Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakbym ja spotkal to bym dal w ryja

Polecane posty

Gość gość
22;09 lubie Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kimkolwiek jesteś, masz od teraz przewalone. Je/banym obowiązkiem mężczyzny jest chronić kobietę przed przemocą, a nie ją dostarczać. Pracuję w policji i gwarantuję ci, że jak jeszcze raz zamieścisz tego typu post, to cię namierzymy po IP, przyjrzymy się twojemu życiu prywatnemu, zrobimy wywiad i nieoficjalnie spuścimy łomot. Chcesz się tłuc, to tłucz się z facetami, lamusie. Jeszcze jeden taki tekst i będziesz błagać o litość, dorwiemy cię wszędzie na terenie całej Polski. Jak cię kobieta z jakiegokolwiek powodu nie chce lub denerwuje, to od niej odchodzisz, a nie stosujesz przemoc. Zrozumiano? x To mojego ex za to co mi zrobil,mi i nie tylko mi powinniscie wsadzic na dozywocie i zapewnic mu tortury,do konca jego dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damscy bokserzy to zakompleksione cioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damscy bokserzy to zakompleksione cioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteryjne prawiki wzięły w obronę kobiety które tu na codzień anonimowo obrażają. Bohaterzy się znaleźli od siedmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przywal jej przywal to tylko będzie miała 100%pewność że dobrze zrobiła ze cb nie chciała i sprawa trafi na policje. Nie dość ze będziesz miał wyrok i nigdzie pracy nie znajdziesz to jeszcze zarząda pieniężnego odszkodowania za naruszenie nietykalnosci i skorzysta na tym. Odszkodowanie to od 5 tys w górę. Jak weźmie dobra kancelarie to się nie wywiniesz. Nawet jak kasy nie masz to znajdą się tacy co cb przekonają do zdobycia jej. Coraz więcej kobiet tak robi z damskim bokseri i policja chętnie pomaga i współpracuje. Zatem przyszykuj sobie ze 20 tys i koszty procesu i mecenasa bo jak wygra to ty jej Mecenasie tez musisz zapłacić. Ale z cb bezmozg; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Czytając tytuł postu można wywnioskować dlaczego go rzuciła. Poznała go dobrze i rozgryzła wiec po co miała z nim byc - żeby dostać kiedyś w ryj.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie z nią spokój chłopcze, gra na twoich uczuciach a może nie gra...nie wiem...rozumiem, że chciałbyś rękoczynem sprawę załatwić, ale to i tak nie rozwiąże problemu, porozmawiaj zwyczajnie i zapytaj dlaczego to robi, dlaczego tak się zachowuje i jak będzie umiała to ci odpowie a jak nie będzie umiała, to sobie daj spokój i nie ściągaj na siebie niepotrzebnych problemów... szkoda mi was czasami, bo będąc kobietą, wiem, jakie są kobiety...jakie manipulantki, jakie wredne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo zranione skrzywdzone przez facetów i potem nie potrafią wejsc w normalną relacje albo uciekają,tyle ze gosciu sie nie przyzna do tego co nawywijał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Prokurator
Zakochałeś się w kobiecie, która ciebie nie chce i za to chcesz ją uderzyć? Rozkochała cię i rzuciła? Czy to powód żeby kogoś bić? Dziwne, bo pisales że nie kochasz, więc w końcu za co chcesz ją pobić troglodyto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On już nie chce nikogo bić. Zostawcie go już sępy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska dla Polaków
zabijałbym takich gołymi rękami i wrzucał nagrania z ich śmiercią wraz z muzułmańską melodią w tle do internetu. z wszystkimi danymi osobowymi. tak, kurwa, tak bym robił. gościu od kałachów, wyrażam gotowość do tropienia i eliminowania takiego ścierwa. ktoś, kurwa, musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dolaczam sie. zap*******y tych mentalnych arabow. Polki dla Polakow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widze tylko trzy sposoby na takich: 1) kastracja 2) wypalenie na czole znaku ostrzegawczego 3) zabicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widze jeszcze 4, tj. urzadzanie z nimi walk gladiatorow, zeby sie miedzy soba wytlukli, z dala od polskich kobiet i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty ją w ryj a ona odda ci z całej siły w jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ONA ma ryj? Ale masz gust .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest locha to trudno żeby miała twarz, pysk lub mordę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A autor jest zoofilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×