Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 1600 funtow miesiecznie netto

Polecane posty

Gość gość
Trzeba bylo sie uczyc w PL. Ja mam 3.500 i zyje jak pan. I kupa znajomych a ty masz tylko hooyowych ciapatych. Jestes dopomyjem za 1600f i chwalisz sie swoim nieudacznictwem. Co za kurfa przyglup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3500 w PL to jak 3500f bo zycie w PL wielokrotnie tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda! za 3500 f kupisz dobry 3-4 letni samochód - za 3500 zł w Polsce kupisz 15letniego złoma za 3500 f kupisz 3200 litrów benzyny - za 3500 zł w Polsce kupisz 750 litrów benzyny skoro liczysz 1 do 1 to w UK kilo wołowiny 10 w PL 25 chleb w UK 1 f w PL 4 zł za prąd w UK płacę 35 miesięcznie - w PL płaciłam 120 miesięcznie masz swoje tanio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za przyglup pedalski chwali sie ciagle znajomymi? BUEEHHEEEHH bingej oczywiscie :D podejrzewam cwelu ze w realu tak samo cie lubia jak tutaj BUEHHHEEEEEEEEHHHEEEEEEEEEEE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jeżdżę wózkiem widłowym i na czysto mam 2.750£. Za pół roku dostanę znowu podwyżkę. Miałem taka samą prace w PL za 1.600 zł/rękę. Czyli polska pensyjka głodowa. Tutaj wiem, że żyję. I nie pie/rdo/lcie mi o pracy biurowej bo mnie to nie interesuje. Kocham cię UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj To jak 1600zl w PL. A zycie u nas trzykrotnie tansze. Za obiad w PL w restauracji zaplacilem niedawno 25zl . W uk min 15£ czyli ponad 70zl ! zdzieraja w uk na maxa xx Ciekawe rozumowanie wuefisto :D Wyplaty porownujesz 1: 1 ale wydatki na obiadki to juz przeliczasz :P Skoro ty zaplaciles 25 zl za obiad , to w Uk wynosi to 15 zl :) Przeliczasz gdy ci to wygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ten nadwiślański buc nie ma pojęcia o podstawowych prawach ekonomi. I właśnie dlatego ryje u polskiego kapo-pracodawcy za bezdurno. Takich ciulów jest w PL na pęczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę , że za 3500 funtów czyli jedną wypłatę , można kupić 3-4 letni samochód , chyba że rozbity ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze można... Juz nie wspomnę o klasycznych samochodach które można spokojnie kupić za 3-5 k a w Polsce za krocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D***myje i ich dobrobyt hahahahahahan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroscisz. A to twoje buhahahaha to śmiech przez łzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahahah wozek widlowy, to robota dla nizin spolecznych bez studiow. Ja mam biuro za 4500 i luzik bylo sie uczyc fizolu. Na wozkach jezdza najgorsze mendy i lyse paly. Co za kurfa cwel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czujesz się lepiej jak już wyzwałeś obca osobę w internecie? To musi być niesamowite uczucie dla takiego zakompleskionego jak ty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przytakuj sobie. Są dobre leki na rozdwojenie jaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie ja na moim wózku widłowym to byś nie miał co żreć. A do tego ja zarabiam kasę która starcza mi na normalne życie. Tego w PL nigdy nie uświadczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa , twoj zlom mi do szczescia i pelnej spizarni nie jest potrzebny. U mnie lokalne przysmaki nie jezdza wozkami przygłupie. I pelno znajomych co niedziela na grillu Rozumiesz to dopomyju? Zryj kał w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ktoś liczy ,że 15 funtów to 70 zł??? Przecież to kretynizm. Jeśli przyjmiemy rzeczywiście przelicznik 1:1, czyli 1600 zł=1600 funtów,to tak naprawdę w Anglii zje się taniej,skoro w Polsce wydamy 25 zł,to w Anglii tylko 15 funtów. Różnica waluty,ale liczby nie kłamią. Mało tego,przykładowo w Krakowie 2 -pokojowe mieszkanie kosztuje 1200 zł miesięcznie (mowa o wynajmie oczywiście). Mówię o normalnym mieszkaniu,a nie o klitce na poddaszu czy malutkim pokoju u emerytki za 300 zł. W związku z czym 1200 zł przy zarobku 1600 zł rzeczywiście jest katastrofą... Plus media,więc na dobrą sprawę nie zostaje nic. Oczywiście można szukać taniej,ale pisałam raczej o miejscu w miarę optymalnym. W Polsce dla singla nawet 1500 zł wystarczy,jak będzie rozsądny i oszczędny,ale jeśli jest to rodzina, małżeństwo plus 1 dziecko,widzę to kiepsko. Z tego punktu widzenia życie za granicą jednak bardziej się opłaca,ale to też zależy gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehhheeehhheeee znowu o znajomych ty qrwa przyglupie :D wozki sa potrzebme ci/oto do transportu wszystkiego tepa ci/po z podstawowym niepelnym. A znajomi mnie rozpier/dalaja, argument tepaka spod klatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakiś kompleks na punkcie znajomych? :D ciągle podkreślasz ze masz znajomych i robisz grila... Z toba cos serio nie tak. Każdy ma znajomych, gril czy wyjście do restauracji to nie luksus a ty podniecasz się jakby to było nie wiadomo co. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce obiad też można zjeść taniej , wszystko zależy co na obiad i gdzie , w jakim lokalu , miejscu. Ani w Polsce , ani Uk rodzina z dzieckiem , zarabiająca 1600 złotych , czy funtów , nie szuka mieszkania za1200 , bo to nierealne , katastrofa.Szuka ew. pokoju za niewielkie pieniądze.Wszędzie trudno będzie przeżyć, jedne produkty są u nas tańsze , inne za granicą.Taka jest prawda , wszystko zależy od sytuacji i nie można generalizować.Czy w PL , czy UK 1600 to strasznie mało dla rodziny , single sobie lepiej poradzą. Nie wiem czemu wpis , został potraktowany jak SPAM , niczego nie reklamuję .Odpowiadam merytorycznie na wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniżej 1000f pokój w Londynie to chyba w jakieś dzielnicy narkomanów :o + żarcie w chuj drogie + jakieś inne pierdoły typu telefon, karty, środki czystości, już o ubraniach czy innych przyjemnościach nie wspominając, nie wystarczy ci na bank No ale polaczek z jakieś wiochy zabitej dechami sobie pomnoży 1600*5 i szczęśliwy że tyle kasy będzie zarabiał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie każda dzielnica jest dzielnica narkomanów bo nawet w Westminster za pokój nie płaci się 1000 f :D Może w Chelsea za pokój z marmuru i kryształów hehe ale Chelsea to większe skupisko narkomanów niż Camden i Brixton razem wzięte wiec twoja teoria z tyłka wzięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniżej kurwa ćwoku nie umiesz czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W myzulmanskim uk co drugi to narkoman. Drugi pakistan. W PL spokoj cisza pyszne wiejskie wyroby i wszystko trzykrotnie tansze. Nikt kto sie uczyl nie ma mniej niz 4000. A reszta zmywac gary i zarzygane kible w uk tam wasze miejsce pazdzierze. Pompa z debili jak c/huj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu przyglupy sie wypowiadaja na temat ekonomii, Jesus Maria. "jak mozna za mniej niz £2000 pracowac" pisze glab z Londynu gdzie za admin pensje zaczynaja sie od £18000 rocznie bo wyajecie pokoju zaczyna sie od £1000 miesiecznie. Wystarczy miec mozg i zdrowy rozsadek. Do autora: Gdzie mieszkasz? £1600 w Londynie, za malo. Wyjdz pare krokow poza Londyn, najlepiej polnoc kraju- Yorkshire, i za £1600 ba reke masz kawalerke +rachunki oplacone, wyjscie na miasto co weekend i egzotyczne wakacje co 2-3 miechy. No ioszczedzic dasz rade. Widze Tu wiecznie pelno tematow o pensjach i zarobkach i czy duzo czy malo- i Te wiejskie paroby pie**ola o tych milionach co zarabialy na budowie. Wezvie sie igarnijcie, idzcie do szkoly i nauczcie sie co to ekonomia. Wiejskie polaczki bez szkoly. Chciałbym zobaczyć te "egzotyczne wakacje" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On tak zobaczyl 2000£ jak swinia niebo. W PL nikt mu nawet 2000zl dac nie chcial . Pompa jak ch/uj z garomyja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000 f za pokoj z marmurow? Tak sie sklada, sprawdzone wlasnie przed chwila i w tych "lepszych" londynskich dzielnicach jak nic chca po 1000-1300 za pokoj ( Chelsea, Richmond itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeliczac 1 do 1 nie mozna bo minimalna w UK to okolo 1000f a minimalna w plu to chyba 1500 (a wiadomo ze wiekszosc tu i tu tyle zarabia)i biorac pod uwage ceny czyli minimalnie drozej w UK wiec mozna przeliczac nie razy 5 ale powiedzmy razy 4 czyli tak czy inaczej nie ma co porownywac zycia w plu do UK. Dla mnie jednak noe tyllo 4 razy lepsze zycie sie stalo po przylocie tutaj tylko moze z 1000 razy BUEEEHHHEEEEHHHEEE polska nie dala mi tyle szczescia w 20 co UK w tydzien, kocham Cie moje kochane UK!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeliczac 1 do 1 nie mozna bo minimalna w UK to okolo 1000f a minimalna w plu to chyba 1500 (a wiadomo ze wiekszosc tu i tu tyle zarabia)i biorac pod uwage ceny czyli minimalnie drozej w UK wiec mozna przeliczac nie razy 5 ale powiedzmy razy 4 czyli tak czy inaczej nie ma co porownywac zycia w plu do UK. Dla mnie jednak noe tyllo 4 razy lepsze zycie sie stalo po przylocie tutaj tylko moze z 1000 razy BUEEEHHHEEEEHHHEEE polska nie dala mi tyle szczescia w 20 co UK w tydzien, kocham Cie moje kochane UK!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×