Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 7pasażer

Kobieta

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Jako urodzony optymista nie możesz niczego wykluczać jezyk.gif Nie Twoja wina, że na rozmówczynie trafiły Ci się blondynka i pesymistkaoczko.gif Jedno pytanie. Dlaczego "siódmy pasażer"? X Nie Twoja "Nostromo" wina w tym że w duecie z blondynka i pesymistką trafił Ci się taki gość jak ten z 12.04 -który myśli kalkami i ulega stereotypom jakoby ma się na głowie , nie w głowie. Tylko dlaczego , jeśli ( jak się domyślam z przekąsu zjakim pisze on o blondynkach) jest ciemnowłosym a więc oświeconym krynicą mądrości bytem , tak bezrefleksyjnie posługuje się stereotypami? Pytanie retoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło mi się rozmawia:), co w dzisiejszych czasach na tym forum jest czymś dziwnym. Nie licząc wzmianek o tutejszych celebrytach to było i jest od rana aż nienormalnie. Czyli jesteś w sumie nienormalny:D I to jest naprawdę komplement;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Nienormalny jak na to forum? Ty chyba jesteś tutaj stała uczestniczka życia forumowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Jako urodzony optymista nie możesz niczego wykluczać jezyk.gif Nie Twoja wina, że na rozmówczynie trafiły Ci się blondynka i pesymistkaoczko.gif Jedno pytanie. Dlaczego "siódmy pasażer"? X Nie Twoja "Nostromo" wina w tym że w duecie z blondynka i pesymistką trafił Ci się taki gość jak ten z 12.04 -który myśli kalkami i ulega stereotypom jakoby ma się na głowie , nie w głowie. Tylko dlaczego , jeśli ( jak się domyślam z przekąsu zjakim pisze on o blondynkach) jest ciemnowłosym a więc oświeconym krynicą mądrości bytem , tak bezrefleksyjnie posługuje się stereotypami? Pytanie retoryczne. X To było nawiązanie do tego co widział dziś rano autor tematu. Brunetkę w autobusie. Uwaga o blondynce nie była złośliwością, tylko nawiązaniem do sprzeczności z poranną wizją i nicku Blond stąd. Jeśli masz kompleksy wynikające ze stereotypów, uwierz w siebie, bo najwyraźniej widzisz ataki, gdzie ich nie ma. X Stała już nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Brak czasu czy ochoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ochoty. Dziś się wyłamałam, bo mam nudny dzień i miło mi, że mogłam porozmawiać z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Zatem dziś mamy podobnie. Sam też nie mam ochoty na prace . Więc udaje że pracuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka odskocznia w pracy. Potem w autobus i do domu. A nie, ja to właściwie na własnych nogach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Nieee droga powrotna to już samochód. W jakiej części Pl mieszkasz jeśli moge wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczegółowo nie, ale mając przed sobą mapę trzeba spojrzeć po "krawędziach" naszego kraju. Czyli mieszkam gdzieś na jakimś końcu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Góra, dół, lewo, prawo mapy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy zygzakiem;) najlepiej mieszkać po środku. Wszędzie dojedziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Sam mieszkam na jednym krańcu dlatego pytam . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie na tym co trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
A na którym trzeba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ciągnij mnie za język, bo pożałujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoś żonę pożyczyć na swingers party ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Grozisz czy obiecujesz? Jeśli grozisz to może mnie to nie odstraszyć a zachęcić. I co wtedy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy odgryzę sobie język, a tego byś mi chyba nie życzył;) A gdyby się okazało, że jesteśmy sąsiadami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Wtedy pomacham ci przez okno a i popilnuje psa jak będziesz chciała gdzieś wyjść na dłużej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mam rybki. Jeszcze by się okazało, że się spotkaliśmy w autobusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
To masz rybki, psa , kota czy tygrysa? :D Chcesz powiedzieć że jesteś brunetka? ;) Nie to raczej mało prawdopodobne bo chodzisz do pracy na nogach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym móc powiedzieć, że jestem brunetką zwinną jak tygrys;) ale to musiałoby zabrzmieć też, że drapieżną i niebezpieczną. A to nie po sąsiedzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
I dodatkowo jeszcze nie odpowiadasz na pytania. :( Drapieżna i niebezpieczna czyli mogłabyś po balkonie zwinnie przeskoczyć na mój balkon? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak każda kobieta odpowiadam tylko na wygodne pytania. Mieszkam dość wysoko, rozmowa z Tobą robi się niebezpieczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Myśle że drapieżne i niebezpieczne kobiety lubia odrobine niebezpieczeństwa i niepewności? ;) Zresztą to ty miałaś być ta niebezpieczna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam Ci tylko dotrzymywać towarzystwa żebyś mógł udawać, ze ciężko pracujesz:D Drapieżne kobiety noszą leginsy w panterkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Przecież dotrzymujesz więc dlaczego czujesz że robi się niebezpiecznie? ;) Niestety jestem zdania że nie każdej kobiecie leginsy sa pisane. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, widziałam w sieci przykłady kobiet, którym leginsy są bardzo pisane;) to może być dla mężczyzn przerażająca wizja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebezpiecznie zbliżam się do końca dnia w pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×