Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kim jest być gorzej starym kawalerem czy starą panną?

Polecane posty

Gość gość

Kim jest być gorzej starym kawalerem czy starą panną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten kto nie umie być sam ma najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - ja jestem "starą panną" i najgorsze to, że nigdy nie chciałam i nie potrafię być sama! Odnośnie tematu- na pewno gorzej być "starą panną", bo stary kawaler na pewno jakąś zdesperowaną amatorkę znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorzej starym kawalerem bo ja jestem starą panną i to moje szczęście,tak mnie wkurzył narzeczony że szlag mnie jasny trafia ,chce być sama!!! miałam kilku każdy mnie wkurwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy kawaler
na pewno starym kawalerem bo kobieta ma łatwiej wystarczy że o siebie zadba i zawsze jakiś facet ją zagada a facet musi się trochę postarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - jak Ci miną nerwy- zatesknisz za meżczyzną- taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare panny mają p********e, bo z wiekiem atrakcyjność ich mija, a wiek do rodzenia dzieci już nie ten. Kobiet jak nie znajdzie sobie męża do maks 33 roku życia, to potem jest pod tym względem przegrana. A stary kawaler jak ma hajs, to sobie młode loszki p******* a do starej panny, to może jakieś młodziki 17 letnie prawiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie chce być sam,ale fakt faktem kobiecie będą bardziej docinac obelgami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:46-A ty idioto nie możesz się "trochę" postarać, albo o siebie zadbać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecie. To poważnie obniża jej poczucie wartości ( pewnie jest brzydka, nikt jej nie chce), społeczeństwo jest dla nich bardziej bezlitosne. Dlatego sporo ślubów zawieranych jest pod presją rodziny czy czasu (przed 30 -tką muszę się wyrobić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19.50 A co z facetami bez kasy,bez wyglądu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgorzej starym transwestytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic, będa musieli walić konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto szybciej pogodzić się z samotnością?facet czy kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia indywidualna. Faceci też często wysiadają, zaczynają pić, ćpać, kobiety zresztą tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to tak trudno facetowi znalezc kobiete? bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:58A przepraszam cię bardzo a kobiety to nie będą musiały walić kobyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w małżeństwie to jest tak super i cudownie? Zejdźcie na ziemię. Każdy ma jakieś problemy, nikt nie będzie miał idealnie, bo życie, to nie jest bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - lepiej być w małżeństwie niż "usychać z samotności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Collider
To jest straszne z tymi kobietami. Mnie rodzice nie pozwalali się spotykać z chłopakami, bo bali się, że zajdę w ciążę. Idzie mi na 23. rok i nigdy nie miałam chłopaka. Dobra metoda-zabraniać wszystkiego, a potem mieć pretensje, że dziewczyna nie umie sobie znaleźć drugiej połówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle nie rozumiem tego tematu :-) Wiadomo, że każdy chce kochać i być kochany, ludzie nie marzą o tym by usychać w samotności. Tylko, że nie każdy ma tyle szczęścia w życiu osobistym i nie każdy stworzy udany związek, rodzinę. Takie życie. Po co licytować się kto ma lepiej, a kto ma gorzej. Jaki w tym sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie temat brzmi komu jest trudniej, być bez kobiety bo kobieta to i tamto bo w semie nie wiem co.Lub bez mężczyzny bo mężczyzna naprawi.Może kobieta sama w domu boi się mieszkać, a mężczyzna ma na to wywalone.Komu jest trudniej samemu spać? Jak postrzega cię społeczeństwo jako kawalera?czy pannę?Czy tak samo ?Czy któraś ze stron ma gorzej?Albo jest bardziej przegrany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach kiedy w Polsce każdy może zdobyć wykształcenie niezależnie od płci i może pracować, podróżować po świecie dziwi mnie takie podejście, że żeby dać sobie radę w życiu potrzebujemy chłopa czy kobiety. Nie o to chodzi w tym wszystkim. Uważam, że stworzenie udanej rodziny, bezpiecznego i ciepłego domu (i nie mam tutaj na myśli budynku), to jest bardzo ważne i chylę czoła przed tymi, którzy potrafią tego dokonać. Jest w tym sens życia. Tak i piszę to jako osoba samotna. Mi się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania naukowe udowodnily, ze: 1. mezczyzni zyjacy samotnie (starzy kawalerowie) wiecej i powazniej choruja, oraz umieraja znacznie szybciej niz zonaci, umieraja o wiele lat wczesniej! Sa tez znacznie mniej szczesliwi niz ci w zwiazkach 2. kobiety zyjace samotnie (stare panny) zyja tyle samo co ich zamezne kolezanki lub dluzej! Pozostawanie w staropanienstwie nie ma tez wplywu na ich zdrowie, choruja podobnie. Wniosek: staropanienstwo nie ma wplywu na kobiety, zyja dobrze, a nawet lepiej. Starzy kawalerowie zyja krocej, wiecej choruja oraz sa mniej szczesliwi. Gorzej byc starym kawalerem. Po prostu kobiety dbaja o mezow, piora, sprzataja, gotuja, prowadza do lekarza, dbaja o mieszkanie, do tego daja dzieci, a te daja sile i chec do zycia, itd. dlatego taka duza roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ma znacznie gorzej bo kobiety wymagają modeli z wygladu dlwtego tyle jest starych kawalerów. Ja chyba zostane sam do konca zycia z powodu chorych oczekiwan kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co ci mężczyźni chorują bo to istotna rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w ciagu 3 lat nie znajde dziewczyny zakladam blog piszac jakie kobiety sa nie dobre i dlaczego nigdy w związku nie byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, to napewno wtedy znajdzesz. Ludzie, skad wy macie takie glupie pomysly. Czy Model oraz Namyslow to jest ta sama osoba? Tak uważam i pewno trafilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem tą samą osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
estem oburzony wymaganiami kobiet dlatego często zakladam tak tematy. Starym kawalarem pewnie zostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×