Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 miesieczne dziecko non stop wisi na piersi

Polecane posty

Gość gość

Witam. Od urodzenia moja coreczka ciagle wisi na piersi. Przez pierwsze tygodnie karmilam ja niemal caly czas, bywalo ze nawet przez 2-3 godziny jednym ciagiem. Jak tylko ja odstawilam to od razu placz i szukanie cyca. Dzis ma 2 miesiace i jest glodna co 40-60min. Probuje dawac jej smoczek, przytulac, nosic, ale to nic nie pomaga. Musi byc piers i koniec. Do tego prawie nie spi w dzien, czasem godzinke lub poltorej.I ciagle placze. Chyba zaczne ja dokarmiac mm... Czy poradzicie cos kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem.czemu niektóre kobiety żałują piersi - de facto jedzenia własnemu dziecku. Jestem facetem i jak czytam takie coś to ręce opadają. W ciąży musiałaś miec niezła nerwowke albo masz depresję po porodowa skoro chcesz się tak odciąć od dziecka i to 2miesięcznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne w tym wieku. Ja od okb3 mca zaczęłm podawać ok 160 ml odciągniętego mleka albo raz dziennie mm, ale pierś odstawiłam w 7 mż dopiero. Wtedy miałam wreszcie 2-3 h na zrobienie czegoś czy spokojne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej mm naje sie w koncu i szczesliwa bedzie spac Dlaczego wy tak meczycie te dzieci ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:14 Nie wypowiadaj się na temety, o których nie masz pojęcie. Nikogo nie ochodzi co ty sobie gdybasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka małego dziecka jest także człowiekiem, kobietą ze swoimi potrzebami, obowiązkami, relacjami towarzyskimi i nic dziwnego, że problemem jest dla niej ciągłe wiszenie dziecka przy piersi! Mi ta jedna butla mm dziennie wiele pomogła, a szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noworodek nie potrafi zjesc bardzo wiele na raz . Obserwujac szwagierke i jej czteromiesieczna coreczke widzialam,z mala czasem aby ciamka piers i domaga sie piersi tylko po to.,,aby ja trzymac sobie w buzi :-) Dwa miesiace to jeszcze malo,moze u Ciebie laktacja nie ruszyla pelna para a i dziecko nie umie dobrze ssac? Nie zawsze placze tylko z glodu, moze cos je boli,moze swedza dziaselka?Najlepiej jest karmic je zaraz gdy sie obudzi i jesli sie najada robic to co dwie godzinki,trzy. Polecam ksiazke "Jezyk niemowlat" Tracy Hogg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama _zosi
Ja też miałam taki sam problem ale powiedziałam sobie stop czas karmienia się skończył kupiłam mleko modyfikowane polecam ci mleko bebilon 1 świetnie zapycha 2 godziny masz z głowy teraz moja córka jest na bebilon 4 ale dostaje tylko przed pójściem spać bo jest już za duża ma 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam to samo. U nas jest do tej pory tak ze zawziecie nie chce butli ani smoczka. Jak chce mu podac to taki ryk ze masakra. No i jest piers. Wiesz teraz jest juz inaczej bo nie wisi tak na piersi jje inne rzeczy typu zupki owoce warzywa obiadki. Ma 7 miesiecy. Ale piers czesto popija jak chce mu sie pic jesc przytulic jak jest rozzloszczony jak mu sie nudzi. No ma taka wiez. A ja ze tak powiem delikatnie mam takie male wiezienie:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje tak robiło do 3 miesiaca. Ciężko było gdzieś z nią wyjść, bo zaraz płacz. W końcu zaczęłam dawać mm przed spacerem i na dłużej był spokój. Później jeszcze mm przed snem. A piersią nadal karmiłam do 7 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak udalo Ci sie odstawic? Ja bym chciala ale jakos nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, bo przeciez kobieta nie musi jesc, nie musi sie myc ani chodzic do toalety.spac tez nie musi.po co w ogole faceci zabieraja glos w takich sprawach?kobieta ma karmic, karmic, karmic 24 na dobe i jeszcze pewnie dom ogarnac i zrobic obiad panu i wladcy, bo przeciez ON pracuje.ze o seksie juz nie wspomne.i jakim prawem kobieta w ogole smie.mowic, ze jest zmeczona?przykleimy ci "mezczyzno" noworodka na dwa miesiace do klatki piersiowej, zobaczymy, jaki bedziesz szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od piersi odstawiłam stopniowo. W sumie to nie było problemu, bo jak córka dostawała mm zamiast persi, to była mega zadowolona- szybciej leciało i zaspokajalo głód. Gorzej w nocy, bo to była sprawa przytulania a nie jedzenia. Ale po dwóch tyg było po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wyglada kp przez pierwsze tygodnie. U mine corka zaczyla pic przez 15 min co 3 h jak skonczyla 3 miesiace. Kp bylo do tej pory jak bajka, wygodne i szybke. Ale ja bylam bardzo zmotywowana zeby kp. Jak nie dajesz rady to podaj mm autorko, to twoja decyzja. Wiedz jednak, ze to wizenie na piersi nie trwa wiecznie a twoje mleko jest zdrowsze niz mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×