Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks na imprezie..

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam niecałe 18 lat i swój pierwszy raz za sobą od ponad pół roku. Miesiąc temu poznałam chłopaka, typowy podrywacz, ale mnie kręcił. Spotykaliśmy się co weekend, bo sporo km nas dzieliło. Gdy spotkaliśmy się trzeci raz, na imprezie wypilismy trochę za dużo i skończyliśmy w samochodzie uprawiając seks. Już wcześniej na spotkaniach proponował mi to, ale odmawialam, bo nie jestem zwolenniczką seks przygód. Mam teraz mieszane uczucia, ponieważ z jednej strony chciałam tego, potrzebowałam, a z drugiej czuje się jak nic nie warta dziewczyna, ponieważ jeszcze na tej samej imprezie widziałam go jak wychodził z inną dziewczyną. Nie wiem co mam myśleć o sobie, męczy mnie kac moralny.. Nigdy więcej tego nie zrobię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że zdając sobie sprawę z tego, że jest rasowym zaliczaczem stałaś się jedną z nich.:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie, czy jego męczy kac moralny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogę teraz się czuć jak 'dziwka'? Żałuję tego i nigdy więcej tak nie postąpie, on był złym facetem w stosunku do dziewczyn. Mój pierwszy raz był z miłości, a teraz? Jak mogę się czuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego na pewno nie męczy, zaliczy i leci do następnej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz kochana, bo seks jest dla dojrzałych ludzi, którzy już siebie i swoje potrzeby znają i wiedzą jakie mają potrzeby i potrafią znieść skutki swoich wyborów. Dla ciebie nauka na dalsze życie seksualne- jeśli sama nie wiesz czego chcesz to się nie pieprz , a jeśli chęć seksu była silniejsza niż wszystko inne, to pogódź się ze miałaś go z takim facetem jakiego wybrałaś i ze wszystkimi konsekwencjami. W skrócie; albo chcesz sie pierdolić dla pierdolenia i nie płaczesz, ze to nie miłość, albo się nie pierdolisz i czekasz na lepszą okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczekaj trochę i zrób test ciążowy. Ja piernicze, jakbym siebie czytała. X lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dni nieplodne, robiliśmy to z gumką i nie skończył nawet we mnie, bo nie chciałam do końca, ze względu na strach przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz był z "miłości"? Tak, pewnie kochałaś jego słodki tyłeczek...To gdzie teraz ta twoja miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawił mnie i co mam zrobić? Najwyraźniej jego miłość do mnie wygasła, dla mnie to było z miłości, nie z przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina

Kuzyn mojego chlopaka robil impreze bardzo chuczna z okazji  imienim  w gronie gosci zaproszonych znalazlam sie i ja z moim chlopakiem.Moj chlopak  byl  kierowca zawodowym  i jezdzil po  europie a czasami i dalej. Tak i wtenczas mial wrocic  na czas i mielismy isc razem. Nadszedl czas  jego przyjazdu  a tu niespodziewanie Telefon zadzwonil i uslyszalam ze go nie bedzie bo nie zdazyl na prom i dopiero bedzie za dwa dni  Pozwolil mi zebym nie  rezygnowala tylko zebym poszla sama, Tak zrobilam bo   i z tym kuzynem tez troche sie sliniaczylam, byl starszy od mojego chlopaka ale bardzo  obrotny. Gdy sie na tej imprezie znalazlam  to kuzyn mnie przywital i ujrzalam na jego twrzy usmiech  ze jestem sama.Posadzil mnie obok siebie  oficjalnie on byl sam  ale to co wiedzialam to ze jakas laske ma ktora  posuwa ale na imprezie jej nie bylo dlatego  mna sie interesowal. Impreza byla swietna  zakrapiana tak ze w glowie mi szumialo.Gdy goscie sie porozchodzili i ja tez chcialam sie porzegnac ale kuzyn mnie zaprosil jeszcze do swojego pokoju nie zawiodl mnie bo na to czekalam kiedy bede jego ...a w rece mialam  bo przez przypadek  moja dlon na jego kroczu przez chwile byla i poczulam jego meskosc.A w pokoju duzo sie nie opiralam bo wreszcie moglam spelnic moje mazenie , ale gdy si rozebral i jego sztange ujrzalam to sobie pomyslalam ze czeka mnie ciezka praca.I tak bylo nawet dluzej mnie posuwal jak myslalam ale nie zalowalam  ze sie posuwac pozwolilam  bo tak wspanialego sexu jeszcze nie mialam bo chlopak moj mial mniejszego, Pzerznal mnie jak suke  bo do rana bylam urzywana  na drugi dzien po sniadaniu nie robilam nic innego tylko pieszylam sie z nim na calego w roznych pozycjach,Uzgodnilismy ze jak chlopaka nie bedzie to bede przychodzic do niego  na ostry sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka
1 godzinę temu, Gość gina napisał:

Kuzyn mojego chlopaka robil impreze bardzo chuczna z okazji  imienim  w gronie gosci zaproszonych znalazlam sie i ja z moim chlopakiem.Moj chlopak  byl  kierowca zawodowym  i jezdzil po  europie a czasami i dalej. Tak i wtenczas mial wrocic  na czas i mielismy isc razem. Nadszedl czas  jego przyjazdu  a tu niespodziewanie Telefon zadzwonil i uslyszalam ze go nie bedzie bo nie zdazyl na prom i dopiero bedzie za dwa dni  Pozwolil mi zebym nie  rezygnowala tylko zebym poszla sama, Tak zrobilam bo   i z tym kuzynem tez troche sie sliniaczylam, byl starszy od mojego chlopaka ale bardzo  obrotny. Gdy sie na tej imprezie znalazlam  to kuzyn mnie przywital i ujrzalam na jego twrzy usmiech  ze jestem sama.Posadzil mnie obok siebie  oficjalnie on byl sam  ale to co wiedzialam to ze jakas laske ma ktora  posuwa ale na imprezie jej nie bylo dlatego  mna sie interesowal. Impreza byla swietna  zakrapiana tak ze w glowie mi szumialo.Gdy goscie sie porozchodzili i ja tez chcialam sie porzegnac ale kuzyn mnie zaprosil jeszcze do swojego pokoju nie zawiodl mnie bo na to czekalam kiedy bede jego ...a w rece mialam  bo przez przypadek  moja dlon na jego kroczu przez chwile byla i poczulam jego meskosc.A w pokoju duzo sie nie opiralam bo wreszcie moglam spelnic moje mazenie , ale gdy si rozebral i jego sztange ujrzalam to sobie pomyslalam ze czeka mnie ciezka praca.I tak bylo nawet dluzej mnie posuwal jak myslalam ale nie zalowalam  ze sie posuwac pozwolilam  bo tak wspanialego sexu jeszcze nie mialam bo chlopak moj mial mniejszego, Pzerznal mnie jak suke  bo do rana bylam urzywana  na drugi dzien po sniadaniu nie robilam nic innego tylko pieszylam sie z nim na calego w roznych pozycjach,Uzgodnilismy ze jak chlopaka nie bedzie to bede przychodzic do niego  na ostry sex

Oj chłopie, kiepsko u ciebie z pisaniem, mam nadzieję że lepiej z ruch@niem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja

Taa, nigdy więcej tego nie zrobi dopóki znów się nie upije :D
A poza tym temat sprzed trzech lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×