Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2017

Polecane posty

Gość gość
Bo trzeba zalozyc nowy temat. Tu juz za duzo postow i sie tnie :/ Aga powodzenia!! :D Panicara trzymam kciuki zeby i u ciebie cos ruszylo! :) Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga powodzenia. Szczęśliwego rozwiązania i szybkiego porodu!!! Odezwij się po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) tu Ula- termin miałam na wczoraj. Właśnie wracam z KTG, zapis wykazał jakieś skurcze, jeden był wyczuwalny (ale niebolesny), innych w ogóle nie wyczułam. Pózniej moja lekarka mnie badała, trochę pogmerała znowu przy szyjce(aaałaaa) i mam 3cm rozwarcia. Mała bardzo nisko, ale podobno trochę się odpycha. Mogę urodzić już w każdej chwili i naprawdę bardzo bym chciała żeby stało się to teraz w weekend :( bo jak nie, to w poniedziałek znowu mam się zgłosić na KTG i powiedziała że bardzo możliwe ze już mnie zostawią. Co jakiś czas pobolewa mnie brzuch jak na miesiączkę, teraz po tym badaniu szyjki częściej. Masuję brodawki, robię przysiady, rozciągam się, wszystko mnie boli w środku. :( a jak u Was, też tak macie że już nie możecie sie doczekać? Pozdrawiaam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre wieści w takim razie dziewczyny:) Aga Trzymam kciuki!:) Malwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ula ja mialam wielkie parcie do tej pory, ze musze urodzic juz teraz zaraz! Co jest straszne bo im bardziej sie nakrecamy tym to przynosi odwrotny skutek. Teraz wrzucilam na luz... co bedzie to bedzie. Mala i tak kiedys wyjdzie hehehe. A co do boli i wszelkich "urokow" ciazy, to porod bedzie chyba jeszcze gorszy, wiec moze nie powinnysmy az tak teraz narzekac? :) my cieszymy sie ostatnimi chwilami z brzuszkiem i mezem bo to ostatnie chwile tylko we dwoje :) nie liczac kotow :p Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga w końcu się doczekałaś! :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
no dziewczyny ja juz mam.na co czekac,na czwartek do kliniki na indukcje, ale powiedziala mi dr ze nie sadzi zebym dotrwala wiec juz wiedzac ze zostalo tymko te kilka dni jestem spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski jaki macie obwód brzucha ? ja własnie zmierzyłam 108 cm ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panicara no to nieźle:) i jak samopoczucie? Mówisz że spokojniejsza jesteś no i fajnie:D ja mam wizytę dopiero za tydzień i w sumie bardzo mnie ciekawi co powie lekarz:D dziś zaczynamy 38 tc ehh:) brzuch mi coraz bardziej przeszkadza:/ u Nas dzisiaj pierwszy ciepły dzień wiec byłam w mieście bez kurtki i oczy wszystkich dziewczyn były skierowane na mnie aż mi było głupio i wstydziłam się. Przypominam sobie jak to było fajnie przed ciążą, tak lekko i zarazem stabilnie a teraz to jestem pingwinem bujać się na boki, ociężała i w ogóle zestresowany porodem:/ Wrrrr. .. Malwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaEwelina
Ale sie rozpisałyście ;) Aga powodzenia! u mnie nic sie nie dzieje.. Wszyscy przepowiadaja że urodze w pierwszej połowie maja ale mi się nie wydaje żeby tak miało być.. Już sie doczekac nie moge ;) wczoraj mylam podłogi na kolanach żeby coś przyspieszyć.. Im bliżej terminu tym bardziej sie stresuje i wiecej o tym myślę.. Zazdroszczę wam że juz cis sie dzieje ;) wczoraj bylam u kuzynki ktora urodzila miesiac temu i wyglada jak modelka ;) jest szczuplejsza niz przed ciąża, może u nas dziewczyny tez tak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaEwelina mówisz że wyglądała jak modelka?:) no nieźle ale pewnie przytyła mało albo tylko w brzuch jej poszło? Malwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
No jak juz sie ma ten ostateczny termin to juz sie mozna bardziej wyluzowac, bede sobie spokojnie czekac do czwartku z nadzieje ze przyjdzie wczesniej. Bo ostatnie dwa tyg to byla frustracja ze zniecierpmiwienia no ja niewiem czy ja w miesiac 20 kg zrzuce, ale niemozliwe to.nie jest. Moja znajoma przybrala 14, po wyjsciu ze szpitala -10, a dwa tyg pozniej ponizej wagi z przed ciazy. Ale ona.raczej miala te kg w brzuchu bo tak ogolnie to byla szczupla, ja to juz jestem troche wielorybek. Ale w ten tydzien schudlam 1 kg. Ponoc tak sie dzieje przed porodem. Ja sobie daje 2 miesiace bo w sierpniu mam zamiar na plazy spedzic w bikini w rozmiarze 36-38. Jej tez pomaga karmienie zrzucic, mowila ze potrafi wsunac tabliczke czekolady na raz a jest juz bardzo szczupla, i pierwsze dni chudla 0,5kg na dzien. Juz sie nie moge doczekac spadajacych nr na wadze dzien za.dniem, to motywuje najbardziej do zdrowej diety i ruchu jak widzisz postepy, bo ja w ciazy mialam wiele momentow.gdzie obiecywalam sobie lekka diete i zero slodyczy i waga i tak rosla wiec to tylko mnie frustrowalo bardziej i konczylam.na sofie ze slodyczami uzalajac sie nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm to nieźle Panicara, mam nadzieję że nam tu wszystkim wszystko ładnie spadnie i tak jak mówisz ja też starałam się jeść lekko i zdrowo a waga i tak rosła więc już nie wiedziałam czy to przez moje jedzenie czy przez ciążę ale skutek tego był taki że mocno mnie to dolowalo i dołuje nadal:/ też już bym chciała wiedzieć kiedy urodze:/ Malwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Panicara mam tak samo :D:D ta flustracja z tych dodatkowcyh kg powoduje ze jeszcze musze "zajeść ten stres" :P okropne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
emkrk no bo jak juz mamy cierpiec przez te dodatkowe kg to chociaz troche przyjemnosci sie nalezy i bledne kolo sie zamyka hahaha Ciekawe jak tam Aga, pewnie biedna sie teraz meczy w skurczach, a moze juz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaEwelina
Właśnie miala taki sredni brzuch, moze taki na 7 miesiac bardziej niz na 9 ;) ale powiem wam szczerze ze nie ma co przesadzac z tym odchudzaniem bo jak dla mnie ta moja kuzynka jest za chuda.. Praktycznie skora i kosci.. Ja uwazam że kobieta powinna być troszke 'przy kosci' ;) nie ze gruba ale tez nie same kosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawe co tam u Aga? :) może się niebawem dowiemy:) Tak masz rację MamaEwelina kobieta trochę ciałka musi mieć i ja też jestem tego zdania!:D Malwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Aga, Ula i Marysia... Magdzie to sie serio udalo. Ja juz sobie zamówilam ten wiesiołek, malinki tylko do tej parzonej kawy cos się nie umiem przekonać... A co ma być to będzie. No tez mnie przeraża to ze tak narzekamy :) ale serio wyobrażałam sobie ciążę zupełnie inaczej.. ;) podejrzewam ze kazda z nas miała inne wyobrażenia. Kurcze mam wyrzuty sumienia po przytulaniu... Wiem ze nic złego sie nie może stac.. Ale jakies to takie zwierzęce mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ;) U nas po wszystkim. Wczoraj o 21.50 przyszedł na świat Filip ;) 4100 i 57 cm. Obeszło sie bez nacięcia -co mnie bardzo cieszy. Mąż byl ze mną i dzielnie mnie wspieral, płakaliśmy oboje jak dzieci ;) Same parte 15 minut. Wody odeszły przed samym porodem. Do szpital pojechaliśmy o 16 takze szybko poszło. Niestety bole byly bardzo silne aż nie zdawałam sobie sprawy ile razy przeklinałam :-( No ale człowiek w takich chwilach nie panuje zwłaszcza ze dziecko takie duże bylo a miało mieć 3700. Dwie godziny po porodzie zawieźli mnie na oddział, pól godziny później juz się kąpałam. Jednak synek nie dal mi spac i teraz dopiero odsypia nocne wygibasy ;) Ale o wszystkim sie zapomina jak sie patrzy na ta buźkę ;) Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i Was pociesze co do Wagi. Na oddział przejmowali mnie to wazylam 106 kg , po porodzie podczas kąpieli 95. Dzis rano 93 ;) Spada :D Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia : 03.05 Aga : 04.05 - urodziła 5.05 Ula: 04.05 Magda: 06.05 - urodziła 30.04. Emkrk:10.05 Panicara: 11.05 Ewelina : 14.05 Rundelduda: 17.05 Orbitka1990: 21.05 Kasiafasolka : 25.05 Malwi:25.05 Natka : 26.05 MamaEwelina : 27.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, czytam post od samego początku i jestem na bierząco :) nie udzielałam się jeszcze :) Termin na 29 maj, ale przed wczoraj lekarz powiedział ze sxyjka znacznie skrócona i rozwarcie 1cm. Kolejna wizyta na 25 maja ale mówił juz tak jakby miało jej nie być. Ktg teraz w czwartek po raz drugi. Były chyba skurcze przepowiadające, ale nie jestem pewna czy na pewno, byly delikatne. Już wsxystko spakowane i czekamy na córke ;) Pozdrawiam, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Aga o jejku ale super! Moje gratulacje :)))) mysisz byc wykonczona ale przeszczesliwa! Przy 4100cie nie nacieli ani nie peklas? Ale szczescie! Odpocznij i koniecznie sie odzywaj co i jak! My tu wszystkie zniecierpliwione siedzimy jak na szpilkach haha a z tymi kilogramami to mi naprawde sie humor poprawil jak przeczytalam :) ja sie wlasnie obudzilam i juz jestesmy na fochu z moim o p*****ly jak zwykle... :/ mialam nadzieje spedzic ten weekend przyjemnie bo to nasz ostatni tylko w 2 a on sie wkurza o wszystko i psuje atmosfere... Ehhh faceci nie maja za grosz wyczucia czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
kasiafasolka nie mysl tak nawet, zwierzece to wlasnie napewno nie jest bo zwierzeta tego nie robia w ciazy! Tylko sa zblizenia ktore prowadza do zaplodnienia, wiec to jak najbardziej ludzkie ze potrzebujecie z mezem bliskosci i czulosci zwlaszcza teraz! Ja ci zazdroszcze bo ja to juz nawet nie moge, niby mam ochote i moj jeszcze wieksza ale bardzo mnie boli :/ jestem jakby spuchnieta tam i kazde zblizenie odczuwam jak dziewica prawie :/// oboje sie zastanawiamy jakim codem ma tamtedy wyjsc dziecko wielkosci melona jak ja sie taka ciasna zrobilam... No ale skurcze mam nadzieje ze zrobia swoje bo chyba mnie porozrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga gratuluję ! 4100 faktycznie kawał chłopa :D Cieszę się, że wszystko tak ładnie się skończyło, tym bardziej że Twoja ciąża była z "przygodami" ;/. Zdrówka dla waszej dwójeczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny! :) widzę tu same dobre wieści od rana:) Aga gratulacje najserdeczniejsze! :) no kawał chłopa serio serio a Ty jaka dzielna i nie peklas no super naprawdę bardzo się cieszę tym bardziej że miałaś tyle stresów wczesniej:/ a no i z tymi kg też mnie pocieszylas dzięki! :) miło się słucha takich rzeczy:D dużo zdrówka dla Ciebie i rodzinki!:) Malwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga gratulacje i niech Filipek zdrowo rosnie :) duzy chlopak z niego :)))) Witaj Marta, dopisz sie do listy i zagladaj do nas :) Kasia, Panicara ma racje, nie mozna tego tak traktowac. W "normalnych" warunkach bys tak nawet nie pomyslala, a teraz w czym jest inaczej? Ze masz brzuszek? :) Dla mnie przytulanie teraz jest bardzo wazne, bo w jakims stopniu daje mi wewnetrzny spokoj, ze maz mnie akceptuje taka jaka jestem teraz, jak wygladam i nadal mu sie podobam mimo wszystko. Chociaz tez jest ciezko ale smiejemy sie, ze chyba znow jestem dziewica hehehe jednak nie sprawia mi to bolu, po prostu jest jakos inaczej. Poza tym nie oszukujmy sie, ale to sprzyja szybszemu rozwiazaniu wiec... :p U nas cisza i spokoj. W nocy tylko brzuch bolal okresowo. Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu nie widzę posta a dodałam przed chwilą:/ Malwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga gratulacje!! Wszystkiego dobrego dla dzidzi i dzielnych rodzicow!! Super info z rana!! Jak będziesz miec sile i ochotę to czekamy na wiecej info. Czy personel ok, czy bylo skóra do skóry 2h, czy znieczulenie, jak z karmieniem, itd. Ale najważniejsza teraz Ty i maluszek. Odpoczywajcie i cieszcie się sobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga wielkie gratulacje :) Cieszę się, ze masz już swojego bobaska :) U mnie cisza, żadnych skurczy, wszystko dobrze. W poniedziałek pewnie pójdę na wizytę do lekarza. Po ilu dniach od terminu wywołują poród?Wiecie może? Chciałabym aby mnie Mój lekarz skierował do szpitala na wywołanie, to czekanie jest bardzo stresujące :( Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×