Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ona mnie nie podnieca

Polecane posty

Gość gość

Mam pewną przyjaciółąkę chodzimy razem do kina ogólnie spędzamy dużo czasu razem bardzo dobrze nam się dogaduje ale ona mnie wogólne nie podnieca nie jest zbyt atrakcyjna (ja przyznam że też) ale nie wiem co robić raz się calowaliśmy (bardzo ją lubię myślałem że się uda) ale podczas tego czułem wstręt nie wiem co robić z jednej strony ją lubię i chciałbym żeby moja dziewczyna miała taki charakter ale z drugiej ona wcale mnie nie podnieca (płaska jak deska pruszczata i te wystające zęby ) ja mam 23 ona 21 jest moją pierwszą (ona sądzi chyba że jesteśmy parą ale ja nie wiem co o tym myśleć ) chciałbym być z nią ale przyznam szczerze nie potrafiłby z nią uprawiać seksu co robić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plaskosci, zebow, pryszczy -tego sie nie przeskoczy tak jak cip.ki motylka, obwislych cyckow jak po 2 ciazach czy siwych loniakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam motylka a jestem super atrakcyjna, jak do tej pory jeszcze żaden mi się nie oparł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co mam robić zerwać kątaktowanie ale czy mam jeszcze szansę na znalezienie ideału ( nie jestem majętny mam 174cm ogromny nos co prawda mam kaloryfer na brzuchu i ogólnie dość wysportowaną sylwetkę ale z doświadczenia wiem że to dla kobiet niema znaczenia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1jedynka
to już było rok temu opublikowane, słowo w słowo to samo. boty tu włączają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rok temu jak teraz to napisałem mam taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz że ty ja podniecasz może też cie oszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robić? Przestać fantazjowac. Ladne i przecietne czują do ciebie to samo co ty do tej kolezanki. Brzydale nie maja zwiazkow z pozadaniem. Nigdy. Podejrzewam ze ona będzie nawet zadowolona bo mało która lubi seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×