Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozciąganie pochwy

Polecane posty

Gość gość
Świetny pomysł pojedziemy dzisiaj w plener.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale hardkore chyba zwalę za chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się do tego nadawała. Ale nigdy nie miałam odwagi żeby partnera nakierować tak żeby mi wsadził dłoń. Wstyd że jestem duża. A większość woli ciasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciasne cipki są aseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady nie są złe. Ale faktycznie nie ma efektu tego rozciągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet zapewnia mi tylko zwykły seks. Zachęcam go do innych zabaw, ale kiedy już jest po idzie spać. A ja chciałabym jeszcze trochę się pieścić. Przygnębiające jest to że muszę dusić w sobie chęć dalszego seksu. Jestem niestety niezaspokojona, i zdradzam go w myślach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blokada przed nim, nie wiem jak się otworzyć kiedy on nie potrafi nic zainicjować. Nie czuję się piękna i porządana. Czuję że tracę jakieś chwilę gdzie mogłabym pokazać jaka jestem naprawdę. Mam tego dosyć kolejny palant który martwi się tylko o siebie. Mam 37 lat i nic ciekawego nie przeżyłam. Frustrujące to jest mam dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym cię pieścił ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 34 lata i urodziłam dwoje dzieci ale nigdy nie prubowałam włożyć nic więcej do mojej pochwy niż penis lub wibrator. Wydawało mi się że penis mojego męża już ciasno wchodzi. Ale wczoraj mąż pieścił mnie i wsadzał mi wibrator potem dołożył palec i było tylko lepiej i zapragełam więcej. Powoli dokładał do wibratora palce i wkońcu weszła prawie cała ręka i wibrator i poruszał nimi naprzemian a przeżywałam taką ekstate że sama nabijałam się na tą rękę i dostałam taki orgazm że aż posikałam się. Dzisiaj jestem trochę obolała ale chcę to powtórzyć. polecam gorąco i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zejszczałaś się mężowi na rękę? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz z tym jakiś problem bo on wprost przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,a aja swoja żone tez namawiałem na wiekszego wibratora, najpierw sie broniła ale jak sprobowalismy to dostała takeiego orgazmu ze nie pamieta co sie z nia dzialo, teraz oboje mamy z tego wielkie podniecenie, najpierw ja seoim zupełnie przecietnym penisem zaspokajam ja troche i siebie az juz jest bardzo sliska od moich budyńków a potem ida w ruch wibratory i juz teraz nie takie standardowe bo po kolei takie od 4 cm srednicy nawet do 7 cm . Badrdzo nas to zbliza do siebie ze mozemy byc tak bezwstydni w naszych zabawach i to jest super, pozdrawiam wszystkich i zachecam do spełniania mazen erotycznych z partnerami bo to jest niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola

Ok, wszyscy co tu się opisali mają rację. W związku z rozciągactwem żeńskich siurków, to najsmaczniejsza z narządu żeńskiego jest szyja macicy - szkoda, że tak daleko. Warżki też są pyszne, ale muszą być długaśne (wielgachne). Piszę o tych mniejszych, znaczy.

Zapraszam na zawody w ciągnięciu za i rozciąganiu. Tylko dla KOBIET! Ilość miejsc: 60. Zgłoszenia i szczegóły - e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz

spróbuje z pania lub panna, jak to jest z młodszą?
mieszkam sam, GDANSK prosze telefon 513745818
sprawdze czy tu sa propozycje dla mnie aktualne nawet na weckend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luźna cipka

Później w naszej sypialni już sam na sam z żoną próbowałem również zmieścić moją dłoń w jej wnętrzu ale niestety bezskutecznie , miałem nawet o to pretensje ale żona tłumaczyła się wielkością mojej dłoni i okolicznościami w jakich inny facet zapakował w nią całą rękę . Mówiła ,że inny facet i okoliczności ,że była straszenie podniecona, mokra itd ....  Nie robiłem nic na siłę ale naprawdę nie brakowało wiele żeby i moja łapka wpadła do środka .

Na kolejnej imprezie z tą samą parą najpierw było grzecznie ale koło 02:00 żona trochę za dużo wypiła i chyba w pełni nie kontrolowała sytuacji a facet który ją wcześniej bzykał na boku. Teraz ładował w nią całą dłoń z szybkością parowozu - w tą i z powrotem a po całym tyłku mojej żony leciały z niej soki tworząc na prześcieradle dużą plamę . Jak to zobaczyłem byłem w szoku i mocno podniecony . Za chwilę z ust żony wydobył się długi , okrzyk rozkoszy a kolega zwolnił tempo aż zupełnie się zatrzymał . Wtedy żona z boku podniosła się z rozwartymi nogami na kolana a ramiona oparła o materac łóżka .Ręka kolegi była cały czas w jej wnętrzu . Teraz obrócona była do mnie tyłem z sterczącym do góry tyłkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×