Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Długość penisów facetów z f8

Polecane posty

Gość gość
coś wam wytłumacze. jakiś czas temu ludzkość wymyśliła kanalizacje później zaczeła używać w niej rur. to samo z dostarczaniem wody. jakiś czas później kilku kumaych kolesi zaczeło kombinować z elektrycznością, którąnajlepiej przesyać w izoloanych kablach i to cale nie dlatego, żeby prąd nie uciekł tylko żeby kogoś nie zabił. jeszcze potem jakis mądrala ymyslił jak sie komunikować przy pomocy impulsów elektrycznych.. a teraz max suckenberg powiada, że białaczka i infrastruktura, która potencjalnie może usmażyć mózgi wszysstkim w zasięgu to mała cena za możliość serfowania po sieci w trakcie spaceru po parku. no ale w końcu to geniusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście gooofnem mmożna też pryskać dookoła nawet są takie urządzenia do rozrzucania obornika. nazywaja sie rozrzutnik obornika obornikiem ponoć urzyźnia sie glebe ale to nie znaczy, że jak wam nim nachlapać do talerza to kartofle będa zdrowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała pauka odwraca uwagę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ciekawe przy końcu musi być bardziej miękki niż przy podstawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25cm w łapie i w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba małaś jakąś spierdzieloną miarę 😴 Odjąłem wszystkim po równo, czyli tyle ile mi dodałaś i zobacz co wyszło :classic_cool: Teraz mniej więcej się zgadza 😴 xxx gość dziś Wilk 6 cm  Nowy w mieście 8,5 Agent 7,5 Naj 12 Przyjaciel in spe 10,5 Wawa 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 28cm.ale w pazdzierniku bede mial zabieg skrocenia.ma mi zostac 15-18cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To teraz wyrywa się tak laski ??? Siema, mała, mam 20 cm. Reflektujesz ??? :-o :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Czemu tak mało mi wpisaliście? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pł- masowałeś to Ci wyszło... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Wspominam takiego Sebastiana. Nie miałam linijki ale na oko ;) to kciuka miał większego. Ważne, ze miał gadane, muskuły i wiedział jak odwrócić uwagę od niższych części Jego ciała. I nie był z kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×