 250 zl renty na głowę. To rzeczywiście uzupełnia brak jednej wypłaty... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki08
miałam już nie pisać zwracam honor dwa dni temu ojciec kupil dziecku rower dzisiaj go odkupiłam dla swojego mlodgo kupil wlasnie z 500+ ale braklo na picie smutna prawda ale również mysle ze nie mierzmy wszystkich jedna miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anestezjologiczna
Emil jesteś wielki.gdzie taki facet się uchował. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, to jest efekt lewackiego kolektywizmu i keynesizmu... oto na co głosujemy. Państwo zabiera pieniądze obywateli i finansuje z nich drogie, ubogie jakościowo inwestycje i debilne programy socjalne. W Polsce socjaldemokracja nie ma żadnego sensu ze względu na brak kapitału i takie programy jedynie wspomagają rozrost patologii, karząc zwykłych ludzi podatkami. Czytając takie tematy odnoszę wrażenie, że Breivik chyba jednak słusznie postąpił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Dzięki 500+ powiększyło się grono pijaczków! Jeszcze kilka miesięcy i państwo pójdzie z torbami.Politycy w ogóle nie potrafią myśleć logicznie.W to miejsce zapewniła bym dzieciom bezpłatne żłobki, przedszkola, a tak zapewniają kufle z piwem pijaczkom, między innymi z moich podatków! ŻENADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Dzięki 500+ powiększyło się grono pijaczków! Jeszcze kilka miesięcy i państwo pójdzie z torbami.Politycy w ogóle nie potrafią myśleć logicznie.W to miejsce zapewniła bym dzieciom bezpłatne żłobki, przedszkola, a tak zapewniają kufle z piwem pijaczkom, między innymi z moich podatków! ŻENADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moje dziecko całe wakacje przytłukło się pod blokiem bo mnie nie stać a na jedno nie dostaję, cholerny rząd, mama nadzieję, ze Bóg szydłową za to pokarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zło wraca. Ta sekata Pisowska która dała bogaczom na waciki,patologi za leżenie dodatkowa kasa wleciała. Samotnej matce z dwojką dzieci nic, bo jedno jest 18 letnie ,druga klasa technikum do roboty .Całe wakacje córka zapierniczała, i dzisiaj się dowiedziałam ze z podatku nie będę mogła jej odpisać ,więc wyszło że nie potrzebnie zasuwała całe lato.Same straty za pracę,nie ma pomocy w tym kraju dla ludzi którzy się starają coś zarobić, warto kombinować ukrywać dochody.Zyc z zasiłków.Szydło ,Rafalska, Kaczyński myślę że was piekło pochłonie za tą niesprawiedliwość ,modle się o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam samotną mamą 4lata...od państwa nie dostałam NIC pracowałam i płaciłam/płace podatki,ledwo co starczało mi na opłaty bo zarabiałam 2.000zł. Od 2 lat jestem zamężną mamą dwójki dzieci i właśnie wypłaciłam 500+ z wyrównaniem i pierdziele jedziemy nad jezioro,kupujemy wyprawkę i zapisuje młodszą do przedszkola prywatnego ...już się państwu napłaciłam teraz czekam aż mi zwrócą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co tak zazdrościć zawsze wszędzie była pomoc społeczna,tylko teraz rozszerzyli skalę pomocy i zwiększyli kwotę,jak nie którzy nie łapali się wcześniej na zasiłek rodzinny -118zł To tym bardziej nie łapią się na 500+ bo mają 1.800zł wypłaty na 2/os lub 2.600/na 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sznur.

Dzięki programowi 500+ muszę pracować też w soboty. Podnieśli mi zus, podatki oraz wszystkie opłaty za media.

Dziękuję politykom i ich wyborcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×