Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co się dzieje z tymi młodymi matkami ?Dramat w Bytomiu: rodzice głodzili dziecko

Polecane posty

Gość gość
19:34 Slowo klucz to podswiadomosc. Tepy mozg ze szczegolna moca chlonie wszekie glupoty, a kosciol od malego pierze nam mozgi, tylko glupiec mysli, ze jego to nie dotyczy. Nie bede sie z toba klocic bo dla mnie nie ma sensu to co piszesz (np co ma podswiadomosc do indoktrynacji, serio? xxx to ty ględzisz jak potłuczona o potędze podświadomości i "tępego mózgu" który chłonie każdą naukę koscioła...jeśli już to nie tylko KK zna takie sztuczki i to czy ktoś jest "tępy" nie wpływa raczej na jego podatność na różne podprogowe mechanizmy stosowane i przez scjentologów i w sumie wszystkie religie , sama podświadomosc również nie ,serio , ponieważ jesteśmy gatunkiem homo sapiens czyli myślącym i ktoś myślący przekłada na rozumowe wytłumaczenie podświadomy przekaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś OTÓŻ TO. A patologia, jak zdążyłam zauważyć, raczej się śmieje z ludzi uczęszczających do Kościoła i uczęszcza w tym czasie do pubu ;) Nie dorabiaj bzdurnej ideologii do okrutnego podstępowania wobec własnych dzieci. Kościół nie nie tego naucza i nie ma tu NIC do rzeczy, rozsiewasz plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech dadzą dziecko szydłowej do pilnowania a sami na wódę bo im dała 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie z tym 500 + i z Kościołem, bo to nie ma nic do rzeczy. Ani ci rodzice nie są religijni (przeciwnie), ani nie ma przesłanek, że mają drugie dziecko dla 500 zł - a nawet gdyby, margines i patologia zawsze będzie. Trudno żeby przez patologię normalne rodziny nie mogły korzystać z polityki prorodzinnej. Zresztą, są sposoby na patologię i 500 +, które są stosowane, ale tego nie zauważacie i o tym nie piszecie, bo Was ta zazdrość o pieniądze zaślepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona zaszła w ciążę zanim wprowadzili 500 plus. Na kościółkową także nie wygląda, tak jak i on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spójrzmy prawdzie w oczy: przyzwoity poziom trzyma tylko Wielkopolska i sama Warszawa. Cała reszta Polski to kraina biedy i patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok co myślą sobie takie młodziutkie matki i ojcowie jesli w ogóle myślą...wiek 22 i 21 i dwójka małych dzieci a rodzice imprezowicze bez wykształcenia , pracy , mieszkania za to "lansujący się" na fejsbuczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa efekty nagonki na karmienie piersia moje drogie skat tyle tematow i dylematow -karmie piersia moje dziecko nie przybiera na wadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny maluszek. Mój synek też ma cztery miesiące i jest wspaniały. Żadne dziecko nie powinno cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:40 tak, tak. A odlezyn dziecko dostało też od walki mamusi o karmienie piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie od wieku jest zależne. Też jestem młodą mamą (młodszą niż ta szmata), nie żyje z zasiłków, alkohol pije raz na 2 miesiące w małych ilościach, używek nie toleruje. Ucze się zaocznie, robię prawko. Staje na rzęsach przed maturą, żeby dobrze zdać i pójść na studia. Dobrze zajmuje się córka, ja jaki mój kochany narzeczony. Za kilka miesięcy idę do pracy i idziemy na hipotekę. Młodej mamie jest trudniej, dlatego większość rezygnuje z wyksztalcenia i biegu do celu. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora! Co do tych rodziców... Kajdanki i na prycze, zero jedzenia i picia, ewentualnie bohenek chleba na miesiąc, by kurfy tak szybko nie zdechły, żeby meczyli się jak te biedne niewinne dzieciątko. Żeby srali pod siebie przez 2 miesiące, a potem na szubienice publicznie gnojow powiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich ludzi powinno się sterylizować, żeby więcej nie przekazywali swoich genów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taaa, jasne ;) Ale wymyślacie: wina Kościoła, 500 plus, a teraz karmienia piersią haha :D A może jeszcze wina płatków owsianych, deszczu, marchewki i biblioteki??? Winni są Ci konkretni ludzie, ich okrutna natura, a nie wszystko wokół, czego Wy akurat nie lubicie. Nie rozmywajcie ich winy, byleby tylko poprzeć swój światopogląd. To oni zawinili, oni głodzili i powinni ponieść surową karę. A dzieci w zależności od opinii psychologa, może do rodziny zastępczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widzieliście ich na fejsie, zobaczcie jakie patolskie ryje...matka tej dziewczyny też nie lepsza, zobaczcie sobie jej profil, na którym linczowała jakąś tam matkę, która zostawiła dziecko w aucie... a jej córunia co zrobiła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policjanci którzy zatrzymywali rodziców byli zaskoczeni bo starsza dziewczynka była czysta i schludnie ubrana, w domu nie było oznak zaniedbania czy brudu. Niemowlę było słabe, wyglądało na niedożywione i ze zmianami skórnymi. Para była znana policji sąsiedzi dzwonili z interwencją o zakłócanie ciszy nocnej. Takie informacje były w serwisie regionalnym. Kościół i pis nie ma tu nic do rzeczy. Jeszcze nie znamy dokładnie faktów a już ich kamienujemy. Pytanie jest otwarte co takiego się stało że jednym dzieckiem opiekują się dobrze a z drugim są problemy, tam była jakaś babcia i też nic nie widziała. A zmiany skórne to też mogły być np od pampersów. Może poczekajmy jeszcze z tymi oskarżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O losie w znajomych jest dziewczyna którą znam z pracy też taka patola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×