Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Justyna Inezmj, co o niej sądzicie?

Polecane posty

Gość gość
Nudna i zakłamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff jak dobrze,że już po świętach.Sklepy otwarte!!! Co Justyna by bez nich zrobiła! ;-) Jedynym jej zajęciem są zakupy,smutne,żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejszy FOOD haul,a w nim: koncentrat do plukania, chusteczki do du.., żel pod prysznic i podgrzewacze. Smacznego Justynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona angielskiego kompletnie nie umie więc się nie dziwię.Do dzisiaj się uśmiecham jak tłumaczyła,że lakier jest Polski bo pisze "polish" hehe ;-) To nic,każdy może się pomylić,tylko,że ona ma się za osobę najmądrzejszą. Kiedyś jakaś widzka zarzuciła jej,że pokazywała papier toaletowy,a ona z oburzeniem,że absolutnie nie! A ja pamiętam jak dawno temu w haulu biedronkowym było coś takiego "a tutaj mam papier toaletowy" więc pokazywała. Papier toaletowy ludzka rzecz,po co się wypierać i obrażać widzki.Chyba,że jest się ekhem... nie prawdomównym? Sztuczna do granić możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów stajemy się obserwatorami w jaki sposób Justynka prowadzi auto, które sklepy odwiedziła i jaka pogoda jest właśnie za oknem... No załamka totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,ona totalnie nie ma pomysłu na te vlogi,a kręci je na siłę.Zapewne chodzi o zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze te wspaniałe ujęcia z koszyka lidlowskiego. Cóż za innowacja ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście kręci na siłę i zaczyna widać początek końca kanału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie i kiedy krytykowała inne matki albo kogoś obgadywała? Napiszcie proszę bo coś mi chyba umknęło a jestem bardzo ciekawa? Z tym przedszkolem to też dziwne, tez słyszałam od znajomych że często pierwszeństwo do państwowej placówki mają dzieci rodziców pracujących. Jej mąż pracuje (swoją drogą - zrobiła z tego tajemnicę, tu pokazuje zakupy z których można wbrew pozorm bardzo dużo wywnioskować. a jak ktoś dziwił się że jej mąż we Wszystkich Świętych jest w pracy to nie umiała odpowiedzieć). Był taki vlog chyba sprzed 2 lat, z parku i spaceru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś np. stwierdziła, że niektore dzieci w przedszkolu jej syna mają straszne zęby, że czarne, okropne. A michalek ma śliczne biale ząbki itp Wywiązała się dyskusja, dziewczyny pisały, że przykro się słucha jak matka ocenia matkę, i że przecież ona nie wie od czego te dzieci mają takie zęby, że to często po antybiotykoterapii. A ta im jeszcze odpyskiwala. No najmądrzejsza normalnie była. Sprawa skończyła się tak, że film oglądała jedna z matek, której dziecko uczęszczało do grupy jej synalka. Poinformowała jedna z wychowawczyn, ta przedyskutowała sprawę z dyrektorka i stwierdziła, żeby poprosic ta cudowna inez żeby usunęła ten filmik. Jeżeli to nie poskutkuje to poruszyć ta sprawę na zebraniu rodziców w przedszkolu. I tak tak matka zrobiła. Napisała do tej idealnej matki i filmik zniknął. To tak w skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnie to trochę rozegrane, rozumiem, jakby wyzywała te dzieci, zarzucała że są zaniedbane, chodzą głodne czy brudne, ale za samo stwierdzenie faktu że mają niefajne zęby od razu taką aferę? Chociaż w sumie jedno z drugim się wiąże. Nie znam sprawy i na pewno inaczej ona wygląda z perspektywy mojej a inaczej z perspektywy matki która musi wysłuchiwać o swoim dziecku tak "miłe" rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadała o tych dzieciach z pogardą, jakie mają czarne zęby i ze oni to bardzo dbają o zęby. Musiałabyś ten film obejrzec. Z jaką wyższością opowiadała. A już w komentarzach dala popis swojego zadufania, arogancji i bezczelności. Od tego czasu straciła w moich oczach strasznie. Wyszło szydlo z worka jaka jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglad zebow Justyny pozostawia wiele do zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbają o zęby :D A w haulu pokazuje paste watpliwej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasty do zębów jakieś marne,do tego te "pączusie" dla Michasia,serki które nawet tak nie powinny się nazywać ze względu na skład,pakuje w swoje dzieci tyle cukru, tylko patrzeć jak polecą ząbki maluchom... I kto wtedy będzie złym rodzicem? ;-) No przecież nie Justyna,ona jest idealną mamusią ;-) Naprawdę bardzo ją lubiłam,ale po tej aferze "z ząbkami" i jeszcze parę innych sytuacji miało miejsce,zmieniłam o niej zdanie.Wyszedł jej charakter,taka widać jest,wszyscy źli dookoła,tylko ona jedyna dobra.Oglądając filmiki można zauważyć,że do teściów też nie ma pozytywnego podejścia... Typowa jedynaczka,wszyscy beznadziejni,ja najlepsza. A zakłamana jest okropnie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jej oceniać nie zamierzam, bo jej nie znam, ale oceniać mogę to, co nam pokazuje i stwierdzam , że nie ma pomysłu na kanał. Zauważyłam, że jak ktoś nie ma o czym nagrywać, to coraz więcej pokazuje dzieci, a to jest już żenujące, bo moim zdaniem ich prywatność powinno się chronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie nie ma znajomych, może po prostu nie pokazuje ich we vlogach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby ma tam jakaś koleżankę, u której była z dziećmi. Ale tak na codzień nie sądzę żeby jakaś była. Przecież Justynka wszystko opisuje, a ze po Michalka idzie do przedszkola, a ze jedzie do Biedronki, a ze do biblioteki itp. To jakby jakaś była, oczywiście by to powiedziała. Mi się wydaje, że ona zgorzkniala i zakompleksiona jest a przy okazji zadufana- ot taki paradoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się tam dziwię nie tylko Justynie,ale tym wszystkim mamom,że tak chętnie dzieci pokazują i to w różnych sytuacjach. Nigdy nie wiemy kto siedzi po drugiej stronie "ekranu" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie w ogóle kręcenie domowych vlogów to coś na zasadzie big brothera dla ubogich. Jakim trzeba być bezmózgowcem, żeby wystawić na publiczny widok nie tylko swoją prywatność, ale jeszcze do tego prywatność dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona szuka poklasku w necie bo w zyciu nie ma z kim dzielić radosci, czeka aż dziewczyny jej napiszą, że jest cudowna mamą, a jakie to ma urocze dzieci itp. Mąż w robocie, niby biega czy tam ćwiczy wiec ma jakąś pasję. A ona co? Mam wrażenie, że im dłużej siedzi z dzieciakami w domu, tym gorzej z nią jest. Może jakby się wzięła za jakąś porządną robotę... I to jej ciągle stękanie: "bo wiecie, jak jesteście mamami", "bo jak macie dzieci", "jak się jest mamą dwójki dzieci". O losie... jakby to jakiś krzyż pański był i od tego przestawało się być człowiekiem, tylko robotem pod nazwą "matka". U mnie w domu ojciec pracował w firmie, matka szyla chałupniczo codziennie do 22. Bylysmy 2 z siostrą. W międzyczasie matka robiła zakupy, zajmowała się domem, gotowała, prała, sprzątała, prasowała, miała czas spotkać się z koleżanką czy sasiadką. Napewno była zmęczona, ale nigdy nie usłyszałam żeby komuś mówiła, że "jest matka, to wiadomo jak jest" itp. A ta to macierzyństwo traktuje jakby to jakaś misja była, zaraz pieśni pochwalne trzeba będzie pisać na temat niańczenia dwójki dzieci przez matkę w dodatku nie pracująca zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To smutne co piszesz, ale rzeczywiście możesz mieć rację... W realu nie ma do kogo buzi otworzyć to się uzewnętrznia w necie, przy okazji wciągając w to dzieci. Siedzi w domu, nie pracuje, porzuciła swoje pasje albo o nich zwyczajnie zapomniała bo teraz dzieci są dla niej najważniejsze, więc się odizolowała od ludzi poniekąd. Dawno dawno temu mówiła, że pracowała w sklepie, więc kontakt z ludźmi miała codziennie, a teraz siedzi w czterech ścianach. Jak dzieci podrosną a ona wyruszy do roboty (albo i nie, może nie chce albo nie musi) to zapewne przestanie nagrywać bo zwyczajnie nie będzie miała o czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 23:57 Dokładnie!Ja tego nie rozumiem czym ona się szczyci?! Moja koleżanka ma dwoje małych dzieci i jeszcze PRACUJE,dla niej to normalne i jakoś daje radę. Justyna jak mantrę powtarza w filmikach,że musi się organizować przy dwójce dzieci.Co to za organizacja kiedy się NIE PRACUJE i ma się do dyspozycji cały dzień? Co ona ma za obowiązki? Zaprowadzić dziecko,przyprowadzić,ugotować obiad,zakupy,zakupy,zakupy?To robi każda matka do tego pracując,a Justyna ma jeszcze swoją mamę do dyspozycji,to już w ogóle luzik. Ona nie ma na siebie pomysłu bo i wykształcenia nie ma i tak tego YouTube się uczepiła pokazując CAŁE swoje życie (Wigilia?!!) Ona chciała radzić jak się zorganizować.Jakby pracowała to owszem,ale będąc w domu,co to za wyczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się orientuje, ile taki youtuber zarabia na tym dodawaniu filmików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od tematyki i oglądalności kanału, od reklam... Kiedyś słyszałam, że podobno w granicach 100-300 zł za 100.000 wyświetleń z tym że wyświetlenia są liczone od połowy filmu czy jakoś tak... Dodaj sobie do tego darmowe produkty od firm, reklamy etc. Oczywiście większość zarzeka się, że niczego nie reklamuje ani nie bierze kasy za przedstawianie produktu w filmach :D Ta, jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź, bo właśnie byłam ciekawa, czy gra jest warta świeczki, czy dla tych "paru groszy" warto zatracać swoją prywatność, pokazując nawet, jak ktoś wcześniej zauważył, rodzinne chwile przy Wigilii. Jedynie jestem w stanie zrozumieć kanały stricte urodowe, poradnikowe, gdzie rzeczywiście możemy znaleźć jakieś inspiracje, gdzie nie ma zapchaj dziury vlogów, tylko filmy tematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile w tym prawdy, ale tak slyszałam :) Żaden youtuber/ka nie powie otwarcie ile można wyciągnąc na filmach, w ogóle jest jakieś dziwne nastawienie do tego, robienie wielkiej tajemnicy.... A jak stwierdzisz, że jest to łatwa kasa to zawsze pada odpowiedź typu "to załoz kanał i zobaczysz jaka to ciężka praca, na poczatku nic sie nie zarabia". Ciężka praca, serio? Myślałam, że chłop pracujący 12 godzin na budowie może powiedziec, że ma ciężką pracę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie...mmm...wiecie i tak na okrągło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, jak się jest matką dwójki dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, serio przy dwójce dzieci jest tyle roboty? :D Znajoma moich rodziców ma ośmioro dzieci w wieku 3-21 lat (dwoje najstarszych wciąż w domu), prowadzi z mężem firme, zajmuje się chorą matką, a jakoś znajduje czas na wszystko... No ale nie wrzuca daily vlogów na youtube... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×