Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W tym świecie nam szansę tylko na faceta

Polecane posty

Gość gość

Mam 20 lat jestem hetero i nie ma co ukrywać żadna mnie nie chce nie wiem co robić nie jestem gejem ale chciałbym mieć kogoś bliskiego a podobam się tylko facetą co mam robić mam 172 cm 67 kg niebie oczy brązowe włosy dla mnie wyglądam ok ale kobiety czują do mnie wstręt nie wiem ostanie o tym myślę czy można zostać homo wiem że uznacie to co pisze za kłamstwo ale to jest prawda jestem strasznie zdesperowany poza psem nie mam na tym świecie nikogo (rodzice mają mnie gdzieś mama mi mówi że takiego śmiecia żadna nie zechce i ogólnie no stop mi dokuczają i się wysmiewają) gdybym mógł to bym wyszedł z tego domy i nie wrócił ale nie mam gdzie iść czy powinienem poszukać facetapie dodam że to nie jest dla mnie proste (czuję obrzydzenie do faceów) ale wiem że takiego jak ja żadna dziewczyna nie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czujesz obrzydzenie do facetów to nie jesteś gejem więc szukaj jednak kobiety. Desperacja desperacją ale nie działaj przeciw swojej naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek         81
Umiesz chlupać napletem?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak tobie łatwo mówić ale ja mamam większe powodzenie u facetów niż u kobiet i najgorsze jest to że nie mam na to wpływu dla mnie zachowuje się normalnie ale żadna dziewczyna nigdy nawet sie do mnie nie uśmiechneła na ulicy czy w szkole a faceci niestety to robią serio wiem że normalny facet nie może nawet tego sobie wyobrazić ale ostatnio szedłem leśną drogą to zatrzymał się jakiś obcy facet i chciał mnie poświęć powiedziałem żeby spietdalał a kobiety jak mnie widzą na ulicy o todwracają wzrok w drugą stronę co mam robić dlaczego mam takie okropne co ja zrobiłem w poprzednim życiu że tak cierpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×