Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda1992v

Moja skóra zaczęła się bardzo szybko starzeć, proszę o pomoc

Polecane posty

Gość Magda1992v
Przepraszam, ale brzmi jak reklama :( biore omega3, biore b complex od wczoraj poelcany przez osobe ktora tu napisala, biore cynk potas i wit c i dzis chce kupic kapivit a+e fotre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furiosa
To bardzo proste - masz 24 lata, młodość za Tobą. Kobieta w okolicach 25 roku życia się sypie i nie ma odwrotu. Skóra się zmienia, pojawiają się zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj wzbogacic diete w zdrowe tluszcze, porzadnie wzbogacic. I nie jakies kapsulki, tylko orzechy, awokado, olej lniany. Poczytaj tez na forach dla Hashimoto, tam maja listy sprawdzonych i polecanych endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1992v
Dziekuje za komenatrze, nie sadze zeby ta zmiana byla zdrowa, stala sie zbyt szybko, i czuje sie bardzo nienaturalnie. Naprawde nie czuje ze to jest tylko kwestia wieku, to musi byc cos wiecej ... to nie sa tylko zmarszczki, naprawde. jesli chodzi o diete to staram sie jesc zdrowo. I duzoo pic wody mineralnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1992v
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam problemy z tarczycą, przez co moja skóra jest cieńsza i widać na niej zmarszczki bardziej niż u moich rówiesniczek. Już nie wiedziałam co ze sobą zrobic, ale trafiłam do wspanialej kosmetolog w Poznaniu. Zmieniłam dotychczasowe kosmetyki na te które mi zaleciła i jest teraz znacznie lepiej. Do mycia używam mleczko i tonik do skóry delikatnej Thalgo, kremy lekkie natłuszczająco-nawilżające i raz w tygodniu maseczkę - wszystko kupiłam w gabinecie kosmetycznym. Dużo pomogły mi zabiegi w gabinecie, nazywają się Cold Cream Marine Ritual, jak jesteś z Poznania to polecam salon Beauty Premium, a jeżeli z innego miasta to na stronie thalgo.pl znajdziesz adresy gabientów, które również robią takie zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1992v
Dziekuje, jestem z krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1992v
ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasiaa28
Najlepsze jest nasienie byka. Świerze nasienie wcieraj w skórę. Naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest jak ktoś używa kosmetyków drogeryjnych z chemicznym składem. To wszystko przenika do organizmu i takie są skutki. Teraz to nie wiem czy jest jakiś ratunek ale dla tych co mają jeszcze szansę na zmianę sposobu pielęgnacji ciała sugeruję kosmetyki naturalne. Szczególnie oleje rożnego rodzaju. Mam kod rabatowy na 10% do alezielonysklep.pl - WAKACYJNEZAKUPYAZS Tam jest dużo kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1992v
nowy dzien, podnosze :) z dnia na dzioen jest coraz gorzej naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1992v
dzieki :) czy ktos ma jeszcze taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaMama89
Witaminy przede wszystkim! Pij dużo wody, wtedy skóra będzie miała możliwość nawilżenia się i napięcia. Ja osobiście jeszcze dla wzmocnienia efektu nawadniania i brania witamin, od niedawna stosuję jeszcze kilka razy w tygodniu maskę jednominutową od Repahage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1992v
niestety picie wody nic nie pomaga, pije butelke dziennie w pracy iinne plyny poza praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda, ważna jest ochrona przed słońcem i filtry wysokie trzeba stosować i tylko apteczne kosmetyki z witamina c lewoskrętną i retinolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy nadmiarze progesteronu skóra robi sie cienka,wiotka i powstaja zmarszczki.Diagnoze wystawi ci lekarz.Ja tam nie mam takich problemów jak Ty.Polecam pić wino,dobrze konserwuje,zawiera antyoksydanty :D haha ,żartuje,won do lekarza,bo niedługo pomylą cie z babcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ci nasmarowywac sie olejem kokosowym - świetna sprawa. I koniecznie wprowadź do diety dużo ryb, orzechów... codziennie zjadaj porcje. Mi to wiele pomogło. Polecam ci tez balsam zielony z garniera. Często nasza cera bardzo reaguje na zmiane diety...moze zaczełas ostatnio czesciej jadac cos niezdrowego...moze mniej pijesz...lub niewyetarczajaco. Pij min 2l wody dziennie.... potestuj te nawyki tak z 2mc...jak ci sie nie poprawi to idź koniecznie do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka8512
Podejrzewam, że brakuje Ci nawilżenia. Ale nie nawilżenia drogeryjnymi kremami tylko porządnego zabiegu i porady profesjonalisty. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Warszawy to polecam ten salon: http://permanentnymioduszewska.pl . Pani ma szeroką wiedzę i może będzie umiała Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam problem ze skórą, ale byłam ostatnio na zabiegu kosmetycznym z płatkami złota. Skóra od razu zrobiła się inna w dotyku, bardziej napięta i rozświetlona. Kosmetyczka powiedziała mi, że takie płatki złota można zamówić w http://edan.krakow.pl/, więc nie wiem czy na własną rękę nie zacząć robić takich masek w domu, skoro efekty są naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskółeczka44
Cześć, Magdo :) Mam podobny problem. Od 8 lat choruję na Hashimoto. Wiele się zmieniło od tego czasu. Przede wszystkim mam problemy z wagą - ciągle mi się waha. Moja skóra także się pogorszyła. Na szyi i klatce piersiowej zaczęły mi się robić suche krostki, które nigdy nie znikają całkiem - nawet po wszelkiego rodzaju pilingach, a na twarzy w okolicach skroni i nad czołem mam pełno drobniutkich tłuszczaków. Chodziłam do dermatologa, ale ten zalecał mi tylko pilingi enzymatyczne i kremy nawilżające. Niestety, nic nie pomagało. Znalazłam w końcu na to swój sposób. Oczywiście, poza przyjmowaniem Euthyroxu (u ciebie jest to Letrox), staram się stosować naturalne kremy nawilżające bez silikonów, parabenów, olei mineralnych, barwników etc. z wiekszą zawartością mocznika (urea). Wtedy wyraźnie czuję, jak moja cera się wygładza i nawilża. Ponadto często stosuję na noc olej kokosowy extra virgin (nieoczyszczony) lub olejek z pestek granatu (można go kupić w Rossmanie -firmy Alterra jest najtańszy). Doustnie zażywam codziennie tran w kapsułkach (najlepszy jest ten najmocniejszy w dawce 1000mg - raz na dobę; w nim zawarte są kwasy omega 3-6-9) i codziennie piję 2 szklanki soku z marchwi i cytryny. Sok piję już miesiąc czasu i zauważyłam, że poprawił mi się nie tylko koloryt skóry, ale też jej napięcie i nawilżenie. Naprawdę czyni cuda! Poczytaj sobie o tym soku tu: http://surojadek.com/sok-z-marchwi-poznaj-jego-zdumiewajace-wlasciwosci/ Pozdrawiam i życzę powodzenia! Na pewno się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedewszystkim skorzystaj z profesjonalnych usług dobrego daniny kosmetycznego w Lublinie. Najlepiej zgłoś się na konsultacje do Esthe, tam kosmetolog dobierze Ci piekegnację po to, żeby zatrzymać te procesy, które zaczynają się dziać na Teohej skórze. Też jestem młodą odobą i mam tendencję do zmarszczek. Korzystam w Esthe z zabiegów złuszczających ale też zrobiłam kilka fal radiowych pod oko. Zdecydowana poprawa. Wazne to trafić na specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LawAndOrder
Zgadzam się z tym nawilżaniem. Tu mogę polecić Hydro&Dry Control Efektimy. Pięknie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Further
Nawilżanie najlepsze to dla mnie żel z aloesem od Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zacznij używać kalogen, ja używam od wielu lat super sprawa, buśka jak pupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×