Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 letni synek robi kupy tylko na rzadko

Polecane posty

Gość gość

Przepraszam Mamy od razu z góry za taki tytuł ale po prostu jak tomiałam nazwać.,. Mój synek 3 letni robi kupki tylko na rzadko i jest chudy,w zasadzie coraz chudszy, je normalnie, warzywa, malo miesa i minimalne ilosci slodyczy. Zaczynam sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź do lekarza jak się martwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest normalne - natychmiast kobieto do lekarza z dzieckiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie do lekarza! To może być jakaś nietolerancja pokarmowa, ale również coś jeszcze gorszego - choroba jelit, celiakia itp. Możliwe, że rzadkie kupy są od zbyt dużej ilości warzyw, ale nie lekceważ tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też tak miał i do tego ciągle bóle brzucha. Zrobiliśmy mu badania na celiaklie i pasozyty ale nic nie wyszło. Mój w ogole na wadze nie przybieral. Po jakims czasie wyszlo w badaniach ze ma niedocxynnosc tarczycy.ale czy to mialo zwiazek z tymi bolami brxucha i rzadkimi kupami to nie wiem ale teraz nie ma juz z tym problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to celiakia. Moja córka cierpiała tak samo dopóki nie zmieniłam jej diety na BG. Sama mam genetyczną celiakie i jestem gluten free, więc to nie było problematyczne. Polecam Ci spróbować Taka podpowiedź... Jeżeli śmierdzi bardziej niż powinno to na pewno celiakia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloooda
Również uważam podobnie jak dziewczyny, że może to być objaw nietolerancji pokarmowej. Jeśli jesteś z Wrocławia to polecam ci udać się na badania do tej firmy http://www.euroimmundna.pl/nietolerancja-pokarmowa, jeśli nie jesteś z Wrocławia to sobie chociaż poczytaj ponieważ na stronie w zakładce tej choroby jest dużo informacji które mogą ci się przydać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×