Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakbym ja spotkal to bym dal w ryja

Polecane posty

Gość gość
Kochała i rzuciła bardzo dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra kobietaaa
Patrząc na tytuł tego tematu to się jej nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochała, ale on nie kochał. funkcjonariusz i ten od kapewu mają rację. mężczyźni wiedzą takie rzeczy, a wy ofiary przemocy domowej nie? co z was za żony i matki? dzieci bym wam poodbierał za akceptację i jakiekolwiek pytania w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś pobita
powtarzam/ 19:47 piękny funkcjonariusz, szkoda tylko że nieprawdziwy :( takich facetów się kocha! facet który uderzy kobietę gdzie indziej niż po tyłku powinien się powiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem prawdziwy, ale nie będę się ujawniał i niczego udowadniał. Policja regularnie przetrzepuje takie fora. Taki mamy obowiązek, ale najczęściej uderzamy bez żadnego internetowego ostrzeżenia od razu na chatę przemocowców, gwałcicieli, pedofili i innych przestępców. Gdybyśmy się ujawniali za często, psychopaci lepiej by się kryli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś pobita
szkoda tylko że jak się zakłada niebieska kartę to tak mało mogą zrobić dla ofiar. skąd wiem? z autopsji. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spierdalaj psie wy tylko potraficie zabijać niewinnych ludzi a jak jesteście potrzebni to was nie ma i zabijaja, kradna, gwalca, nie mówiąc o tym jak napieprzacie żony by się rozładować i jesteście mocni w 10. Frajetze mieszkam na takiej ulicy gdzie psy nie mają wstępu bo wyjadą stąd z nożem. Być psem to najgorsza hańba i wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nawet liścia nie można dać kobiecie jak zasłuży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ostatnie to słowa autora? już chyba wiem dlaczego cie zostawiła ,i chyba jesteś bardzo młody,a mi policja pomogła z jednym agresorem ,a nie wy, z tej ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liścia za to, że jakiś palant się zabujał a ona go rzuciła? Ciekawe czy jej wersja była by taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie powiedzenie, że kobiety nie bije się nawet kwiatem. Ale co wy mozecie o tym wiedzieć wychowankowie kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mnie pobił każdy który się przyssał a go nei chciałam to już bym była martwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, wyczuła w tobie agresje, dlatego cie rzuciła miała nosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może my wszyscy lejmy każdego kto nas opuszcza,niezły byłby Sajgon,wojna niepotrzebna na wybicie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak każdy mówi żeby nie uderzył a jak przyjdzie co do czego to napieprza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety kochają agresorow a nie miekkie kluchy wiec nie gadajcie głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nienawidzę agresorów ,zawsze takiego zostawię ,uwielbiam łagodnych i mądrych ,wystarczy mi agresja słowna ,nawet niewielka i się zmywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:28 chyba ty, więc mów za siebie. siła faceta okazuje się w tym jak będąc tak silnym umie delikatnie obchodzić się z kobietą. nie sztuka zgnieść szklankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym prawdziwy wojownik jest łagodny,ur******* się tylko wtedy gdy kogoś broni a wy agresorzy jesteście tylko flaczkami udającymi męzczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jesteś nienormalna. Akurat ta o której temat też bywa agresywna i to bardzo ze bez kija nie podchodź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem łagodna nie agresywna,ja jestem agresywna tylko jak kogoś bronię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a agresja nieuzasadniona czyli np. wobec niewinnych ,jest tylko słabością psychiczną,taka nerwica histeryka histeryczki,a prawdziwa siła to opanowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:31 to pasowaliście do siebie takie dwa agresywne półgłówki z dysfunkcyjnych rodzin. istotnie, szkoda że cie rzuciła może byście się sami wyeliminowali nawzajem i oszczędzili tlenu dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się dobraliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu mówi do agresji bez powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety kochają agresorów? czyli lubią być bite? ho ho, czego to uczą na tej kafeteryi :classic_cool: kafeprofesory :classic_cool: to moze znajdz sobie taką wirtualne kafedziewczyne i wtedy bedzie ssssuuuuuupcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest z dobrej rodziny akurat ja mniej ale też w granicach normy. Po prostu taki charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz ile jest zawodów miłosnych? obawiam się że dopiero wszystko przed Tobą,właściwej osoby szuka się całe życie ,ktoś cie nie chce czyli jest nie dla Ciebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafedziewczyna to dobra sprawa Taka cie nie rzuci.... Ty jej nie pobijesz.... i w zwiazku z powyższym bedziecie żyli dłuuuugo i szczęśliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze żadnej nie pobilem a wy wandala ze mnie robicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×