Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kim jest być gorzej starym kawalerem czy starą panną?

Polecane posty

Gość gość
To wolny kraj, więc możesz pisać dowoli o kobietach szukających modeli do związku :-) chociaż nie jest to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Model, musisz byc kompletnie do d..., że cie żadna nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiem pracownika mopsu
Kwestia indywidualna. Faceci też często wysiadają, zaczynają pić, ćpać, kobiety zresztą tak samo. Tak się składa,że sebixy, które piją i ćpają zawsze mają jakieś karyny pod ręką. I to całkiem fajne laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie problemy. Ja już jestem stara, 29 lat i jestem w mniejszości, bo mam męża. Większość osób z mojego rocznika ze szkoły średniej i studiów to single. Ktoś już wcześniej pisał, że nie każdy potrzebuje koniecznie małżeństwa, żeby poradzić sobie w życiu. Też tak uważam, w tych sprawach nic na siłę. Zauważyłam poza tym że singlami bardziej przejmuje się rodzina i ubolewa nad ich losem niż oni sami, szczególnie na wsi i na prowincji. Kolega z pracy jest ze wsi, ma 25 lat dopiero, a ciągle słyszy, "..szukaj żony, znajdź jakąś babę wreszcie..", a koleżanki jeszcze gorzej mają przy okazji spotkań rodzinnych. Dlatego jakoś mnie nie dziwi, że komuś jest przykro z powodu bycia singlem i robi z tego dramat:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzni gorzej znosza bycie samemu bo sa bardziej wrazliwi i uczuciowi niz kobiety. Kobietom to tylko seks i pieniadze do zycia wystarcza a mezczyzni maja uczucia wyzsze i potrzebuja wyzszych form uczuc jak milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno być więcej starych panien żeby było co ****ać im i tak już wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jest prawdą, że kobiety mają chore oczekiwania wobec faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kto to napisal ma niezle poczucie humoru i na zarty mu sie zebralo: "Mezczyzni gorzej znosza bycie samemu bo sa bardziej wrazliwi i uczuciowi niz kobiety. Kobietom to tylko seks i pieniadze do zycia wystarcza a mezczyzni maja uczucia wyzsze i potrzebuja wyzszych form uczuc jak milosc. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa482
18.52 - tak, to niezły żart Kobieta ma lepiej pod tym względem, że z łatwością zadba o dom, ugotuje, a facetowi, że coś naprawi czy przeniesie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary kawaler ma gorzej, zwłaszcza jak mamusia przestanie się nim zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotność dla nikogo nie jest miła, ale sądzę, że facet ma trochę gorzej jeśli chodzi o tzw. presję społeczną. Kobiecie 40-letniej nie jest miło słyszeć, że jest starą panną, ale chyba gorzej czuje się 40-letni prawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawaler wcale nie musi byc prawiczkiem, przeciwnie: moze prowadzic bardzo bujne zycie erotyczne. Jednak to nie daje mu tego co zona. Panny daja, ale ciagna i kazdy idzie w swoja strone. Zona ma zupelnie inny wymiar i wartosc, dlatego wiekszosc facetow sie zeni i pozostaje z jedna kobieta przez cale zycie, chociaz wacek by sobie pofikał (co zona to mocno ogranicza, a jednak faceci wybierają żonę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak znajdę żone to się ożenie, ale kiedy to będzie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×