Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uważajcie na zakompleksionych i obludnych facetow

Polecane posty

Gość gość
złota zasada ,,będą traktować Cię tak jak sobie na to pozwolisz'' wtedy (jako nastolatka) byłam naiwną idealistką, wierzyłam w jakies cuda na kiju, że miłość wszystko przetrwa itp. sęk w tym że on mnie nie kochał, a jego uzależnienie od mojej osoby i zaborczość interpretowałam jako miłość. Teraz to dla mnie brednie (miłość), byłam żałosną małą dziewczynką, w sumie przeginam w druga stronę bo całkowicie zamknęłam się na innych mężczyzn, bo boję się zranienia, no ale trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko współczuję jego następnej, ale pomimo wszystko nie życzę mu źle, na odchodne powiedziałam ,,może nauczyłeś się czegoś na mnie i następnej już tak nie skrzywdzisz, będziesz dla niej czystą kartą, ja już nie jestem w stanie wybaczyć Ci tego co zrobiłeś''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie dziewczyny, żaden facet nie stanowi o waszym szczęściu, wszystko zależy od was i waszej interpretacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wam robią jak wy im. Należy wam się z nawiązką. Jest sprawiedliwość na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co my im robimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz, ale nic złego mu nie zrobiłam, byłam mu wierna i oddana jak pies i jak psa mnie potraktował. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek

"facet który chce imprezować z młodszymi jest zakompleksiony i próbuje pokazać że jego mózg zatrzymał się na poziomie ograniczonym. Błędnie myśląc że wszystkim imponuje młodsze towarzystwo widzi go jako niedopitego barana szukającego na siłę przyjaciela do wódki a dla swoich własnych znajomych staje się najlepszym pośmiewiskiem. "
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×