Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak z internetu

Polecane posty

Gość gość

witam mam problem niedawno bo jakieś półtora tygodnia temu poznałam chłopaka przez internet wczoraj powiedział że zaczyna o mnie myśleć już nie jak o kolerzance ja też zaczynam do niego coś czuć ale boje się że jeśli bylibyśmy razem to byśmy szybko zerwali już raz byłam w takiej sytuacji i nie wyszło z tego nic dobrego teraz ten chłopak z którym pisze napisał że będzie na mnie czekał jak długo będę chciała wstępnie ustaliliśmy że spotkamy się za pół roku i w tedy będziemy o tym myśleć co z nami dalej dodam że jest ode mnie starszy 4lata i umiemy pisać godzinami ale jeszcze nie widzieliśmy się w realnym świecie co myślicie o tym wszystkim czy to dobry pomysł by dalej w to wchodzić czy może lepiej nie jakie jest wasze ogólne zdanie na ten temat? Dodam że oboje jesteśmy już pełnoletni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpliwe, bo faceci mają swoje potrzeby. Wątpię aby szczerze czzekal. Ale może trafił Ci się wyjątek?? Pamiętaj nie ufaj . Niedawno oglądałam w tv jak jakiś koleś z neta kilka kobiet młodych naciagnal na kasę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czekaj pół roku. Spotkajcie się jak najszybciej zanim zaczniesz go idealizować. Im dłużej tylko piszecie tym bardziej jego obraz w Twojej głowie może być odrealniony i tym większa klęska w realu. W zasadzie związki na odległość są same w sobie słabe i łatwo się wypalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama spotkałam się wczoraj z chłopakiem po 2tyg znajomości. Myślę że czekanie pół roku jest bez sensu bo może nie być tak różowo w realu i jeszcze byś żałowała straconego czasu... Ale skoro tak wolisz to ok. Jeśli tylko dobrze ci się z nim pisze / rozmawia to kontynuuj to ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×