Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MizantropiaOdraza1994

Ile macie lat i jakiej muzyki słuchacie?

Polecane posty

Gość gość
a sa jakies normy w jakim wieku jakiej muzyki?bo zauwazylam ze tak do 12 lat hiphop, potem kobiety: do 20 rock i metal, po urodzeniu dziecka placz i smiech dzieciecia, odglosy na USG i wylacznie piosenki dla dzieci, faceci do 30 rz rock i metal a potem glos silnika w samochodzie, muzyka filmowa, powazna itp.no i jeszcze w wieku okoloslubnym i na starosc disco polo.jakos nie wypada sie w pewnym wieku przyznawac ze sie czegos slucha, bo to tylko dla mlodziezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba sie wiekowo nie mieszcze w tym watku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Siemka,moj 8letni syn slucha Behemota,Iron maiden,tsa,volbit niewiem,czy dobrze nazwy wpisalam,ja gotic metal,canibal corps no i to co maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 27 lat i jestem fanką grupy Queen, lecz tylko w dawnym składzie. Bez Freddiego żaden kawałek nie ma takiej magii... Trudno o zespół, którego utwory pojawiają się na każdej imprezie sportowej, a Queen ma nie jeden, a dwa takie numery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Siemka,moj 8letni syn slucha Behemota,Iron maiden,tsa,volbit niewiem,czy dobrze nazwy wpisalam,ja gotic metal,canibal corps no i to co maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy kobieta w wieku 35-40 moze jeszcze czegos sluchac?jakie wasze zdanie?czy po 30 powinno sie juz przystopowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego miałaby nie móc? 30 to nie starość, a poza tym, mój dziadek - lat 85 namiętnie słucha Vangelisa i muzyki filmowej Zimmera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie chodzi o muzyke powazna czy operowa, co do tego nie ma ograniczen, ale jak byscie zareagowali widzac starsza pania na koncercie rockowym czy ze sluchawkami na uszach-czy to was razi/zniesmacza?pytam bo duzo osob mowi ze jestem nienormalna, jeszcze facet w tym wieku moze sobie cos puscic z youtuba i powspominac mlode lata, ale kobieta?nawet jesli nie ma meza i dzieci, moze co najwyzej pokopac w ogrodku, rozwiazywac krzyzowki czy porobic skarpetki na drutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dger24243
muzyka relaksacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 30, jeżdżę na koncerty i festiwale, czasami z moją mamą, lat 50+, która też słucha metalu symfonicznego. Ja idę na płytę szaleć, ona na sektory, żeby słuchać i oglądać. Nie widzę w tym niczego dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotycka
Słucham klimatycznej muzyki, chodzę na koncerty przeważnie metalowe i nie ma nic dziwego w tym, że oprócz młodych ludzi jest też spora grupa osób 40+ i świetnie się bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba tyle
Mam 14 lat i słucham ABBY, Queen, The Police, Bee Gees, Earth, Wind & Fire, The Weather Girls, Village People, Wham!, Cyndi Lauper, Culture Club, Hot Chocolate. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara baba nie może iść na wiejską imprezę z disco polo, bo to nie wypada. Na koncercie rockowym czy metalowym stare baby zawsze i wszędzie mile widziane. To nikogo normalnego nie zniesmacza. Tak samo jak widok kaleki na koncercie. Jedyne co zniesmacza, to że z wiekiem gust się zmienia. Jakiś prowincjonalny prymityw, który nigdy nie był na porządnych koncertach bredzi, że rock i metal jest dla młodych, tylko i wyłącznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola z grzybica stop
Mam 14 lat i slucham Marilyna Mansona.Jaram sie nim i uwielbiam jego wiszaca,rybia gebe i jego kozi glos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam zaczynałem kiedyś od rocka później był metal na początek heavy, hard, dalej coś mocniejszego melodic death, trochę black'u. A czego słuchałem to w opisie pod avatarem zostawiam linki do playlist i generalnie poznania moich propozycji. Oczywiście za młodu i obecnie miałem też epizody z innymi rodzajami muzyki - chociażby z hip-hopem polskim, techno, elektro, muzyką klubową (sety dj-skie) i disco z lat 80 i 90. Lubię też posłuchać synthwave, industralnych klimatów z porządnym bitem basowym czy remixów metalowych utworów a także w drugą stronę tj. metalowych coverów utworów z innych gatunków. A podsumowując to obecnie 80-90% rock/metal a pozostałe to właśnie szeroko pojęta elektronika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×