Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ja jestem gejem

Polecane posty

Gość gość

Od zawsze podobały mi się tylko kobiety nigdy nie miałem dziewczyny wszystkie kobiety są w stosunku do mnie całkowicie aseksualne zawsze proponowany mi tylko przyjaźń nigdy nic więcej traktują mnie poprostu jak homo dodam że swego czasu masturbiwałem się analnie ale nie miałem wtedy gejowskich myśli tyko (co dziewczyna czuje jak się ją ****a?) Podnecało mnie to ale zawsze przy tym myślałem o dziewczynach jużytkownika tego nie robię ze względu na problemu zdrowotne Zawsze chciałem mieć dziewczynę nawet jeśli żeczywistośće jestem homo to itaka nie chcę mieć faceta (na samą myśl o seksie z facetem robi mi się niedobrze ) ale problemem jest to że dziewczyna są do mnie całkowicie aseksualne i to jest dziwne (dziewczyny podniecają mnie) dwa razy w życiu byłem naprawdę zakochany jedna nawet mnie nie zauważyła a z drugą skończyło się na przyjaźni a kiedy znalazła chłopaka zerwała z nią kontakt (na potem pisała do mnie SMS co się stało dlaczego się do niej nie odzywym i wogólnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jestes gejem. Jesteś normalnym hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Homo/hetero to orientacja seksualna. Dokladnie to jaka plec Cie podnieca. Tpo jak wygladaja Twoje relacje to wypadkowa wielu czynnikow , nie tylko samej orientacji. Z tego co napisales nie okreslilabym Cie jako homo. Tego typu topiki powtarzaja sie od jakiegos czasu dosc czesto na tym dziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz porzucić spożywanie wyrobów z wieprzowiny to wrócisz do normalności , nie ma innej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a podczas onanizowania się podniecasz się męskimi, czy damskimi zdjęciami. Od tego zacznij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie należy się podniecać czymkolwiek gdyż diabeł wówczas się cieszy że następny wchodzi w jego sidła grzechu . Celem życia człowieka nie jest szukanie seksu , ale to by być niewinnym rycerzem bez skazy . Porzuć szukanie jakichkolwiek "orientacji" a szukaj przeznaczenia twego życia które ma inny wyższy sens określony przed twoim narodzeniem . Ty z 15.36 nie włączaj się jeśli nie umiesz komukolwiek pomóc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×