Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
moniq12

Inspiracje wnętrzarskie

Polecane posty

Gość Paulina

Ja polecam www.meblenametry.pl - duża gama produktów, szczególnie fajne inspiracje jak ktoś lubi klimaty loftowe i styl industrialny :) Świetne stoły dębowe mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten gość

Polecam sklep Coopra w Sosnowcu. Mają również stronę internetową: www.coopra.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza c

Uważam, że inspiracji najlepiej jest szukać w sieci i to w sklepach meblowych. Ja np. sporo pomysłów i podpowiedzi znalazłam na blogu slf24.pl. Świetnie napisane artykuły i naprawdę pomocne. Każdy laik sobie poradzi z aranżacją, do tego jest wiele gotowych już zdjęć, z których można skorzystać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja przeważnie korzystam z porad na sklepie gdzie najczęściej kupuje meble, ostatnio mam faze na AAAA Meble bo kupiłam tam serio, najwygodniejsze łóżko na świecie! Teraz ma mi przyjść biała meblościanka, jest piękna taka nowoczesna. Najlepsze jest to, że one w sumie są tanie, a szyte ręcznie jakiś tam specjalny rodzaj tych łóżek mają także jestem trochę w szoku, no i właśnie prowadzą blogi, chyba oddzielny na każdą kategorię mebli. o szafach łóżkach więc jest się czym inspirować 😉  fajnie, że przy okazji piszą też różne praktyczne porady 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wybieraliśmy komplet do salonu i super rozwiązania znaleźliśmy na Moderno Meble jak masz odwagę możesz zdecydować się na bardzo ciekawe rozwiązania kolorystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×