Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość GrubAśka

PROBLEM Z MASTURBACJĄ U 6 LETNIEJ DZIEWCZYNKI ? sPOTKAŁ SIĘ KTOŚ ? cO ROBIĆ ?

Polecane posty

Gość GrubAśka

Hej mam trochę dziwny, żeby nie powiedzieć wstydliwy problem. Moja 6 letnią, masturbuje się. Dla mnie top dziwne, ale wg lekarza Onanizm u takich dzieci to norma i powszechne ? Ktoś miał coś takiego ? Coś z tym robiliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przypadkiem nie ma stanu zapalnego jakiegoś? A ty od razu, że się masturbuje :( Co za pokolenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznaje swoje ciało po prostu, przejdzie jej. A jak wcześniej ktoś napisał, może ma jakis stan zapalny i ją boli, swędzi czy piecze? Nie bierz jej za zboczoną zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrubAśka
Dlatego byłam u lekarza, miła trochę obrzmiała łechtaczkę, ale lekarka stwierdziła że to właśnie od masturbacji, nic nie skazuje na stan zapalny ani np pasożyty. Poza tym widać że ma jakieś skurcze, potem jest rozluźniona. dal mnie to masakra, ale lekarka nie widzi problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pooglądaj sobie rozmowy w toku, tam w jednym odcinku poruszany był taki problem, rozmawiają o tym i seksuolog udziela jakichś porad. Odcinek nazywa sie "moje dziecko ma 4 lata i juz interesuje sie seksem" cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety onanizm dziecięcy jest normalnym zjawiskiem, jedyne co możesz robić, to odwracać uwagę córki kiedy widzisz, ze zaczyna to robić. Pod żadnym pozorem jej nie strofuj ani nie okazuj, ze robi coś złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrubAśka
No własnie coś takiego mówiła lekarka, ale to szok widząc orgazm u 6 letniej dziewczynki. Mnie to zastanawia że podobno to powszechne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 7 letnia córka tez to robi, jest duża już się ukrywa bo wie ze nie powinna. Zaciska nogi albo robi sobie ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne. Odkrywa swoje cialo. Zwykle to mija. Na razie sie bardzo nie przejmuj, chyba zebys widziala, ze sprawa narasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrubAśka
Dzięki wszystkim za pocieszenie i uspokojenie :) jak by co mój mail asia66666666@o2.pl, jak ktoś chce niech napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co Cię tak szokuje? Że dziecko odkrywa swoje ciało? Ona nie odbiera tego w kwestiach seksualnych, tylko robi coś, co sprawia jej przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrubAśka
Też słyszałam że nawet jak ma orgazm to nie wiąże tego z seksem tylko jak by trochę bardziej przyjemne dłubanie w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przypadkiem nie podpatrzyła Ciebie jak się masturbujesz? Moja córka mnie kiedyś przyłapała powiedziała że mam "trzęsawki" pare tygodni potem zobaczyłam że sama robi, pewnie "zmałpowała"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrubAśka
Oczywiście masturbuje się (mąż jest w UK), ale nie sadze żeby córka to widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nieźle jaka matka taka córka i co tu się dziwić.sama też powiedziałeś lekarzowi że się masturbujesz.u córki to jest nienormalne...a u ciebie jest normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziutaxxx
Człowieku masturbacja u dorosłej kobiety bez stałego dostępu do PARTNERKA jest absolutnie normalna. Nienormalne by było gdyby Ona tego nie robiła. Kobiety bez faceta dzielą się na takie co się masturbują i TAKIE CO SIĘ DO TEGO NIE PRZYZNAJĄ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onanizm dzieciey jest normalny ale wiaze sie z problemami w doroslym wieku. Sama odkrywalam swoje cialo bardzo wczesnie.Pamietam jak straszy brat na mnie krzyczal, kiedy widzial ze sie dotykam. W konsekwencji stracilam dziewictwo z ....bananem w wieku 18 lat , nauczylam sie dochodzic do orgazmu w bardzo dziwny sposob. I teraz nie dochodze wcale podczas seksu z mezem .... wiem, zalosne ale taka prawda. Dlatego uwazam, ze lepiej jednak pilnowac, nie dopuszczac do rozwiniecia sie tej "przyjemnosci" w tak mlodym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez w tym wieku sie masturbowalam, ale nie wiazalam tego z seksem. Rodzice mi zabraniali wiec po kryjomu. Do kolezanki wyzej, ty nie umiesz z mezem a ja za to umiem. Znam swoje cialo i wiem co i jak zeby bylo mi dobrze. Maz nie narzeka, ma mniej roboty, bo sama pokieruje w trakcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrubAśka
Ja też zaczęłam wcześnie sie masturbować ale nie aż tak jak moja córka, miałam 11 lat i już wiedziałam doskonale co robię. Wg mnie masturbacja do brze mnie przygotowała do małżeństwa , wiem jak reaguje jak pokierować męża itd. Gdyby moja córka masturbowała sie mając 11 lat nic bym nie mówiła, ale ma 6 i widzę że odczuwa orgazm, ma nabrzmiałą łechtaczkę itd . Stąd mój nie pokój asia66666666@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy nienormalne jesteście pisząc ,że skoro matka to robi to córka też może...do cholery autorka jest dorosła a ten bachor ma tylko 6 lat...zboczona jakaś dziewucha,po d***e by dostała to by od razu przestała...matko 6 latka i orgazmy jej w głowie :O zboczuch pier/dolony :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.42- taka głupia jesteś, ze az strach ze masz dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro lekarz twierdzi że to normalne to chyba wszystko jest ok.obserwuj tylko czy to nie przeradza się w coś dziwnego i częstego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrubAśka
Zastanawia mnie czy inni mieli ten problem i jak sobie radzili moze ktos do mnie napisze asia66666666@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bratanek też to robił a miał kilka lat i na spokojnie mu mówiliśmy żeby tego nie robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam dzieci debilko...dzieciary to tylko problemy co zresztą widać po tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrubAśka
Dzieci to jedyna rzecz dla której warto żyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14,25 debilką to jesteś ty, zwłaszcza jeżeli dzieci nie masz, a siedzisz na dziale dla matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az mi sie odechcialo miec dzieci... obrzydliwe niesamowicie i nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezła patolka na chacie. tak ciężko wyjaśnić dzieciakowi że tak nie można robić? możesz ją postraszyć że od masturbacji oślepnie i po problemie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, dla nich masturbacja u dzieciaka to norma to niedlugo i seks bedzie norma. takie chore czasy wynaturzone jakies. ze matka masturbuje sie przy dzieciaku i on to nasladuje...obrzydliwosc. i nie jestem moherem i z seksem kojarza mi sie dorosli ludzie a nie uwazam zeby masturbacja czy seks z dzieciakiem, psem czy zwlokami byla norma ... kiedys ten swiat normalniejszy byl, nawet prostytutki mialy wiecej klasy i kobiecosci jak wspolczesne przecietne baby. teraz jakies rozchwianie seksualne w ktorym norma jest ze nawet 3latek sie masturbuje. ohydne i paskudne zachowania, to nawet zwierzeta tego nie robia jak sa male tylko jak dojrzewaja czyli na ludzkie lata maja z 15... paskudny gatunek jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×