Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luuskaa1212

Jak odświeżyc starą kanapę?

Polecane posty

Witam, mam w domu kanapę, którą chciałabym w jakiś sposób odświeżyć. Ogólnie jest sprawna, nie skrzypi. Po prostu materiał już się przetarł w niektórych miejscach i planujemy z mężem zawieźć ją do tapicera. Znacie może jakieś fajne tkaniny na obicia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaannkaa
Jesli szukasz tkaniny która bardzo łatwo się czyści to zdecydowanie polecam Fargotex i coś z Magic Home. Plamy z tych materiałów znikają szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem zainteresowana tymi tkaninami łatwo czyszczącymi. Gdzie mogę obejrzeć te materiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba marzenie każdej kobiety, żeby się łatwo prała :) ale jakoś wątpię, że takie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że warto pojechać do tapicera i po prostu zapytać. Kto jak kto ale on powinien się na tym znać. Na pewno Ci co doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Proponuję pojechać do tapicera i po prostu o to zapytać. Na pewno doradzi jakieś fajne materiały. Mi ostatnio w oko wpadła ekoskórka ale zastanawiam się ile by mnie to kosztowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaannkaa
Tak na YT widziałam zanim kupiłam, fajna sprawa. A u mnie kanapa stoi i bez wysiłku mam ją zawsze czystą dzięki materiałom Fargotex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się zastanawiamy nad sofą obitą materiałem forgotex, znajoma ma. Pisaki, flamastry wszytko schodzi, u nas przy dzieciach musimy brać pod uwagę materiał który jest dobry i łatwy w ładnym utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mówcie że te tkaniny magic home są takie łatwe w utrzymaniu? Ja właśnie chciałabym jakąś jasną kanapę ale właśnie żeby była łatwa u czyszczeniu. Gdzie mogę zobaczyć te tkaniny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdź na uch stronę i tam masz zakładkę ze sklepami w jakich są ich tkaniny magic home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaannkaa
Takie, że łatwo utrzymać sofę w czystości i dzięki temu nie starszy a zachęca do posiedzenia;) Ja Fargotex polecam naprawdę, warto się zainteresować, nie będzie się potem żałowało. Tym bardziej, że kazdy chyba przerabia rozlane herbaty, kawy, wina na kanapach i wie co to znaczy próbowac takie plamy usunąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassiullina_m
Tak jak pisałam na YT są filmiki można podpatrzeć jakimi metodami najlepiej usuwać plamy z tkanin z Magic Home Fargotexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż sama jestem zdziwiona że takie plamy usuwają się bez problemu. Muszę przejść się do jakiegoś salonu i zobaczyć ich materiały na żywo, Lubię coś zobaczyć i dotknąć :) A kto wie, remont przed nami także może coś upatrzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×